VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Přístaviště v Lobkovicích dostalo od kraje zelenou

Přístaviště v Lobkovicích dostalo od kraje zelenou

Krajský úřad Středočeského kraje potvrdil územní rozhodnutí pro stavbu přístaviště v neratovické městské části Lobkovice. Výstavbě veřejného přístaviště, jehož součástí má být také kotviště pro malé lodě a výletní parníky, tak už nic nebrání.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

A zase...
Martin Růžička (31299) 19.3.2017 reagovat
Informace jen z jednoho zdroje - toho "pro tuhle hrůznost" :( "zdržely ji však protesty některých obyvatel Lobkovic." a to vám řekl kdo ... zjistěte si kolik jich bylo a opak - kolik obyvatel to chce, protože ani neví co to znamená. I ti co byli ze začátku pro malý přívoz a přístaviště nechtějí tuhle megastavbu na břehu Labe. Zkuste zjistit kdo skutečně o tu stavbu stojí ... asi to nebudou jednotliví lidé, ale podnikatelé a spekulanti, kteří tu třeba ani vůbec nebydlí - jen obchod. ... a víc se toho nevejde
Tendenční článek
Martin Čejka (37480) 20.3.2017 reagovat
Paní redaktorko, článek si u vás objednala neratovická radnice? Svědčí o tom aspoň jeho celkové vyznění. Nepíšete nic o podrazu, který vedení města občanům udělalo, když o záměru stavět v Lobkovicích informovalo až po podepsání smlouvy s ŘVC. Nepíšete o petici proti přístavišti, kterou podepsalo přes 300 obyvatel. Nepíšete o tom, že dojde ke zničení louky, kerá patří k tomu nejhezčímu co u Labe v Neratovicích máme. Nezmínila jste řadu dalších skutečností. Bohužel je to naprosto tendeční článek.
Podraz
Jitka Procházková (37495) 20.3.2017 reagovat
Paní redaktorko, přijeďte se na tu louku do Lobkovic, která bude přístavištěm zničena podívat. Občané o tuto stavbu zájem nemají, byla tu petice proti výstavbě. Dneska si většina měst chrání krásná místa, ale to neplatí u nás v Neratovicích. Kdo vám tento článek nadiktoval?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies