Jak lze ztratit body ve vítězném utkání předvedli hráči Dynama v domácím utkání s Tuchlovicemi. A mohlo být i hůř. Vyrovnávající gól Novák přišel až v samotném závěru. Co naplat, že svěřenci trenéra Dvořáka měli po celý zápas převahu z které pramenily i šance. Na ty se ale nehraje. Hostům k dvěma gólům stačily pouze hrubky domácích a bylo zaděláno na překvapení.

Ve vyrovnaném prvním poločase měli domácí několik dobrých šancí (Pekárek, Kratochvíl), ale hostujícího gólmana překonat nedokázali. Naopak v 35. minutě otáleli domácí s odkopem od vlastní branky, míč se po závaru dostal k volnému Malánovi a ten ze dvou metrů prostřelil Lorence – 0:1.

Ve druhém poločase přidali domácí na bojovnosti, vynutili si územní převahu a odměnou jim bylo vyrovnání. Na Kratochvílův centr zprava si naběhl Pekárek a hned z první poslal míč nekompromisně k tyči – 1:1.

Nelahozevští pak ještě více zesílili svůj tlak, ale opět se nevyvarovali chyby v obranné činnosti a hosté šli opět do vedení. V závěru už se hrálo prakticky na jednu branku – na tu Tuchlovickou. Ta ale byla pro domácí dlouho zakletá. Vysvobozením pro ně byla až přesná hlavička Nováka v samotném závěru.

Domácí si tak nadále udržují zápasovou neporazitelnost, ale čelo tabulky se začíná pomalu vzdalovat. „Sehráli jsme vcelku vyrovnané utkání dobré úrovně. Dokázali jsme si vytvořit více šancí než soupeř, ale v koncovce jsme byli bezzubí a soupeř nás krutě trestal za naše hrubky v obranné činnosti,“ litoval zbytečně ztracených bodů domácí trenér Stanislav Dvořák.

Branky: 65. Pekárek, 88. Novák – 35. Malán, 78. Jalaghonia.
Dynamo: Lorenc – Vrábel – Vágner, Jindřich, R. Dvořák – Klempt, Novák, Dvorský (65. Stojka), P. Dvořák (65. Kaňovský) – Kratochvíl (75. I. Bondarev), Pekárek. Trenér Stanislav Dvořák.