Hned od začátku byl domácí starší tým aktivní. Branku se podařilo vstřelit v 15. minutě. Po standardní situaci dorážel do prázdné branky Jína. Na 2:0 zvyšoval umístěnou střelou z přímého kopu Lovíšek. Hosté byli pod velkým tlakem a jejich obrana se bránila po většinou dlouhými nákopy, které sbírali hráči domácích. Ještě v prvním poločase zvyšoval po zaběhnutí za obranu a prodloužení Turny již na rozdíl tří branek Jína.

Druhé dějství začali aktivněji hosté a několikrát pohrozili v šestnáctce Neratovic. Do sítě míč nakonec přeci jen dopravili. Důraznou střelou se prosadil jeden z útočníků Velimi. Po obdržené brance se obrana domácích srovnala a hra začala mít obraz podobný tomu z prvního poločasu.

Průniky Neratovických ale zůstávaly neproměněny. To se změnilo až po chytré přihrávce Panochy a zakončení Jíny, který dovršil hattrick. O chvíli později to bylo již 5:1, když průnik Temiaka zakončoval Toman. Závěr se dohrával v pěším tempu, takže se domácí starší dorost rozloučil s domácími diváky vysokou výhrou 5:1.

Rozlučku po posledním domácím zápase si zpříjemnil i mladší dorost. Bohatý gólový účet rozepsal hned krátce po úvodním hvizdu Vála, který se vedoucí brankou zároveň postaral o stý gól Neratovic v soutěži. Domácí poté zahodili tři vyložené šance, naštěstí toho ale nemuseli příliš litovat. Když totiž dva slepené góly vstřelil Jakub Šulc a z nařízeného pokutového kopu zvyšoval už na 4:0 brankář Fidrant, bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Rozjetý žlutomodrý brankostroj vyprodukoval do poločasu po ose Vála – Toman ještě jednu branku, a tak Velimští nastupovali do druhé poloviny zápasu vyloženě pouze z povinnosti.

S výsledkem spokojení domácí si přeci jen neodpustili jedno zaváhání v obraně, které hned zkraje druhého dějství hosté potrestali, a dočkali se tak alespoň čestného úspěchu. Pak už se všechno podstatné odehrávalo znovu jen před brankou Velimi.

Hbitý a obratný průnik Tichého přinesl šestou branku, Šimandlovo důrazné zakončení o deset minut později znamenalo dosud nejvýraznější jarní vedení 7:1. To do konce utkání vzrostlo ještě o jeden gól. Po rohovém kopu se prosadil hlavou Volf.

V posledním kole krajského přeboru odjedou neratovické dorosty do Kolína, kde budou mladší v zápase s tamní rezervou bojovat na dálku s Rakovníkem o druhé místo v tabulce. První příčku si s předstihem zajistili Kutnohorští.

KP staršího dorostu, 29. kolo: Neratovice – Velim 5:1 (3:0)
Branky Neratovic:
Jína 3, Lovíšek, Toman. Neratovice: Michovský (74. Fidrant) – Tichý, Koudelka, Volf, Josef Šulc – Jahodka, Turna (53. Temiak), Jakub Šulc (56. Jakub Mihalik), Panocha – Jína, Lovíšek (68. Toman).
KP mladšího dorostu, 29. kolo: Neratovice – Velim 8:1 (5:0)
Šulc 2, Vála, Fidrant, Toman, Tichý, Šimandl, Volf. Neratovice: Fidrant – Lelek (40. Miroslav Mihalik), Jakub Mihalik, Jonák, Šonský – Lemarie (50. Michovský), Volf, Havel, Vála – Toman (40. Šimandl), Šulc (44. Tichý).