Přitom utkání začalo pro domácí smolně. Hned v úvodu se při výkopu zranil gólman Lorenc. Vystřídán byl až o přestávce a do té doby jednou kapituloval. Domácí se zaslouženého vyrovnání dočkali po standardní situaci, když střelu Horkého vyrazil gólman pouze k Flídrovi.

Do druhého poločasu se mezi tyče postavil obránce Špaček a všichni čekali, jak hosté handicap domácích využijí. Stalo se tak z pokutového kopu a po brejku do otevřené obrany pár minut před koncem. Domácí stačili ze svého tlaku vytěžit v samém závěru už jen snížení Bondarevem na konečných 2:3.

Podle informací z domácího klubu má brankář Lorenc na noze sádru a bude nejméně měsíc mimo hru. Kvůli zranění nedohrál nedělní duel ani Plicka. Vyjma těchto dvou momentů hodnotil domácí trenér Daniel Kaplan utkání převážně kladně.

„Byl to jeden z nejlepších zápasů, které jsem v soutěži viděl. Soupeř chtěl vyhrát, a tak se hrál fantastický fotbal nahoru – dolu. Jsem rád, že kluci nedali soupeři nic zadarmo a hosté se museli bát do posledních vteřin o výsledek. Při větším střeleckém štěstí jsme místo dvou tyčí mohli dát dva góly a mohlo být všechno jinak. Vyrovnat jsme si určitě zasloužili, ale nepovedlo se,“ sdělil kouč Dynama.

Dynamo – Sedlčany 2:3 (1:1)

Branky: Flídr, Bondarev. Dynamo: Lorenc (46. Špaček) – Vágner, Vrábel, Dubský, Jindřich – Plicka (70. Topor), Kymr, Horký, Bondarev – Pešta, Flídr.