Libiš se střelecky vyznamenala

LIBIŠ - Fotbalová divize: Sokol Libiš – Benešov 4:1 (3:0)

23.4.2007

ilustrační fotoFoto: Luboš Kurzweil

Domácí mužstvo mělo impozantní nástup. Už ve 3. minutě Škovránek našel svým přesným centrem před brankou hostí Kalabišku a domácí vedli 1:0. Hosté se soustředili na obranu a vyráželi jen k brejkovým akcím. Ve 36. minutě Slezák nedal Capouchovi v benešovské brance šanci - 2:0. Otřeseni hosté se ještě pořádně nevzpamatovali a ve 38. minutě Jirásek střílí další branku domácích. Těsně před poločasem Kalabiška těsně minul branku. Nástup do druhé poloviny utkání se povedl hostům a Turek snížil na 1:3.

Domácí se však brzo vzpamatovali a dále pokračovali ve svém tlaku na benešovskou branku. Začali si vytvářet šance jako na běžícím pásu. Špička dal vyniknout brankaři Capouchovi, Kabyl mířil těsně vedle a Jirásek střelil v šanci do golmana. Hosté nastřelili Čápem břevno. Pak měl další dvě šance domácí Jirásek, ale neuspěl. Až v 85. minutě po samostatné akci Kalabišky a jeho nezištné přihrávce střílí Žák další branku na 4:1.

Ještě v 87. minutě měl Kalabiška největší šanci utkání, když v samostatné akci obešel vše, co mu stálo v cestě, ale jeho umístěnou neprudkou střelu stačil benešovský obránce vykopnout na roh. Domácí si za svůj výkon zaslouží plné absolutorium, a to jak za předvedenou hru, tak i za bojovný výkon. Hosté se představili jako snaživý celek, avšak bez potřebného důrazu.

Branky: 3. Kalabiška, 35. Slezák, 38. Jirásek, 85. Žák – 46. Turek. Rozhodčí: Červíček. ŽK: : Kramer, Pochman – Jarůšek, Čáp. ČK: 79. Jarůšek (B). Diváků: 155.
Sokol Libiš: Lomský - Werner, Pochman, Trojan, Kabyl - Špička, Slezák, Kalabiška, Kramer (75. Žák) - Jirásek (82. Válek), Škorvánek (88.Hebnar). Trenér Jiří Kabyl.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Děti z divadelního tábora navštívili ranč na Blatech.
39

OBRAZEM: Pohádkový statek na Blatech: Chovají zde i lamy alpaky

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Na silnici mezi Veltrusy a Neratovicemi se srazila dvě auta

Mělnicko - Na silnici II/101 mezi Veltrusy ve směru na Neratovice se stala v pátek ve 13.25 hodin dopravní nehoda dvou vozidel. Na mostě nad dálnicí D8 se  srazilo osobní vozidlo s dodávkou.

Festival u Mácháče i letos doprovodí policejní manévry

Českolipsko – Celní správa, dopravní i říční policie a toxi tým se o víkendu zaměří na návštěvníky festivalu Mácháč. Nebudou chybět ani hlídky se samopaly.

FOTO, VIDEO: Hasiči a policisté cvičili v Roudnici na divoké vodě

Roudnice nad Labem - Vesty a helmy nasadit a skok do divoké a nebezpečné vody. Pořádně náročné cvičení mají za sebou poříční policisté, hasiči a vodní záchranáři z Ústeckého kraje.

Letní projekce nevymizely, promítá se na hřišti i v parku

Mělnicko /INFOGRAFIKA/ - Letní kina, jejichž projekce patřily dlouhá desetiletí k prázdninové zábavě, pomalu zanikají. Může za to nezájem lidí, ale i technická náročnost, která zamezuje provozovatelům promítat nové filmy. Přesto se o prázdninách v kraji stále najdou místa promítání pod širým nebem, kde se lidé baví.