Nemuselo ale zdaleka zůstat u jediného gólového zápisu Maleňáka z 35. minuty. První šanci si svěřenci trenéra Kafky vytvořili už ve čtvrté minutě.

Palanského pokusu k tyči však chyběly centimetry. O něco blíže úvodní brance měl po akci Kozáka a následném odraženém balónu kapitán Žežulka, ale hostujícího brankáře Svatoše na poslední chvíli zastoupil dvojblok Chomát – Kuneš.

Jediná branka utkání padla ve 35. minutě. V momentech, kdy neratovický pažit začal skrápět hustý liják, zachytil Maleňák nepřesnou přihrávku hostující obrany, zbavil se obránce a přesně zamířil mezi nohy padajícího gólmana – 1:0.

Ani druhý poločas, do kterého si Neratovičtí přinesli jednobrankový náskok, půl druhé stovce přítomných diváků příliš vzruchu nenabídl.

Naprosto bezzubí hosté, spoléhající především na nakopávané balóny, za celé druhé dějství vyprodukovali jednu střelu.

A když si na druhé straně brankář Svatoš poradil s pokusy Palanského a střídajícího Zavadila, skončilo utkání jednobrankovým vítězstvím Neratovic.

Neratovice – Hradištko 1:0 (1:0)
Branka:
35. Maleňák. Rozhodčí: Malý. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Neratovice: Prokeš – Stanislav, Müller, Zeman, Gazdík – Kozák, Žežulka, Pazdera, Maleňák – Palanský, Nezbeda (73. Zavadil).