VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los, Žáci, I. A třída, skupina C

Střední Čechy - I. A třída žákůdoznala podstatnou změnu.Vzhledem k slabým ročníkům nebudou letos hrát společně soutěže starších a mladších žáků. To zůstalo jen u krajského přeboru. V I. A třídě budou poprvé hrát pouze starší žáci. Dnes se podívejme na los skupiny C.

20.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

1. kolo – sobota 21. 8. v 10:00
Sedlčany – Uhl. Janovice (ST 1. 9. v 18:00), Sedlec/Prčice – Sp. Kladno, FK Kolín B – Kouřim, Jesenice – Čerčany (ST 1. 9. v 17:30), Kostelec n. Č. l. – Čáslav B (ÚT 31. 8. v 17:00), Sázava – Benešov, Týnec n. S. – Votice (ST 8. 9. v 17:00).
2. kolo – sobota 28. 8. v 10:00
Uhl. Janovice – Votice (NE), Benešov – Týnec n. S. (SO 9:30), Čáslav B – Sázava (NE 9:30), Čerčany – Kostelec (NE), Kouřim – Jesenice, Sp Kladno – FK Kolín B, Sedlčany – Sedlec/Prčice (NE).
3. kolo – sobota 4. 9. v 10:00
Sedlec/Prčice – Uhl. Janovice (NE), FK Kolín B – Sedlčany (SO), Jesenice – Sp. Kladno, Kostelec – Kouřim (SO 10:15), Sázava – Čerčany, Týnec n. S. – Čáslav B (NE 9:30), Votice – Benešov.
4. kolo – sobota 11. 9. v 10:00
Uhl. Janovice – Benešov (NE), Čáslav B – Votice (NE 9:30), Čerčany – Týnec n. S. (NE), Kouřim – Sázava, Sp. Kladno – Kostelec, Sedlčany – Jesenice (NE), Sedlec/Prčice – FK Kolín B.
5. kolo – sobota 18. 9. v 10:00
FK Kolín – Uhl. Janovice, Jesenice – Sedlec/Prčice, Kostelec – Sedlčany (10:15), Sázava – Sp. Kladno, Týnec n. S. – Kouřim (NE 9:30), Votice – Čerčany, Benešov – Čáslav B (NE 9:30).
6. kolo – sobota 25. 9. v 10:00
Uhl. Janovice – Čáslav B (NE), Čerčany – Benešov (NE), Kouřim – Votice, Sp. Kladno – Týnec n. S., Sedlčany – Sázava (NE), Sedlec/Prčice – Kostelec, FK Kolín – Jesenice.
7. kolo – sobota 2. 10. v 10:00
Jesenice – Uhl. Janovice, FK Kolín – Kostelec, Sázava – Sedlec/Prčice, Týnec n. S. – Sedlčany (NE 9:30), Votice – Sp. Kladno, Benešov – Kouřim (NE 9:30), Čáslav B – Cerčany (ME 9:30).
8. kolo – sobota 9. 10. v 10:00
Uhl. Janovice – Čerčany (NE), Kouřim – Čáslav B, Sp Kladno – Benešov, Sedlčany – Votice (NE), Sedlec/Prčice – Týnec n. S., FK Kolín – Sázava, Jesenice – Kostelec.
9. kolo – sobota 16. 10. v 10:00
Kostelec n. Č. l. – Uhl. Janovice (10:15), Sázava – Jesenice, Týnec n. S. – FK Kolín (NE 9:30), Votice – Sedlec/Prčice, Benešov – Sedlčany (NE 9:30), Čáslav B – Sp Kladno (NE 9:30), Čerčany – Kouřim (NE).
10. kolo – sobota 23. 10. v 10:00
Uhl. Janovice – Kouřim (NE), Sp Kladno – Čerčany, Sedlčany – Čáslav B (NE), Sedlec/Prčice – Benešov, FK Kolín – Votice, Jesenice – Týnec n. S., Kostelec – Sázava (10:15).
11. kolo – sobota 30. 10. v 10:00
Sázava – Uhl. Janovice, Týnec n. S. – Kostelec (NE 9:30), Votice – Jesenice, Benešov – FK Kolín (9:30), Čáslav B – Sedlec/Prčice (NE 9:30), Čerčany – Sedlčany (NE), Kouřim – Sp Kladno.
12. kolo – sobota 6. 11. v 10:00
Uhl. Janovice – Sp. Kladno (NE), Sedlčany – Kouřim (NE), Sedlec/Prčice – Čerčany, FK Kolín – Čáslav B, Jesenice – Benešov, Kostelec – Votice (10:15), Sázava – Týnec n. S.
13. kolo – sobota 13. 11. v 10:00
Týnec n. S. – Uhl. Janovice (NE 9:30), Votice – Sázava, Benešov – Kostelec (9:30), Čáslav B – Jesenice (NE 9:30), Čerčany – FK Kolín B (NE), Kouřim – Sedlec/Prčice, Sp. Kladno – Sedlčany.

Autor: Vlastimil Dudáček

20.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Skupina Jelen.

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Nový most v Mělníku.

Nový most přes Labe čeká na jaře rekonstrukce

Lidé dluží peníze nejčastěji za nájemné a za pokuty

Prakticky každé město bez ohledu na jeho velikost se dlouhodobě potýká s dlužníky, kteří své závazky neplní.

OBRAZEM: Masopust v Lobkovicích

V areálu lobkovického zámku se poslední únorovou sobotu konal tradiční masopust.

Dokumentární snímky míří do sokolovny

Mšeno – Do mšenské sokolovny opět po roce míří filmový festival Expediční kamera, který přinese sedm zajímavých snímků.

Vinařskou sezonu zahájí Vinná noc bez sklepů

Návštěvníci mělnického vinobraní letos musí počítat s několika menšími změnami oproti letům minulým, které pro ně připravila místní radnice. Největší novinkou bude možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji on-line.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies