Zvenku doposud Mělničtí nepřivezli natřikrát ani bod a naprázdno v šestém kole vyšli už také na svém skvostném pažitu, ze kterého v neděli odvezly všechny body Horní Počaply. Ty naopak společně se Všestudy okupují po šesti kolech čelo III. třídy bez ztráty jediného bodu. Výsledek vyrovnaného utkání, ve kterém měly oba celky dostatek příležitostí ke skórování, určila hned 14. minuta. To se prosadil hostující Fikart.

Ještě méně gólů, tedy žádný padlo v utkání Cítova a Obříství, které tak ve prospěch domácích rozhodly až penalty. Spíše bojovnou než pohlednou podívanou nabídl zápas Střezivojic a Mlékojed. Domácí, ač měli možná i více ze hry, se ani tentokrát nedočkali prvních bodů v soutěži, když jediným gólem z penalty korigovali ve druhém poločase na 1:2. Zlepšení výsledků si pak slibují od Hynka Tříšky, který až dosud tým pouze trénoval, nyní by ovšem měl po uvolnění ze Mšena pomoci i přímo na hřišti. Hosty naopak do dalšího utkání oslabí vyloučení Bendla, který v nervózním závěru uviděl po jednom z faulů druhou žlutou kartu.

Pokleslou fotbalovou náladu v Řepíně alespoň částečně pozvedla rezerva, která především zásluhou hattricku ještě ani ne dvacetiletého Kolji Kozuraka porazila Vehlovice. Domácí byli od začátku lepší, což v každém poločasu vyjádřili dvěma góly a mrzet je nemusela ani neproměněná penalta Dvořáka za stavu 4:1. Hosté se k utkání dostavili pouze v jedenácti a závěrečné minuty po zranění dvou hráčů postávajících do konečného hvizdu v útoku prakticky dohrávali v devíti. Přesto se jim podařilo ještě snížit na 4:2.

6. KOLO: Střezivojice – Mlékojedy 1:2 (0:1) Rampouch z PK – Dohnal, Gerencsery, Řepín B – Vehlovice 4:2 (2:1) Kozurak 3, Kraus – Štauber z PK, I. Přáda, Č. Kralupy – Všestudy 0:2 (0:2) Švancara, Janíček, H. Beřkovice – Čečelice 2:0 (1:0) Polák ml., Novák, Záryby B – Zálezlice 6:1 (3:1) Sedláček 2, Schütz, Babovák, Mareček, vlastní – vlastní, Botafogo – H. Počaply 0:1 (0:1) Fikart, Cítov – Obříství 1:0 po PK rozh. PK Viazanica.