VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam v kraji za fotbalem

Střední Čechy - Přišel další víkend a s ním i další boje o fotbalové mistrovské body a to jak v II. lize, ČFL tak i divizi a všech krajských soutěžích

4.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

V SOBOTU
ČFL:
17:00 FK Kunice – České Budějovice B (Bureš).
Divize:
10:15 1. FK Příbram B – Strakonice (Pešek), SK Kladno B – Roudnice (Burda), 17:00 FC Graffin Vlašim B – Tábor (Valenta), TJ Litol – Koloveč (Šiling), FK Kolín – H. Měcholupy (Hock), 17:30 SK Benešov – Bohemians 1905 B (Král).
Krajský přebor: 10:15 FK Karbo Benátky n. J. – Sokol Zápy (Benák), Sokol Libiš – SK Úvaly (Vilhelm), SK Brandýs /Boleslav – FK Dobrovice (Nehasil), 17:00 Sokol Nové Strašecí – FK Neratovice /Byškovice (Velebil), FC Zenit Čáslav B – SK Český Brod (Chovanec), SK Rakovník – Č. l. Union Beroun (Kabyl), Slovan Hradištko – TJ Štěchovice (Pavelka).
I. A třída: 10:30 SK Hvozdnice – Sokol Dobřichovice (Nepovím), 17:00 TJ Klecany – Tatran Sedlčany (Matoušek), TJ Tuchlovice – SK Lhota (Glogar), SK Slaný – Ligmet Milín (Brožek), FK Nový Knín – Sokol Nová Ves p. Pl. (Pudil), Dynamo Nelahozeves – Spartak Příbram (T. Pejša), Sokol Zásmuky – FK Červené Pečky (Matějček), Pšovka Mělník – Polaban Nymburk (Bartůšek), Slavia Louňovice – Bohemia Poděbrady (Hron), SK Brandýs/ Boleslav B – SK Bakov n. J. (Hlavnička).
I. B třída: 10:15 Hřebeč – Bránov (Kočárek), Dlouhá Lhota – Lužec (Voldan), Záryby – Vysoká (Jeništa), Dobříš – Březnice (J. Štefan), 10:30 Milovice – Sadská (Pechanec), 17:00 Loděnice – Jeneč (Leška), Velvary – Hostouň (Prislupský), Velká Dobrá – Tuchoměřice (Vočka), Mutějovice – Městečko (Švagr), Rejšice – Kosmonosy (Žaloudek), Dolnobousovský SK – Řepín (Tobiška), Velim B – Tupadly (Černý), Ostrá – Poříčany (Kvasnička), Chotýšany – Kostelec u Křížků (Divílek), Slavia Jesenice – Nespeky (Herda), Chocerady – Tuchoraz (Mansour), Zbraslavice – Říčany (Švejda), Hostomice – Cerhovice (Zdeněk), Lety – Všenorský SK (Novotný), Žebrák – Hořovicko B (Kelner).

V NEDĚLI
II. liga:
17:00 SK Kladno – Třinec.
ČFL: 15:00 So Ovčáry – Plzeň B (Slavíček), 17:00 FK Králův Dvůr – Liberec B (Tereba).
Divize: 10:15 Meteor Praha – Jirny (Šimek), Vyšehrad – Čelákovice (Henych).
Krajský přebor: 17:00 Sparta ČKD Kutná Hora – Tatran Rakovník (Machýček).
I. A třída: 17:00 FK Petrovice – SK Černolice (Berovič), SK Doksy – Sokol Vraný (Miroslav Vlk), Viktorie Radim – FK Uhlířské Janovice (Klečka), SK Benešov B – FK Týnec n. S. (Malý), Mnichovohradištský SK – FC Jílové (Suchý), SK Zeleneč – AFK Sokol Semice (M. Svoboda).
I. B třída: 17:00 Braškov – Lidice (Beran), Senomaty – Králův Dvůr B (Říha), Bělá p. B. – Luštěnice (Krupa), Kosořice – Tišice (Kosina), Kropáčova Vrutice – FC Mělník (Nehasil), Libodřice – Rožďalovice (Tylchert), Sokoleč – Jirny B (Neumann), Lysá n. L. – Bílé Podolí (Mitáš), Nymburk B – Nové Dvory (Baroch), Ratboř – Poříčí n. S. (Vočka), Sedlec/Prčice – Kondrac (Šnýdr), Kouřim – Teplýšovice (Koleček), Tochovice – Praskolesy (Kubíček), Mníšek p. Brdy – Zdice (Březnovský), Vonoklasy – Podlesí (Slavkovský).

Výsledky zasílejte ihned po utkání, sobotní už v sobotu, SMS zprávou na tel. 606 635286. U dospělých výsledek, poločas a střelce branek obou týmů, u mládeže stačí jen holé výsledky bez poločasů. Na uvedený telefon lze i volat maximálně do hodiny po utkání.

Autor: Vlastimil Dudáček

4.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Skupina Jelen.

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Nový most v Mělníku.

Nový most přes Labe čeká na jaře rekonstrukce

Lidé dluží peníze nejčastěji za nájemné a za pokuty

Prakticky každé město bez ohledu na jeho velikost se dlouhodobě potýká s dlužníky, kteří své závazky neplní.

OBRAZEM: Masopust v Lobkovicích

V areálu lobkovického zámku se poslední únorovou sobotu konal tradiční masopust.

Dokumentární snímky míří do sokolovny

Mšeno – Do mšenské sokolovny opět po roce míří filmový festival Expediční kamera, který přinese sedm zajímavých snímků.

Vinařskou sezonu zahájí Vinná noc bez sklepů

Návštěvníci mělnického vinobraní letos musí počítat s několika menšími změnami oproti letům minulým, které pro ně připravila místní radnice. Největší novinkou bude možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji on-line.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies