Kosmonosy i v deseti zlobily

Tišice - V 11. kole B-třídy si Tišice doma poradily s týmem Kosmonos (3:1), už popáté vyhrály a ve vyrovnané tabulce jsou bodově na úrovni čtvrtého místa, což je na nováčka skvělé.

3.11.2008

Logo klubuFoto:

Zápas začal tutovou šancí Brodského, který po rohu netrefil ze tří metrů hostující bránu. Ve 20. minutě po rohu stálo při domácích štěstí a hlavně pohotový gólman Kulíček, který zneškodnil umístěnou hlavičku.

Domácí ve 40. minutě využili nekoncentrovanosti hostů a po centru ze strany zakončil znovu Brodský, tentokrát už síť rozvlnil. Po brance si za protesty vykoledoval hostující Sládek dvě žluté karty najednou a musel pod sprchy.

Druhá půle začala tlakem hostů, kteří ani v deseti nesložili zbraně a domácím zatápěli. Na těžkém terénu ale byla hra neurovnaná. Po pěkné kombinační akci v 67. minutě naopak skóroval ranou pod břevno Tomáš Prejzek. Hosté dál útočili a povedlo se jim snížit střelou z dálky. Na tuto branku ale domácí ihned odpověděli. Po akci Karlíka upravil výsledek do prázdné brány Brzoň.

Tišice – Kosmonosy 3:1(1:0)

Branky: 40. Brodský, 67. T. Prejzek, 80. Brzoň – 79. Klepáč. ŽK: Brzoň – Mosiuczak, Sládek, Bernart. ČK: 40. Sládek (Kos.). Tišice: Kulíček – O. John (70. Březina), Holomek, Brodský, Vítovec – Temiak, Karlík, K. Prejzek, Klíma – T. Prejzek, Brzoň. Kosmonosy: Binder, Kraus, Klepáč, Sládek, Bernart, Lukáš, Holický, Janák, Polanka, Mosiuczak, Došlý.

(vit)

3.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Nelahozeves v derby porazila Vojkovice, tři body Dynamu vystřelil Kobera.
34

Derby pro Dynamo! Výhru vystřelil kapitán Kobera

Kladno - Neratovice 0:3.
66

Neratovice zvládly i těžký šťouch na Kladně

KRÁTCE: Ludmila přiblíží svou dobu

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Slavný rocker hrál ve městě po 44 letech

Nymburk /ROZHOVOR/ - Bylo mu šestadvacet, když v roce 1973 stál v Nymburce u zrodu skupiny ETC. Vrátil se sem jako sedmdesátiletý, až po čtyřiačtyřiceti letech. Řeč je o Vladimíru Mišíkovi, po právu označovaném za legendu české rockové hudby.

KRÁTCE: Stránecká časovka startuje letos už čtvrtý ročník

Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Jaroslav Svěcený: Na dovolené jsem byl bez houslí. Ke konci jsem měl absťák

Praha /ROZHOVOR/ – Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený tvrdí, že jeho pracovní zápřah nemá dobrý vliv na jeho zdraví. Proto se rozhodl zvolnit, více si vybírat koncertní místa. Když se ale s ním bavíte, říkáte si, jak to muselo vypadat, než zvolnil. Chrlí ze sebe jednu myšlenku za druhou, jeden projekt za druhým. A to si jistě ještě mnohé nápady schovává na příště. Jeho život posledních týdnů zasáhly dvě události. Jednak si po dlouhých letech dopřál s manželkou společnou dovolenou u moře. A pak jeho dcera Julie získala třetí místo na prestižní houslové soutěži. O tom všem jsme si povídali.