Kosmonosy i v deseti zlobily

Tišice - V 11. kole B-třídy si Tišice doma poradily s týmem Kosmonos (3:1), už popáté vyhrály a ve vyrovnané tabulce jsou bodově na úrovni čtvrtého místa, což je na nováčka skvělé.

3.11.2008

Logo klubuFoto:

Zápas začal tutovou šancí Brodského, který po rohu netrefil ze tří metrů hostující bránu. Ve 20. minutě po rohu stálo při domácích štěstí a hlavně pohotový gólman Kulíček, který zneškodnil umístěnou hlavičku.

Domácí ve 40. minutě využili nekoncentrovanosti hostů a po centru ze strany zakončil znovu Brodský, tentokrát už síť rozvlnil. Po brance si za protesty vykoledoval hostující Sládek dvě žluté karty najednou a musel pod sprchy.

Druhá půle začala tlakem hostů, kteří ani v deseti nesložili zbraně a domácím zatápěli. Na těžkém terénu ale byla hra neurovnaná. Po pěkné kombinační akci v 67. minutě naopak skóroval ranou pod břevno Tomáš Prejzek. Hosté dál útočili a povedlo se jim snížit střelou z dálky. Na tuto branku ale domácí ihned odpověděli. Po akci Karlíka upravil výsledek do prázdné brány Brzoň.

Tišice – Kosmonosy 3:1(1:0)

Branky: 40. Brodský, 67. T. Prejzek, 80. Brzoň – 79. Klepáč. ŽK: Brzoň – Mosiuczak, Sládek, Bernart. ČK: 40. Sládek (Kos.). Tišice: Kulíček – O. John (70. Březina), Holomek, Brodský, Vítovec – Temiak, Karlík, K. Prejzek, Klíma – T. Prejzek, Brzoň. Kosmonosy: Binder, Kraus, Klepáč, Sládek, Bernart, Lukáš, Holický, Janák, Polanka, Mosiuczak, Došlý.

(vit)

3.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Voda z vlastní studny - na kolik přijde

Pro boxera Štěpána Horvátha je čest trénovat v nymburském Sportovním centru.
4

Mistr Evropy Horváth ví, proč je box dobrý pro život

KRÁTCE: Lektorka učí plést dekorace

Mělník - Další z kurzů pletení z pedigu je odehraje ve čtvrtek 27. dubna od 16 hodin v tanečním sále kulturního domu.

Doprava v Mělníku kolabuje, auta stojí v kolonách u mostu

Mělník – Včera začaly práce na opravě mělnického nového mostu. Pokračovat mají až do podzimu.

Ve Mšeně poruší tradici: prvomájová plochá letos nebude

Mšeno – Poté, co před půl druhým rokem odpískali účast v extralize, se v jednom z center ploché dráhy, ve Mšeně na Mělnicku, uskutečnil v loňském roce alespoň tradiční prvomájový otevřený závod. Letos se ho ale příznivci sportu levých zatáček po letech nedočkají.