Radost domácích příznivcům, kteří se sešli v hojném počtu, to nemohlo v žádném případě zkalit. A s gratulací se hned v úvodu sportovně přidali i hostující hráči. Při nástupu vytvořili domácím, jejichž účesy zdobily klubové barvy, uličku.

Na hřišti si ale týmy nic nedarovaly. Domácí dvakrát vedli, ale jak v úvodním, tak i ve druhém poločase, do kterého začalo pršet, hosté vyrovnali.

Na úvodní gólovou střelu Peška odpovídal po rohu hlavičkující Vilím. Po přestávce už stříleli pouze hosté, nejdříve do vlastní sítě a poté i do „správné“ brány na konečných 2:2.

Po závěrečném hvizdu se tak slavilo ve velkém, nechyběla vzájemná děkovačka hráčů s fanoušky, ani široko daleko viditelná pyrotechnická šou.

Jasno bylo před závěrečným kolem také v otázce sestupujícího, kterým bylo béčko Vojkovic. Nováček soutěže prohrál i svůj rozlučkový zápas ve Všestudech, i když jen nejtěsnějším rozdílem.

Hořín jistil třetí místo hokejovým výsledkem 6:4 v Nelahozevsi. Udržel by ho přitom i v případě porážky, protože Chvatěrubským poslední zápas sezony v Horních Beřkovicích hrubě nevyšel (6:0).

Tříbrankovou výhrou nad Chlumínem se se zázemím ve Vraňanech rozloučilo mělnické Botafogo, jehož hráči doufají, že novou sezonu už konečně zahájí na mělnickém Polabí. Domácí byli v prvním poločase lepší, z několika šancí se ale ujala pouze hlavička Šafránka, po změně stran Botafogo přidalo a bránící se hosté inkasovali ještě dvakrát.

Konec dobrý, všechno dobré, to si mohou říkat v Sazené, která se proti Postřížínu dočkala své třetí jarní výhry.

26. kolo: H. Beřkovice – Chvatěruby 6:0 (3:0) J. Polák 4, L. Polák, Štembera, Sazená – Postřižín 3:0 (1:0) Šimáček 2, Jansa, Botafogo – Chlumín 3:0 (1:0) Šafránek 2, Růžička, Všestudy – Vojkovice B 2:1 (1:0) Janíček, Tesař – Hořejší, PTZ B – Hořín 4:6 (1:4) Michal Král, Rosenhofer, Bláha, Hruška – Cífka 2, Polanský 2, Hájek, O. Kettner, Kralupy – Dolany 2:2 (1:1) Pešek 2 – Vilím, Holeček, Jeviněves – Zálezlice 2:2 (1:2) Cakl, Plicka – Šobr 2.