Libiští si nechali údery až na úplný závěr

Černolice / Téměř osmdesát minut fotbalisté Černolic nad Libiší vedli, hosté ale dvěma góly v poslední pětiminutovce zúročili zlepšený výkon ve druhém poločase a zápas získali v poměru 2:1.

26.4.2009

Libiš - NymburkFoto: Pavel Schebesta

„Začátek utkání jsme zaspali. V úvodní čtvrthodině jsme soupeře pustili do hry a brzy prohrávali. Poté se hra vyrovnala a útoky se střídaly na obou stranách. Na každé straně zůstalo asi po dvou nevyužitých šancích,“ uvedl k první části trenér Libiše Václav Havel. Hosty mimo nepříznivého stavu mrzelo ještě zranění Marka.

„Do druhého poločasu jsme si řekli, že na úzkém hřišti musíme hrát jednodušeji. Soupeře jsme naprosto přehráli a bylo jen otázkou času, kdy dáme gól. Podařilo se to až pět minut před koncem, ale v nastaveném čase jsme zápas otočili. Domácí mají ve svém středu dobré hráče, ale my jsme je dokázali zaskočit. Kluci bojovali až do konce,“ dodal k obratu trenér Libiše. Ani ve druhé části se hosté nevyhnuli vynucenému střídání. Ze hřiště musel zraněný Bohdal. Vítězství je o to cennější.

Černolice – Libiš 1:2 (1:0)

Branky: 5. Šilhavý – 84. Pochman, 90. Jirásek. Rozhodčí: Železný. ŽK: Macela – Pochman, Špička. Libiš: Lomský – Trojan – Zuskin, Bohdal (60. Kucler) – Werner, Marek (43. Pochman), Novák, Špička – Škorvánek – Jirásek, Válek.

26.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Horní Počaply zvládly zápas s Obřístvím, Sokol vyhrál 4:2.

Výsledkový servis: Liběchov spráskal Sazenou

První jarní hříbě se svojí matkou se pase spolu se stádem divokých koní u Milovic.
6

Nejmladší milovické hříbě se jmenuje podle boha blahobytu

Hosté z Hostouně přerušili Neratovicím vítěznou sérii

Neratovice – Osm utkání trvalo, než je někdo porazil v základní hrací době. Fotbalisté Neratovic v sobotu v horkém počasí padli doma s Hostouní 0:1.

Krásnou louku roztančilo dvanáct kapel

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Dvě pódia, dvanáct kapel a dvanáct hodin muziky. To byl letošní ročník multižánrového hudebního festivalu Krásná louka, který opět přilákal tisíce návštěvníků.

KRÁTCE: Nový most bude zcela uzavřen

Mělník - V souvislosti s probíhající rekonstrukcí nového mostu přes Labe na silnici číslo 16 dojde na jeden den, a to v neděli 11. června, k úplné uzavírce mostu. Celá generální oprava by měla skončit do konce října letošního roku.