Libiští si nechali údery až na úplný závěr

Černolice / Téměř osmdesát minut fotbalisté Černolic nad Libiší vedli, hosté ale dvěma góly v poslední pětiminutovce zúročili zlepšený výkon ve druhém poločase a zápas získali v poměru 2:1.

26.4.2009

Libiš - NymburkFoto: Pavel Schebesta

„Začátek utkání jsme zaspali. V úvodní čtvrthodině jsme soupeře pustili do hry a brzy prohrávali. Poté se hra vyrovnala a útoky se střídaly na obou stranách. Na každé straně zůstalo asi po dvou nevyužitých šancích,“ uvedl k první části trenér Libiše Václav Havel. Hosty mimo nepříznivého stavu mrzelo ještě zranění Marka.

„Do druhého poločasu jsme si řekli, že na úzkém hřišti musíme hrát jednodušeji. Soupeře jsme naprosto přehráli a bylo jen otázkou času, kdy dáme gól. Podařilo se to až pět minut před koncem, ale v nastaveném čase jsme zápas otočili. Domácí mají ve svém středu dobré hráče, ale my jsme je dokázali zaskočit. Kluci bojovali až do konce,“ dodal k obratu trenér Libiše. Ani ve druhé části se hosté nevyhnuli vynucenému střídání. Ze hřiště musel zraněný Bohdal. Vítězství je o to cennější.

Černolice – Libiš 1:2 (1:0)

Branky: 5. Šilhavý – 84. Pochman, 90. Jirásek. Rozhodčí: Železný. ŽK: Macela – Pochman, Špička. Libiš: Lomský – Trojan – Zuskin, Bohdal (60. Kucler) – Werner, Marek (43. Pochman), Novák, Špička – Škorvánek – Jirásek, Válek.

26.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Autobus. Ilustrační foto.

Ve středních Čechách se část řidičů autobusů zapojí do stávky

KRÁTCE: Voříškiáda i charitativní sbítrka

Konec sezony, nebo velké finále? Hokejisté rozseknou kvalifikaci

Mělník – Prodlouží si sezonu ještě o dva zápasy? Nebo už se i v Mělníku odeberou na hokejovou dovolenou? Odpověď může dát středeční závěrečné utkání Junioru v kvalifikační skupině o druhou ligu. Počty před domácí odvetou s Dvorem Královým (začátek v 18.30) nejsou žádnou vysokou matematikou: výhra za tři body = finále; výhra v prodloužení či nájezdech = čekání na výsledek závěrečného duelu skupiny; jakákoli porážka = pokračování pro východočeského soka.

AUTOMIX.CZ

Na prodej je Tatra 613 s mrazivou minulostí. Sloužila u KGB

Tu a tam se na aukčních portálech objeví něco opravdu speciálního. Jako třeba československá Tatra 613, která sloužila sovětské tajné službě KGB. Zvláštní také je, že je na prodej ve Spojených státech amerických.

KRÁTCE: Blues v mydlárně, swing v kavárně

Přinášíme vám přehled toho, co se chystá na Mělnicku.

Policisté přijali dva nové čtyřnohé členy

Místní policejní kynologové mají dvě nové posily. Čtyřměsíční štěňata Německého ovčáka Bára a Asko jsou od minulého týdne oficiálními policisty. Askova cvičitelka Martina Rosendorfová má Aska u sebe doma, aby s ním mohla denně cvičit a připravit ho na policejní práci.