VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský fotbal, sobotní výsledky

Střední Čechy/ Krajské fotbalové soutěže, v nichž většina zápasů se hrála už v sobotu, pokračovaly dalším kolem a opět přinesly několik zajímavých výsledků

25.10.2008
SDÍLEJ:

Z utkání fotbalové I.A třídy Polepy - Bohemia Poděbrady (4:1)Foto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Krajský přebor
12. kolo: Sp. Příbram – Litol 0:4 (0:2), Černolice – Dobrovice 2:1 (1:0), Úvaly – Zápy 0:0, Libiš – Semice 3:1 (2:1), Velvary – N. Strašecí 2:1 (1:1), St. Boleslav – Řevnice 1:3 (0:1).
1. Libiš 12 10 0 2 33:19 30
2. Velvary 12 9 1 2 27:13 28
3. Litol 12 8 2 2 29:19 26
4. Řevnice 12 7 3 2 25:16 24
5. Dobrovice 12 7 1 4 25:20 22
6. Zápy 12 6 3 3 25:17 21
7. Vlašim 11 6 2 3 22:12 20
8. Semice 12 5 1 6 21:21 16
9. Benátky n. J. 11 4 2 5 22:23 14
10. Nymburk 11 4 2 5 10:15 14
11. Beroun 11 3 3 5 25:27 12
12. N. Strašecí 12 4 0 8 17:22 12
13. Černolice 12 3 1 8 13:26 10
14. Úvaly 12 2 3 7 12:24 9
15. Sp. Příbram 12 1 2 9 13:28 5
16. St. Boleslav 12 1 2 9 15:32 5
I.A třída
Skupina A
12. kolo: Dobříš – Mělník 3:3 (2:2), Tn. Rakovník – Hvozdnice 1:3 (0:1), FC Jesenice – Tuchlovice 0:3 (0:1), Hradištko – Nový Knín 3:2 (3:1).
1. Tuchlovice 12 8 2 2 34:12 26
2. Milín 11 7 1 3 22:12 22
3. Hradištko 12 6 2 4 29:21 20
4. V. Dobrá 11 6 2 3 19:17 20
5. Sedlčany 11 6 1 4 20:13 19
6. Nový Knín 12 6 1 5 26:21 19
7. Tn. Rakovník 12 5 3 4 26:17 18
8. Hvozdnice 12 5 2 5 27:31 17
9. Mělník 12 4 3 5 17:21 15
10. Lhota 11 5 0 6 17:22 15
11. FC Jesenice 12 4 2 6 18:25 14
12. Hořovicko B 11 4 1 6 22:30 13
13. Týnec n. S. 11 4 0 7 16:20 12
14. Nelahozeves 11 2 5 4 18:20 11
15. Kněževes 11 3 2 6 12:23 11
16. Dobříš 12 2 3 7 16:34 9
Skupina B
12. kolo: Uhlířské Janovice – Sokoleč 3:1 (1:1), Brandýs n. L. – Zásmuky 7:0 (1:0), Polepy – Poděbrady 4:1 (1:0), Chocerady – Čáslav B 1:1 (1:0).
1. Kouřim 11 8 1 2 30:12 25
2. Polepy 12 6 4 2 29:14 22
3. Zásmuky 12 6 3 3 22:21 21
4. Brandýs n. J. 12 5 5 2 30:18 20
5. U. Janovice 12 6 2 4 20:18 20
6. Čáslav B 12 5 4 3 19:8 19
7. Neratovice 11 5 3 3 16:13 18
8. Bakov n. J 11 5 3 3 21:19 18
9. Sokoleč 12 5 2 5 20:16 17
10. Zeleneč 11 5 2 4 21:28 17
11. Kutná Hora 11 3 3 5 13:16 12
12. Mn. Hradiště 11 2 5 4 14:15 11
13. Chocerady 12 3 1 8 23:39 10
14. Rožďalovice 11 3 0 8 6:23 9
15. Poděbrady 12 1 5 6 15:30 8
16. Čejetice 11 1 3 7 13:22 6
I. B třída
Skupina A
10. kolo: Doksy – Tuchoměřice 1:1 (1:0), Lidice – Vraný 0:5 (0:3), Pavlíkov – Loděnice 2:5 (2:2), Braškov – Brandýsek 2:0 (0:0), Městečko – Jeneč 3:1 (1:0).
1. Loděnice 10 7 1 2 22:13 22
2. Vraný 10 6 3 1 27:11 21
3. Braškov 10 7 0 3 29:18 21
4. Jeneč 10 6 2 2 21:11 20
5. Doksy 10 4 2 4 24:20 14
6. Slaný 9 4 1 4 13:10 13
7. Lány 9 4 0 5 25:20 12
8. Mutějovice 9 4 0 5 18:21 12
9. Tuchoměřice 10 3 3 4 16:21 12
10. Senomaty 9 3 2 4 13:16 11
11. Lidice 10 3 1 6 16:23 10
12. Pavlíkov 10 3 1 6 12:29 10
13. Městečko 10 3 0 7 10:23 9
14. Brandýsek 10 2 2 6 8:18 8
Skupina B
10. kolo: Řepín – Luštěnice 1:0 (0:0), Rejšice – Záryby 1:0 (0:0), Vysoká – Tišice 1:2 (1:1), Kosmonosy – Skalsko 5:0 (2:0), Dol. Bousov – Kosořice 3:2 (3:2), Bezno – Lužec 2:1 (0:1).
1. Rejšice 10 7 2 1 26:8 23
2. Kosořice 10 6 1 3 20:14 19
3. Dl.Lhota 9 6 0 3 26:19 18
4. Luštěnice 10 5 1 4 11:10 16
5. Lužec 10 5 1 4 18:18 16
6. Tišice 10 4 3 3 17:15 15
7. Řepín 10 4 2 4 16:15 14
8. Dol. Bouso 10 4 1 5 21:18 13
9. Vysoká 10 4 1 5 12:14 13
10. Záryby 10 3 3 4 12:13 12
11. Kr. Vrutic 9 4 0 5 16:19 12
12. Kosmonosy 10 4 0 6 22:27 12
13. Bezno 10 2 2 6 12:20 8
14. Skalsko 10 2 1 7 12:31 7
Skupina C
10. kolo: Sibřina – Libodřice 2:3 (1:2), Ostrá – Nymburk B 4:1 (3:0), Velim B – Loučeň 5:2 (3:1), Pečky – Sadská 1:1 (1:1), Č. Pečky – Podolí 2:2 (0:1).
1. Libodřice 10 7 1 2 23:16 22
2. Č. Pečky 10 5 4 1 18:8 19
3. Pečky 10 5 3 2 19:12 18
4. Nymburk B 10 5 3 2 23:19 18
5. B. Podolí 10 4 3 3 26:24 15
6. Velim B 10 4 2 4 23:17 14
7. Ostrá 10 4 2 4 16:12 14
8. Tuchoraz 9 4 0 5 16:15 12
9. Lysá n. L. 9 2 5 2 14:14 11
10. Sibřina 10 3 2 5 18:22 11
11. Tupadly 9 2 4 3 15:19 10
12. Sadská 10 1 5 4 13:17 8
13. Loučeň 10 2 2 6 11:26 8
14. Paběnice 9 1 2 6 10:24 5
Skupina D
10. kolo: Kostelec u Kř. – Jesenice 2:1 (0:0), Nespeky – Louňovice 2:3 (1:2), Teplýšovice – Sázava 3:0 (2:0), Jílové – Kondrac 3:0 (3:0), Pyšely – Říčany 3:1 (1:0).
1. Jílové 10 7 1 2 26:18 22
2. Kostelec u Kř. 10 6 3 1 21:12 21
3. Pyšely 10 6 3 1 19:11 21
4. Teplýšovice 10 6 2 2 25:11 20
5. Jesenice 10 5 2 3 15:10 17
6. Říčany 10 4 3 3 16:13 15
7. Louňovice 10 4 1 5 18:19 13
8. Poříčí n. S. 9 3 3 3 17:14 12
9. Maršovice 9 3 2 4 11:13 11
10. Kondrac 10 3 2 5 17:25 11
11. Nespeky 10 2 2 6 15:20 8
12. Sázava 10 2 2 6 7:21 8
13. Trh. Štěpánov 9 2 1 6 13:20 7
14. Stř. Skalice 9 1 1 7 10:23 4
Skupina E
10. kolo: Štěchovice – Rožmitál 3:0 (1:0), Zdice – Mníšek 4:2 (2:0), Měchenice – Žebrák 3:2 (1:0), Hostomice – Lety 4:1 (2:0).
1. Štěchovice 10 7 1 2 20:11 22
2. Nečín 9 7 0 2 28:15 21
3. Petrovice 9 6 0 3 28:15 18
4. Lety 10 5 1 4 17:20 16
5. Podlesí 9 5 0 4 20:14 15
6. Zdice 10 5 0 5 17:17 15
7. Nová Ves 9 4 1 4 19:23 13
8. Rožmitál 10 3 3 4 17:19 12
9. Hostomice 10 4 0 6 16:18 12
10. Kr. Dvůr B 9 4 0 5 21:24 12
11. Mníšek p. B. 10 4 0 6 16:21 12
12. Žebrák 10 4 0 6 15:20 12
13. Měchenice 10 3 2 5 24:30 11
14. Komárov 9 2 0 7 9:20 6

Autor: Vlastimil Dudáček

25.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kongresové centrum Praha.

Na setkání starostů má být řeč o spolupráci - a hlavně o penězích

Ilustrační foto.
DOTYK.CZ
10

Chystá se bič na soukromé lékaře

Vykácené topoly nahradí platany a nové keře

Více než pět desítek topolů, které rostou v Mladoboleslavské ulici u garáží naproti supermarketu Penny, padne v několika následujících dnech k zemi. Důvodem je jejich neuspokojivý, v některých případech dokonce havarijní stav.

KRÁTCE: Balónkový karneval a uzavřené ulice

Co se děje na Mělnicku? Přinášíme vám přehled krátkých zpráv.

Bum, bum, bum! Vokounův hattrick zaklepal na první ligu

Neratovice – Futsalisté Mělníka mají po skalpu nejbližšího pronásledovatele na čele 2. ligy osmibodový náskok.

OBRAZEM: Ve skocích zvítězila třikrát Vegrichtová

Hradištko - Krásný hattrick zažila v sobotu v Hradištku Denisa Vegrichtová při skokové části Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace (ČJF) 2017. Podařilo se jí zvítězit hned ve třech soutěžích tří nejvyšších soutěžních kategoriích.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies