V zápase zklamaných dominovalo Mšeno

Bělá / Mšeno uzavřelo své jednoroční účinkování v krajské soutěži bojovným výkonem na hřišti rovněž sestupující Bělé.

23.6.2008

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

Odměnou byl v horkém počasí tříbodový zisk ozdobený vůbec prvním čistým kontem brankáře Hnízdila v sezoně (0:3).

V první půli hosté ještě dávali domácím zbytečně hodně prostoru, což vyústilo v několik gólových šancí včetně neproměněné penalty. Z ojedinělého útoku se ale prosadil střelou k tyči Kolumpek a na kopačky domácích se začala vkrádat nervozita.

Druhý poločas byl z hostující strany perfektně takticky zvládnutý. Gólové zatížení domácích se rozrostlo ještě o dvě branky, a to hosté ještě několik šancí nevyužili.

Bělá – Mšeno 0:3 (0:1)

Branky: Kolumpek, Tříška, Dvorný. Mšeno: Hnízdil – Čurda, Grát, Kormoš, Tříška – Havel, Kolumpek, Guttenberg, Krúpa – Háze (45. Janouch), Dvorný.

(kh)

23.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Pátek patřil v Mělníku heslu Má to smysl, třiďte odpad.
20

OBRAZEM: Na náměstí se třídil odpad

Posezení u vína a burčáku nabídlo letos už šesté Kralupského vinobraní.
26

OBRAZEM: V Kralupech teklo víno i burčák proudem

Sportovní festival přilákal dvě tisícovky účastníků

Mělník /FOTOGALERIE/ - V rámci dvoudenního Mělnického festivalu sportu si možnost vyzkoušet si více jak dvacítku sportovních odvětví nenechaly ujít dvě tisícovky účastníků. Okresní tělovýchovné sdružení Mělník ve spolupráci s městem a místními sportovními kluby uspořádalo již třetí ročník akce, která v jeden den a na jednom místě může rodičům a hlavně dětem pomoci při rozhodování, kterou sportovní volnočasovou aktivitu si vybrat.

Výsledkový servis: Sazená smetla Vraňany sedmi góly

Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený tým?

Derby pro Dynamo! Výhru vystřelil kapitán Kobera

Vojkovice /FOTOGALERIE/ – Trávník skoro hořel! Fotbalisté Vojkovic a Nelahozevsi zahájili jako první páté kolo I. B třídy. Vyhrocené dopolední utkání na půdě nováčka rozhodl jediný gól, o který se ve druhém poločase postaral hostující kapitán Pavel Kobera. Dynamo si tak po vynucené týdenní pauze připsalo cenné tři body.

Neratovice zvládly i těžký šťouch na Kladně

Kladno - Fotbalisté Neratovic jsou v laufu. Vedoucí postavení udrželi i na Kladně, kde vyhráli 3:0.