Předposlední hosté výhrou utekli poslednímu Mšenu na rozdíl čtyř bodů. Taková ztráta se bude nováčkovi už jen velmi těžko smazávat.

Domácím se v zápase vůbec nedařilo a po bezbrankovém poločase a bezkrevném výkonu podlehli svému soupeři 1:3. O výsledku rozhodly dva slepené góly po chybách Brunclíka v rozmezí dvou minut. Hosté pak plně ovládli hru a vývoj zápasu už kontrolovali. Vedle další branky nastřelili ještě břevno. Domácí se dočkali až v nastavení gólem z penalty za ruku jednoho z hráčů Kosmonos.

Domácím nelze upřít snahu, ale vysoké míče na malého Šlédra s přehledem sbírali urostlí zadáci hostů a kombinačně se domácí do šancí nedostávali. Hosté předvedli velice dobrý kolektivní výkon, byli pohyblivější a šli jasně za svým cílem.

Mšeno – Kosmonosy 1:3 (0:0)

Branky: 91 Hnízdil z PK – 52. Tůma, 53. Knespl, 84. Berghman. Rozhodčí: Stádník. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Mšeno: Hnízdil – Karabáček, Kříž, Brunclík, Hlavnička (51. Grát) – Háze (70. Havel), Kolumpek, Tříška (83. Guttenberg), Čurda – Dvorný, Šledr. Kosmonosy: Kolínský – Janák (83. Kozma), Klepáč, Michalec, Bernard – Kecszeg, Mosiurczak, Hlaváč, Tůma – Bernát, Knespl (72. Berghman).