VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na krajská okresní derby do Tišic a Řepína

Mělnicko - Kam o nadcházejícím víkendu za fotbalem?

9.4.2010
SDÍLEJ:

Brandýsek - ŘepínFoto: Martin Bouška

SOBOTA 10. DUBNA

Krajský přebor: 10.15 Brandýs – Libiš.
I. B třída: 16.30 Tišice – Záryby.
Okresní přebor: 16.30 Lobkovice – Mšeno (Hádek), PTZ – Libiš B (Šuhaj), D. Beřkovice – Č. Kralupy (Antoš), FC Mělník – Kly (Pěkný), Vojkovice – N. Ves (Bárta), H. Beřkovice – Pšovka B (Blahout), Byšice – Dynamo B (Börner).
III. třída: 10.15 Hořín – Spomyšl (Vágner), 16.30 Liběchov – V. Borek (Walesch), H. Počaply – Vehlovice (Kudrna), Záryby B – Kostelec (Jahoda), Všetaty – Neratovice B (Němeček), Čečelice – Lotos (Eder), Sazená – Zálezlice (Šubr), Cítov – Ledčice (Pos), Botafogo – Chlumín (hř. Hořín, Jurčovský).
IV. třída: 16.30 Řepín B – Střezivojice (Zárybnický), V. Borek B – eL Bunda (Vermach), Dolany B – Všestudy (Tůma), Lužec B – Č. Kralupy B (Malák), Veltrusy B – Vraňany (Čihák).
I. A třída dorostu: 10.15 Libiš – Tn Rakovník.
OP dorostu: 10.00 Řepín – Mšeno (Vermach), 10.15 J. Kralupy – H. Beřkovice, 11.00 Tišice – Obříství (Dvořák).
Divize žáků: 10.00 a 11.45 Neratovice – Kladno.
KP žáků: 9.30 a 11.10 Pšovka – K. Dvůr.
ČEZ Cup žáků: 10.00 Mšeno – FC Mělník dívky, 11.00 Ovčáry – Kostelec, Záryby – Obříství, 14.00 Cítov – H. Počaply, 14.30 Sazená – H. Beřkovice, Liběchov – Lužec, PTZ – Dynamo.
OP starších přípravek: 10.00 FC Mělník – Chvatěruby, Veltrusy – Neratovice A, Byšice – Ovčáry.
OP mladších přípravek: 10.00 FC Mělník – Záryby, Dynamo – J. Kralupy A, Veltrusy – TJ Neratovice, Byšice – Kly.

NEDĚLE 11. DUBNA

Krajský přebor: 16.30 Neratovice – Beroun.
I. B třída: 16.30 Řepín – Vysoká, Veltrusy – Jeneč.
III. třída: 10.15 Mlékojedy – Vysoká B (Pos), 16.30 Tišice B – Dřísy (Jahoda), Dolany – K. Kralupy (Hádek), PTZ B – Chvatěruby (Tůma), Postřižín – Jeviněves (Zárybnický).
IV. třída: 16.30 Lobkovice B – Nebužely (Přáda), Všetaty B – Kly B (Vágner), Byšice B – Obříství (Dvořák), Vojkovice B – Chvatěruby B (Havel), Úžice – Hostín (Hampl), Cítov B – Dřínov (Němeček).
I. A třída dorostu: 10.15 Byšice – Brandýs.
OP dorostu: 10.00 Lobkovice – Vehlovice (Antoš), Lužec – Vraňany (Malák), Veltrusy – D. Beřkovice (Čihák), 10.15 Liběchov – Vojkovice (Přáda).
I. A třída žáků: 9.30 a 11.10 Kralupy – Mníšek (hř. Čechie), FC Mělník - Libiš.
ČEZ Cup žáků: 10.00 Řepín – Pšovka MŽ, 11.00 Úžice – Vojkovice.
OP starších přípravek: 9.00 Libiš – Pšovka, 10.00 Kojetice – Lužec, Hořín – Neratovice B.
OP mladších přípravek: 10.00 D. Beřkovice – J. Kralupy B, V. Borek – Byškovice, 14.30 Lobkovice – Ovčáry A.

9.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V areálu lobkovického zámku se poslední únorovou sobotu konal tradiční masopust.
29

OBRAZEM: Masopust v Lobkovicích

Ilustrační foto

Dokumentární snímky míří do sokolovny

Vinařskou sezonu zahájí Vinná noc bez sklepů

Návštěvníci mělnického vinobraní letos musí počítat s několika menšími změnami oproti letům minulým, které pro ně připravila místní radnice. Největší novinkou bude možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji on-line.

Prudký vítr přidělal práci hasičům i energetikům

Silný vítr, který na řadě míst republiky už ve čtvrtek večer komplikoval silniční a železniční a dopravu, se nevyhnul ani Mělnicku.

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Přinášíme vám krátké zprávy z Mělnicka.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies