Neratovičtí inkasovali během prvního poločasu hned třikrát a stíhačku za body už k úspěchu nedovedli. V závěrečných kolech soutěže tak budou mít nemalé starosti se záchranou.

„I když nám výsledky příliš nenahrávají, tak jsem věřil, že se mužstvo semkne, ale opak byl pravdou. Někteří hráči působili, jako by je to vůbec nebavilo. Laxní, pomalý a nesoustředěný výkon od brankáře až po posledního útočníka. Jestli chtěli hrát čtyři lidi, tak to je málo,“ nešetřil tým bezprostředně po zápase trenér Jiří Kafka.

Z úvodní branky hostí se domácí ještě oklepali, když Žežulka posadil míč na hlavu Nezbedovi. Velké komplikace ale přinesla závěrečná čtvrthodina poločasu.

Nejdříve se z trestného kopu trefil Veselý a gól do šatny přidal Ježek. „Padl po neuvěřitelné hrubce obrany a brankáře. Jestli by první gól nedostali mladší žáci, tak ten třetí ani přípravka,“ lamentoval trenér.

Ve druhém poločase se domácím povedlo zápas už jen zdramatizovat. Po stažení Palanského proměnil penaltu Moravec. Vyrovnat mohl Nezbeda, který nejprve hlavičkoval do břevna a poté ho vychytal Rathouský.

Na vzpamatování se z matného výkonu mají Neratovičtí čas pouze do středy, kdy je čeká další těžký zápas doma s Brandýsem.

Neratovice – Litol 2:3 (1:3) Branky: 22. Nezbeda, 69. Moravec z PK – 14. Cáska, 31. Veselý, 45. Ježek. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Neratovice: Černý – Kadlec, Moravec, Jína, Jakub Pajkrt (20. Stanislav) – Doubek, Žežulka, Drahorád (56. Maleňák), Žák (74. Zavadil) – Nezbeda, Palanský.