Domácí se hned v úvodní minutě nechali překvapit nacvičenou standardní situací, ale ještě do přestávky skóre otočili – jmenovitě Palanský. Útočník Neratovic nejdříve výbornou individuální akcí vyrovnal a poté po rozehraném trestném kopu ukončil sérii nevyužitých domácích šancí – 2:1.

V úvodu druhé půle Neratovičtí přečkali i zásluhou výborného brankáře Černého velký tlak hostů a udeřili potřetí. Nezbeda na přední tyči tečoval standardní situaci z kopačky Žežulky a vstřelil, jak se později ukázalo, rozhodující gól.

Hosté se záhy vrátili na kontakt, jak jinak než po precizně zahraném trestném kopu. Gólový účet zápasu tím byl ovšem vyčerpán. A to i pro domácí. Jejich závěrečné šance na pojišťovací branku totiž ztroskotaly na berounském brankáři Lacinovi.

„Soupeř byl vynikající a prokázal, že chce bojovat o postup do divize. Zápas jsme ale skvěle odmakali a naše vůle po vítězství slavila úspěch,“ radoval se po utkání neratovický kormidelník Jiří Kafka.

Neratovice – ČL Beroun 3:2 (2:1) Branky: 6. a 20. Palanský, 60. Nezbeda – 1. a 65. Hájek. Rozhodčí: Čermoch. Diváci: 150. Neratovice: Černý – Kadlec, Moravec, Gazdík, Jakub Pajkrt – Žák (89. Zavadil), Drahorád, Žežulka, Doubek – Palanský (81. Skopka), Nezbeda (86. Maleňák).