VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O majiteli LCD televizoru rozhodl jediný zápas

Mělník - Je dobojováno. Podzimní díl tipovací soutěže na výsledky fotbalových zápasů, poprvé pod novým názvem Fortuna liga, třináctým kolem skončil. Kdo si přijde pro ceny?

19.11.2008
SDÍLEJ:

Logo Fortuna ligyFoto:

Vítězem závěrečného kola je Karel Helebrant z Mělníka. Zajistil si výtečných 17 bodů a s nimi i celkovou pátou příčku. Absolutní jedničkou soutěže se stal Ladislav Lipnický z Mělníka. Spolu se ziskem 14 bodů v posledním kole jich nasbíral 74, tedy o tři více než trojice na druhém až čtvrtém místě, a došel si pro prvenství, které mu přináší výhru v podobě LCD televizoru.

Do čela se tradiční účastník soutěže prodral poprvé už po pátém kole a nebyl překonán šest týdnů, pak se ale nepatrně propadl a do závěrečného dějství šel ze třetího místa s šestibodovou ztrátou na vedoucího Jiřího Kutílka. Tomu závěrečné kolo vyšlo ze všech předních hráčů nejméně dobře a srovnal se spolu s Martinem Nesládkem z Velkého Borku a Miroslavem Hykou z Mělníka na druhém až čtvrtém místě. Na řadu tak přišlo, jak ukládají pravidla soutěže, porovnání celkové supertrefy.
Ve všech tipovaných zápasech třinácti kol padlo 416 branek. Nejvíce se této metě blížil Martin Nesládek (411), na kterého čeká set top box, zařízení při současném přechodu televizního vysílání z analogového na digitální velmi žádané.

Na stupních vítězů pak supertrefa ponechala i Jiřího Kutílka (438) a patří mu poukázka v hodnotě 1000 Kč pro tipování v sázkové kanceláři Fortuna. Na Miroslava Hyku (383) zbyla, stejně jako pro další tipující na čtvrtém až jedenáctém místě, u kterých už tedy nebylo nutné k celkové supertrefě přihlížet, taška s CD, DVD a časopisy našeho vydavatelství.

O termínu konání tradiční korunovace nejlepších tipující včas uvědomíme telefonicky a prostřednictvím stránek Mělnického deníku.

Nejlepší hráči Fortuna ligy

1. místo (LCD televizor): Ladislav Lipnický (Mělník).
2. místo (set top box): Martin Nesládek (Velký Borek).
3. místo (poukázka do Fortuny, míč): Jiří Kutílek (Záryby).
4. – 11. místo (tašky s CD, DVD a časopisy vydavatelství VLP): Miroslav Hyka (Mělník), Karel Helebrant (Mělník), Jana Šnýdrová (Podhořany), Miroslav Blanár (Martinov), Josef Čekal (Neratovice), Zdena Plačková (Spomyšl), Zdeněk Lipnický (Přerov), Zdeněk Vaněk (Dolní Beřkovice).

Konečné pořadí

1. místo
ME0100 Ladislav Lipnický, Mělník 14 74
2. místo
ME0214 Miroslav Hyka, Mělník 14 71
ME0233 Martin Nesládek, V. Borek 8 71
ME0092 Jiří Kutílek ing., Záryby 5 71
5. místo
ME0102 Karel Helebrant, Mělník 17 65
ME0185 Jana Šnýdrová, Podhořany 8 65
7. místo
ME0244 Miroslav Blanár, Martinov 14 62
ME0146 Josef Čekal, Neratovice 11 62
ME0124 Zdena Plačková, Spomyšl 8 62
10. místo
ME0104 Zdeněk Lipnický, Přerov 17 59
11. místo
ME0064 Zdeněk Vaněk, D.Beřkovice 8 57
12. místo
ME0142 Jaroslav Bittner, Zálezlice 8 56
13. místo
ME0227 Zdeněk Šulc, Skuhrov 14 53
ME0080 Josef Král, Liběchov 11 53
ME0136 Helena Šestáková, Střednice 11 53
ME0177 Jan Vašiček, Nelahozeves 11 53
ME0050 Václav Konvalinka, Mělník 8 53
ME0034 Anna Marková, Neratovice 8 53
ME0078 Milan Černý, Mělník 5 53
ME0172 Pavel Dvořák, Kralupy 5 53
ME0180 Radek Hruška, Nelahozeves 2 53
22. místo
ME0063 Jiří Aláč, Byšice 8 51
23. místo
ME0237 Daniel Hnízdil, Mělník 11 50
ME0023 Luboš Remenec, Kopeč 11 50
ME0040 Jiří Sláma, Neratovice 11 50
ME0017 Jiří Šálek, Ústí nad L 8 50
ME0047 Mirek Škoda, Měl. Vtelno 8 50
ME0187 Jiří Šnýdr, Podhořany 8 50
ME0103 Hana Grofová, Mělník 5 50
30. místo
ME0182 Dynamo Nelahozeves, Nelahozeves 8 49
31. místo
ME0260 Sport Club, Libiš 11 47
ME0183 Antonín Hruška, Nelahozeves 11 47
ME0196 Pohostinství U Hrušků, Nelahozeves 11 47
ME0216 Vladimír Černý, Mělník 8 47
ME0192 Josef Koubek, Nelahozeves 8 47
ME0186 Mir. Šnýdr ml., Praha 8 47
ME0160 Míla Trédl, Libiš 8 47
ME0008 Vlasta Zelenková, Býkev 8 47
ME0010 Jana Zelenková, Kly 8 47
ME0163 Monika Míšková, Libiš 5 47
ME0004 Láďa Moudřík, Mělník 5 47
ME0261 Milan Žambůrek, Nelahozeves 5 47
43. místo
ME0003 Rostislav Šmíd, Mělník 14 45
ME0194 Miro. Rosenhöfer, Nelahozeves 5 45
ME0025 Rostislav Říha, Neratovice 5 45
46. místo
ME0174 Michal Hruška, Nelahozeves 14 44
ME0140 Hana Fingerhutová, Neratovice 11 44
ME0013 Josef Babák ml., Kralupy 8 44
ME0019 Martin Šnýdl, Slovany 8 44
ME0282 Líba Verbířová, Obříství 8 44
ME0148 Pavel Šulc, Neratovice 5 44
ME0238 Monika Hnízdilová, Mělník 2 44
ME0007 Vladan Přáda, Mělník -1 44
54. místo
ME0094 Petr Veverka, Sazená 11 43
ME0220 Václav Šebesta jun., Rousovice 2 43
56. místo
ME0062 Iveta Aláčová, Byšice 11 42
ME0041 Petr Bouška, Mělník 11 42
ME0141 Tomáš Fingerhut, Neratovice 11 42
ME0280 Lukáš Havel, Libiš 8 42
60. místo
ME0159 Romana Čermáková, Libiš 14 41
ME0069 Pavlína Chmelíková, Mělník 14 41
ME0210 Miloslav Novák, Liběchov 11 41
ME0135 Josef Šesták, V. Borek 11 41
ME0161 Josef Dohnanský st., Libiš 8 41
ME0134 Josef Šesták, Střednice 8 41
ME0132 Ivana Šestáková, Tuhaň 8 41
ME0009 Jan Zelenka, Slovany 8 41
ME0168 Petr Zuskin, Neratovice 8 41
ME0279 Petr Bařina, Karviná 5 41
ME0149 Vít Šára, Neratovice 5 41
ME0221 Václav Šebesta, Rousovice 5 41
ME0198 Petr Hlisnikowski, Nelahozeves 2 41
ME0085 František Pohl ml., Mělník 2 41
ME0091 Aleš Skála, Brandýs 2 41
ME0158 Tomáš Trédl, Libiš 2 41
ME0169 Veronika Zuskinová, Neratovice 2 41
77. místo
ME0065 Marie Hrstková, D.Beřkovice 14 39
78. místo
ME0251 Jaroslav Otásek, Nelahozeves 11 38
ME0229 Václav Černý, V. Borek 8 38
ME0107 Jarda Jandera, Kralupy 8 38
ME0055 Jaroslav Mašek, Tuhaň 8 38
ME0016 Miroslav Polanský, Hořín 8 38
ME0057 Josef Šesták, Liblice 8 38
ME0110 Karel Slapnička, Kralupy 5 38
ME0117 Václav Weiner, Veltrusy 5 38
ME0207 Josef Babák st., Mšeno 2 38
ME0088 Petr Olšiak, V. Borek 2 38
ME0223 Jaroslav Teraz, V. Borek 2 38
ME0226 Ondřej Eliáš, Blata -4 38
90. místo
ME0204 Jan Krúpa, Mšeno 5 37
91. místo
ME0289 Stanislava Vágnerová, Lobeč 8 36
ME0066 Petra Vajová, D.Beřkovice 5 36
ME0170 Patrik Zuskin, Neratovice 0 36
94. místo
ME0195 Ladislav Horálek, Nelahozeves 14 35
ME0137 Pavel Šesták, Střednice 14 35
ME0101 Vlasta Lipnická, Mělník 11 35
ME0024 Květa Remencová, Kopeč 11 35
ME0253 Josef Altman, Kralupy 8 35
ME0012 Radek Babák, Lobeč 8 35
ME0201 Anežka Bartošová, Mělník 8 35
ME0037 Pavel Horák, Neratovice 8 35
ME0021 Pavel Peroutka, Mělník 8 35
ME0118 Jan Špaček, Kralupy 8 35
ME0266 Marie Vašíčková, Nelahozeves 8 35
ME0150 Přemysl Vegricht, Neratovice 8 35
ME0295 Jiří Zahrádka, Mělník 8 35
ME0236 Pavel Zachara, Hostín 8 35
ME0246 Jana Horáčková, Mělník 5 35
ME0232 Zuzana Nesládková, V. Borek 5 35
ME0026 Josef Protiva st., Neratovice 5 35
ME0203 Anna Babáková, Mšeno 2 35
ME0191 Hana Koubková, Nelahozeves 2 35
ME0015 Radka Šmídová, Mělník 2 35
ME0139 Občerstvení U Čertů, Neratovice 2 35
115. místo
ME0259 J. Dohnanský ml., Libiš 11 34
ME0093 Karel Tomšík, Hlinsko 8 34
117. místo
ME0315 S.T. oddíl Dřínov, Dřínov 8 33
ME0184 Leoš Hudec, Nelahozeves 8 33
ME0288 Vladimír Vágner, Lobeč 8 33
120. místo
ME0059 Václav Hrubeš, Liblice 14 32
ME0281 Verča Kalinová, Obříství 14 32
ME0108 Béda Kebule, Kralupy 11 32
ME0230 Martin Nesládek ml., V. Borek 11 32
ME0155 Zdeněk Tomášek, Zálezlice 11 32
ME0200 Břetislav Bartoš, Mělník 8 32
ME0075 Petr Jirec, Mělník 8 32
ME0086 Jarmila Pohlová st., Mělník 8 32
ME0051 Honza Preisler, Mělník 8 32
ME0122 Jitka Svobodová, Spomyšl 8 32
ME0167 Miroslav Šára, Libiš 8 32
ME0061 Miroslav Honzík, Mlékojedy 5 32
ME0073 Jiří Karabáček, Střemy 5 32
ME0056 Anna Mašková, Tuhaň 5 32
ME0138 Jiří Fingerhut, Neratovice 2 32
ME0245 Vladimír Mikšovský, Martinov 2 32
ME0166 Jan Novotný, Neratovice 2 32
137. místo
ME0115 Miroslav Valenta, Kralupy 8 31
ME0231 Pavel Nesládek, V. Borek 5 31
139. místo
ME0144 Petr Stanislav, Neratovice 8 30
ME0224 Jiří Štrupl, V. Borek 2 30
ME0130 Václav Havel, Mělník 0 30
142. místo
ME0157 Martin Novák, Lobkovice 11 29
ME0287 Michal Kovařík, Libiš 8 29
ME0189 Zděnka Králová, Kralupy 8 29
ME0079 Jar. Pech, Mělník 8 29
ME0001 Stanislav Šmíd, Mělník 8 29
ME0190 Miroslav Šnýdr st., Podhořany 8 29
ME0188 Jiřina Šnýdrová, Podhořany 8 29
ME0098 Pavel Honzajk, N. Ouholice 5 29
ME0038 Jiřina Slámová, Kozly 5 29
ME0089 Petr Šafařík, Spomyšl 2 29
ME0252 Jaroslav Klein, Nelahozeves -1 29
ME0199 Jindřich Klein, Nelahozeves -4 29
154. místo
ME0119 Zd. Horkavý, Kralupy 0 28
ME0222 Jiří Teraz, V. Borek 0 28
156. místo
ME0297 Zdeněk Horkavý ml., Kralupy 0 27
ME0219 Stanislav Nosovský, Malý Borek 0 27
ME0052 Ivo Přáda, Mělník 0 27
159. místo
ME0082 Karel Frk, Mělník 8 26
ME0247 Zdena Rýdlová, Mělník 8 26
ME0179 Tomáš Šín, Nelahozeves 8 26
ME0048 Miroslav Škoda, Měl. Vtelno 8 26
ME0306 Jan Olšiak, V. Borek 5 26
ME0197 Leoš Vrábel, Nelahozeves 5 26
ME0113 Jan Weingart, Kobylisy 5 26
166. místo
ME0202 Václav Novák, Mělník 2 25
167. místo
ME0068 Petr Vajo, D.Beřkovice 8 24
ME0284 Vladimír Volf, Libiš 8 24
ME0164 Petra Giebelová, Libiš 5 24
ME0290 Petr Vágner, Lobeč 5 24
ME0286 Jiří Karabáček ml., Střemy 2 24
ME0006 Jiří Rous, Lešany 0 24
173. místo
ME0002 Kateřina Šmídová, Mělník 11 23
ME0049 Jan Váňa, H.Počaply 11 23
ME0228 Michaela Eliášová, Blata 8 23
ME0181 Hana Hrušková, Nelahozeves 8 23
ME0262 Jana Hrušková, Nelahozeves 8 23
ME0255 Jiří Krahulík, Nelahozeves 8 23
ME0033 Milan Vít, Neratovice 8 23
ME0225 Jiří Zibura, V. Borek 8 23
ME0035 Anna Antonová, Neratovice 5 23
ME0058 Pavel Čermák, Byšice 5 23
ME0114 Jiří Polák, Újezdec 5 23
ME0084 Petr Hyka, Mělník 2 23
ME0307 Jiří Polák ml., Kamenice 2 23
ME0171 Jiří Pospíšil, Libiš -1 23
187. místo
ME0264 Martin Dvorský, Kralupy 5 21
188. místo
ME0097 P. Honzajk ml., N. Ouholice 11 20
ME0031 Marie Protivová, Neratovice 11 20
ME0095 Jana Kapitánová, Neratovice 8 20
ME0106 Pavel Kudrna, Kralupy 8 20
ME0027 Jiří Marek, Neratovice 8 20
ME0278 René Šimák, Nová Ves 8 20
ME0263 Jaroslav Hruška, Nelahozeves 5 20
ME0112 Miloš Lexa, Kosmonosy 5 20
ME0020 Katka Šnýdlová, Slovany 2 20
197. místo
ME0305 Štěpán Weitosch, Mělník 11 19
ME0299 Karel Fiedler, V. Borek 5 19
199. místo
ME0145 Eva Stanislavová, Neratovice 14 18
ME0175 V. Michovský nejml., Nelahozeves 8 18
ME0143 Jaroslav Stanislav, Neratovice 8 18
ME0011 Stanislav Hamáček, Slovany 2 18
ME0131 Radek Havel, Mělník 0 18
ME0208 Ivana Krúpová, Mšeno -1 18
ME0165 Blahoslav Urbanec, Libiš -1 18
206. místo
ME0176 Luboš Michovský, Nelahozeves 8 17
ME0283 Božena Popelková, Čer. píska 8 17
ME0178 Ludmila Hrušková, Nelahozeves 5 17
ME0030 Jiří Marek jun., Neratovice 5 17
ME0173 Petr Hackl, Libiš 2 17
ME0005 Karel Kulhánek, Ovčáry 2 17
ME0212 Jaroslava Nováková, Liběchov 2 17
ME0133 František Šesták, Tuhaň 2 17
ME0205 Ladislav Hlaváček, Mšeno -10 17
215. místo
ME0308 Pavlína Šnýdlová st., Slovany 2 16
ME0272 Bonifác Izák, Mělník 0 16
217. místo
ME0126 Josef Verbíř ml., Praha 9 8 15
ME0067 Romana Vajová, D.Beřkovice 5 15
ME0267 Michal Šulc, Neratovice 2 15
ME0218 Stanislav Nosovský ml., Mělník 0 15
ME0257 Kateřina Pospíšilová, Kralupy 0 15
ME0076 Jiří Šámal, Želízy 0 15
223. místo
ME0032 Marek Angelov, Neratovice 8 14
ME0128 Josef Verbíř, Obříství 8 14
ME0265 Eva Hlisnikowská, Nelahozeves 5 14
ME0046 Marie Škodová, Měl. Vtelno 5 14
ME0099 Jiřina Honzajková, N. Ouholice 2 14
ME0217 Alena Karabáčková, Střemy 2 14
ME0193 Daniel Koubek, Nelahozeves 2 14
ME0111 Láďa Muclinger, H.Beřkovice 2 14
ME0243 Jindřich Treml, Mělník 0 14
232. místo
ME0045 Ivan Vlach, Mělník 5 13
ME0317 Miroslav Mihalik, V. Borek 2 13
ME0116 Jiří Paluchník, Kralupy 2 13
ME0268 Michal Král, Lužec 0 13
236. místo
ME0043 Mária Kolková, D.Beřkovice 0 12
ME0274 Gawier Sobczak, Mělník 0 12
238. místo
ME0028 Josef Protiva ml., Neratovice 8 11
ME0074 Martin Karabáček, Střemy 5 11
ME0090 Arnošt Skála, Brandýs 5 11
ME0156 Ladislava Tomášková, Zálezlice 2 11
ME0125 Petr Verbíř, Obříství 2 11
ME0316 Roman Chmelař, Sazená 0 11
ME0096 František Müller, Chlumín 0 11
ME0300 Milan Zuskin, Neratovice 0 11
ME0127 Josef Verbíř st., Praha 9 -1 11
247. místo
ME0269 Michal Král ml., Lužec 0 10
ME0152 Pavel Landa, Neratovice 0 10
ME0060 Karel Novotný, Lužec 0 10
ME0087 Jarmila Pohlová ml., Mělník -5 10
251. místo
ME0249 Petr Dembinski, Líbeznice 8 9
252. místo
ME0022 Antonín Broža, H.Počaply 11 8
ME0081 Jaroslava Frková, Mělník 8 8
ME0256 Michaela Paluchníková, Kralupy 8 8
ME0029 Radka Protivová, Neratovice 5 8
ME0129 Pavel Verbíř, Teplice 5 8
ME0054 Stanislav Dvořák, Brozánky 0 8
ME0211 Jiří Mikula, Mělník 0 8
ME0215 Jan Soukup, Mělník -1 8
ME0014 Libuše Špeldová, Kralupy -1 8
261. místo
ME0314 Dan Kalina, Libiš 5 7
ME0071 Petr Kraus st., Mělník 0 7
ME0311 Ladislav Plicka, Kralupy 0 7
264. místo
ME0254 Milan Pospíšil, Kralupy 0 6
265. místo
ME0039 Petr Sláma, Kozly 8 5
ME0036 Vojtěch Viola, Neratovice 8 5
ME0296 Josef Čapek, V. Borek 5 5
ME0077 Rudolf Rýdl, Mělník 5 5
ME0120 Vladimír Svoboda, Spomyšl 5 5
ME0151 Jaroslav Jíra, Neratovice 0 5
ME0304 Alois Korunka, Mělník 0 5
ME0319 Tipgames Kotelna, Hůrka 0 5
ME0302 Martin Pištej, Kralupy 0 5
ME0242 Pavel Pollák, Mělník 0 5
ME0206 Lenka Hlaváčková, Mšeno -4 5
276. místo
ME0313 Kačka Kalinová, Obříství 5 4
ME0273 Zbyněk Harsa, Mělník 0 4
ME0277 Markéta Kořínková, Nová Ves 0 4
ME0270 Petra Kosteíčková, Mělník 0 4
ME0285 Karel Němec, Velký Borek 0 4
ME0018 Pavlína Šnýdlová, Slovany -1 4
282. místo
ME0044 Milan Danaj, D.Beřkovice 0 3
ME0241 Filip Dominik, Mělník 0 3
ME0240 Dominik Hnízdil, Mělník 0 3
ME0239 Jakub Hnízdil, Mělník 0 3
ME0258 Jiřina Pavlisová, Kralupy 0 3
287. místo
ME0303 Jirka Hrobáč, Mělník 0 2
ME0271 Martin Kostolányi, Mělník 0 2
289. místo
ME0248 Kamil Menšík, Mělník 0 1
ME0301 Tomáš Miler, Nelahozeves 0 1
291. místo
ME0234 Bedřiška Bittnerová, Chlumín 0 0
ME0147 Jan Börner, Kokořín 0 0
ME0053 Stanislav Dvořák ml., Brozánky 0 0
ME0123 Eva Gregorová, Kralupy 0 0
ME0153 Josef Hofman, Lobkovice 0 0
ME0276 Andrea Knížková, Nová Ves 0 0
297. místo
ME0275 Jiří Šimek, Sazená 0 -1
ME0292 René Vykoukal, Mělník 0 -1
ME0250 Martina Pokorná, Kralupy -1 -1
300. místo
ME0209 Tomáš Kostolány, Mělník 0 -2
ME0070 Anna Krausová, Mělník 0 -2
ME0318 Milan Moták, Kralupy 0 -2
303. místo
ME0121 Antonín Kuča, Kralupy 0 -3
ME0312 Pavel Podobníček, Vlíněves 0 -3
ME0042 Jaroslav Siran, Mělník 0 -3
306. místo
ME0291 Lucie Havlová, Libiš 8 -4
ME0083 Ivana Šíbová, Mělník 0 -4
ME0293 Jirka Šišlik, Mělník 0 -4
309. místo
ME0154 Igor Bobule, Lobkovice 0 -5
ME0309 Miloš Horký, Otvovice 0 -5
ME0072 Petr Kraus ml., Mělník 0 -5
ME0310 Hana Švancarová, Kralupy 0 -5
313. místo
ME0235 František Bittner, Chlumín 0 -6
314. místo
ME0294 Adolf Klapka, Mělník 0 -7
315. místo
ME0162 Václav Franz, Neratovice 0 -9
ME0105 Jaroslav Hropko, Kralupy 0 -9
317. místo
ME0298 Pavel Verbíř ml., Teplice 0 -10
318. místo
ME0213 Rostislav Urban, Mělník 0 -11
319. místo
ME0109 Pepa Los, Úžice 2 -22

19.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Startujeme! Krajský fotbal v neděli poprvé v přímém televizním přenosu

Eliška Sodomková se rodičům Kateřině Kočové a Oldřichu Sodomkovi z Mělníka narodila v mělnické porodnici 17. března 2017, vážila 3,31 kg a měřila 50 cm.
11

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Přinášíme vám krátké zprávy z Mělnicka.

Vyšetření spolehlivě odhalí vrozené vady

Mělnicko – Budoucí maminky mohou o příspěvek na screening žádat až do konce letošního listopadu.

Miroslav Šícha: Druhá liga? V budoucnu bych se nebránil

Mělník /ROZHOVOR/ – Hokejový útočník Miroslav Šícha souhlasí, že Mělník ještě není na vyšší soutěž připravený.

Mělník čeká další dopravní kolaps

Mělník – Mělník opět čeká složité dopravní léto. Teplé dny si řidiči užijí v kolonách na semaforech. Důvodem je zahájení stavebních prací na opravě takzvaného nového mostu přes Labe na silnici první třídy číslo 16.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies