VYBERTE SI REGION

Borek remizoval s Mlékojedy a vyklidil vedoucí pozici

Mělnicko /FOTOGALERIE/ - Víkendové výsledky okresních fotbalových soutěží.

31.10.2010
SDÍLEJ:
Fotogalerie
18 fotografií
Veltrusy - Mšeno

Veltrusy - MšenoFoto: Radek Pech

Atletico okresní přebor
11. kolo: Veltrusy - Mšeno 0:1
(0:0) Tříška, ČK: Vágner (M.), Č. Kralupy - Pšovka B 2:2 (0:1) Bobvos, Prejza – Šťastný, Knespl, Vojkovice - Cítov 0:2 (0:1) Bláha, M. Melichar, D. Beřkovice – N. Ves 4:1 (2:0) J. Kaňka, Novák z PK, P. Šuta ml., Žídek – J. Vancl, Byšice - Kostelec 3:1 (2:1) Jurčovský 2, Koutný – Jelenčík, Libiš B - PTZ 0:1 (0:1) Šimek,Dynamo B - Lobkovice 2:3 (1:2) Bondarev, Pešta – Frankl, Hykl, Blahut.

III. třída - skupina A
11. kolo: Všetaty - Čečelice 0:3
(0:0) Taclík 2, Radomil z PK, Tišice B - Dřísy 1:4 (1:1) Vlach – Fabián 2, Trnavský, Vozábal, Kly - Řepín B 2:0 (1:0) Starý, Lajn,V. Borek - Mlékojedy 1:1 (1:1) vlastní (Nový) – Matucha, ČK: Jahodka (M.), Neratovice B - Vehlovice 4:0 (1:0) Gerencsery 2, Lukáš Tichota, Všetečka, Záryby B – H. Počaply 1:4 (0:2) Krajíček – Hanuš 3, Toman, ČK: Fikart (HP), Lotos - Liběchov 2:9 (1:3) nehlášeni – Veselý 7, Malák, J. Kapler.

III. třída - skupina B
11. kolo: Hořín – H. Beřkovice 2:1
(0:0) O. Kettner, Polanský – nehlášen, Chvatěruby - Botafogo 3:0 (1:0) Falta, Kvapil, Růženec, Chlumín – K. Kralupy 2:7 Sahula, T. Baran – Matějček 3, Pešek 2, Tarbaj, Jeřábek,Zálezlice - Sazená 1:0 (1:0) Bílek, Jeviněves - PTZ B 1:3 (1:2) Drahňák – Husák, Michal Král, Bláha, Postřižín - Všestudy 3:3 (1:0) P. Šatan, Švejda, Tyller – Loškovski, Janíček, Růně, Vojkovice B - Dolany 0:8 (0:5) Vilím 3, Kopecký 3, Djurevski, Holeček.

IV. třída - skupina A
11. kolo: V. Borek B - Tuhaň 5:1
(2:0) D. Merta 2, Morávek, Teraz, Dahihelka – nehlášen, Roma - Lobkovice B 7:3 (2:2) J. Demeter 3, M. Demeter 2, J. Sivák 2 – nehlášeni, Obříství - Botafogo B 7:1 (4:0), Všetaty B - Mšeno B 1:3 (1:0) Sůra - Kováč, Parrado, Fiebinger,Byšice B - Vysoká B 0:1 (0:1) Rolenc, Kly B - Střezivojice 7:0 (5:0) Vondra 2, J. Kohout, Kurc, Pilař, Zita, vlastní.

IV. třída - skupina B
9. kolo: Dřínov - Spomyšl 5:2
(1:0) Podskalský 2, Kozák, Kišari, Rehberger – Baloun, Brabec, Veltrusy B - Dolany B 5:0 (3:0) Bulva, Soudský, Kubata, Lange, Chládek, Č. Kralupy B - Lužec B 3:3 (1:1) Horešovský, Kovář, A. Pokorný – Krejza 2, M. Tauchman, Chvatěruby B - Cítov B 3:1 (1:0) Šabouk 2, Trpišovský – vlastní, Úžice - Hostín 7:0 (4:0) Bílek 2, Müller 2, Podroužek, Valjent, Kalina.

31.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Letos končí největší počet řidičských průkazů. Není mezi nimi i ten váš?

Víno. Ilustrační foto.

Novela zákona zpřísní prodej sudového vína

Malí policisté řádili v domě dětí

Mělník /FOTO, VIDEO/ - Dům dětí a mládeže v Mělníku uspořádal první letošní karneval, tentokrát v policejním duchu.

Kostelečtí policisté vypátrali sebevraha a zachránili ho

Kostelec nad Labem - Pětatřicetiletého muže, který svým příbuzným oznámil, že skončí se životem, naštěstí policisté objevili včas.

Silné mrazy ničí přípojky i vodovodní řady

Berounsko - Silné mrazy nekomplikují život jen lidem bez domova, ale i těm, co se před nimi mohou schovat ve svých teplých bytech či rodinných domech. Mráz působí problémy na vodovodních řádech i domovních přípojkách.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies