„Začali jsme špatně. Nehráli jsme dobře a v prvních patnácti minutách byla iniciativa plně na straně hostí. Hrálo se převážně na naší polovině, i když jsme soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili,“ zhodnotil úvod zápasu trenér Dynama Daniel Kaplan.

Ve 25. minutě spálil velikou šanci domácí Válek, který po přihrávce Pekárka mířil z šesti metrů nad branku. Domácí ale tato akce nakopla k zlepšené hře, po které přišel i první gól. Ten vstřelil po chybě gólmana ve 31. minutě Dvorský.

Dynamovci se ale z gólu dlouho neradovali. Pět minut před půlí se po standardce a centru na přední tyč prosadil hlavou hostující Dolejš a bylo vyrovnáno. Ještě do přestávky ale stačil stoper Vrábel, jak jinak opět po standardce a hlavou, strhnout vedení opět na stranu Dynama.

„V kabině jsme si o přestávce řekli, že musíme vycházet ze zabezpečené obrany, ale na hřišti to bylo úplně jinak,“ zlobil se trenér Kaplan.
Hosté totiž v úvodu druhé půle po gólech Mantlíka a Roušara, výsledek během šesti minut otočili.

Domácím Dynamem góly hodně otřásly, hosté se zase nikam nehrnuli a tak fotbal ztratil na kvalitě. Naštěstí se domácí nadechli k závěrečnému náporu a jejich snaha byla odměněna vyrovnávajícím gólem v 73. minutě Vrábelem.

„Viděli jsme šest gólů. Všechny padly po standartách a chybách v obranné hře, což není dobrá vizitka ani pro jedno z mužstev. Konečná remíza je ale asi spravedlivá,“ uznal po zápase domácí trenér.

Dynamo Nelahozeves – Lhota 3:3 (2:1)
43. a 73. Vrábel, 31. Dvorský – 40. Dolejš, 47. Mantlík, 51. Roušar. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Dynamo: Zavadil – Vrábel – Jindřich, Dubský, Dvorský – Šnýdr, Horký, Válek, Plicka – Mašek, Pekárek.