Pšovka si připsala v prvním jarním kole plný počet bodů

Mělník - Pšovka rozjela jarní část sezony v A třídě skvěle. Z Jedomělic si přivezla plný počet bodů.

15.3.2016

Pšovka - JedoměliceFoto: Deník/Rudolf Muzika

V prvním poločase si domácí vytvořili mírnou územní převahu. Hned ve druhé minutě Pšovka spálila jasnou gólovku. Ve dvacáté minutě pak zahrozili domácí, ale ani tato střela nebyla proměněna.

Ve druhém poločase už měla Pšovka herně na vrch. Hru oživil střídající Žák, který fantasticky diagonálně přihrál Pokornému a ten také parádně z úhlu otevřel skóre. Výhru pak pojistil po vydařené kombinační akci levačkou Chytil.

„Utkání bylo podle mě spíše průměrné i vzhledem k větrnému počasí. Podali jsme vyzrálý výkon, zejména ve druhém poločase, kdy z nás sršela aktivita a touha vyhrát. Zaslouženě jsme zvítězili po všech stránkách," zhodnotil hlavní kouč A týmu Pšovky Karel Grabmüller.

Jedomělice - Pšovka 0:2 (0:0)

Branky: 70. Pokorný, 78. Chytil. Rozhodčí: Kosina. ŽK: Průcha, Mrština Krejčík, Žák. Diváci: 48.

Pšovka: Kratochvíl Grabmüller, Tomášek, Krejčík, Šimandl Trnka (61. Žák), Šťástka, Chytil, Pokorný (87. Šesták) Mrvík, Gabčo.

Autor: Redakce

15.3.2016 VSTUP DO DISKUSE

Pátek patřil v Mělníku heslu Má to smysl, třiďte odpad.
20

OBRAZEM: Na náměstí se třídil odpad

Posezení u vína a burčáku nabídlo letos už šesté Kralupského vinobraní.
26

OBRAZEM: V Kralupech teklo víno i burčák proudem

Sportovní festival přilákal dvě tisícovky účastníků

Mělník /FOTOGALERIE/ - V rámci dvoudenního Mělnického festivalu sportu si možnost vyzkoušet si více jak dvacítku sportovních odvětví nenechaly ujít dvě tisícovky účastníků. Okresní tělovýchovné sdružení Mělník ve spolupráci s městem a místními sportovními kluby uspořádalo již třetí ročník akce, která v jeden den a na jednom místě může rodičům a hlavně dětem pomoci při rozhodování, kterou sportovní volnočasovou aktivitu si vybrat.

Výsledkový servis: Sazená smetla Vraňany sedmi góly

Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený tým?

Derby pro Dynamo! Výhru vystřelil kapitán Kobera

Vojkovice /FOTOGALERIE/ – Trávník skoro hořel! Fotbalisté Vojkovic a Nelahozevsi zahájili jako první páté kolo I. B třídy. Vyhrocené dopolední utkání na půdě nováčka rozhodl jediný gól, o který se ve druhém poločase postaral hostující kapitán Pavel Kobera. Dynamo si tak po vynucené týdenní pauze připsalo cenné tři body.

Neratovice zvládly i těžký šťouch na Kladně

Kladno - Fotbalisté Neratovic jsou v laufu. Vedoucí postavení udrželi i na Kladně, kde vyhráli 3:0.