Další nečekanou ztrátu s týmem z konce tabulky si na konto připsaly Tišice. Přitom domácí měli v prvním poločase utkání s Tuchoměřicemi nejméně tři tutovky. Místo vedení ale přišel hostující gól v poslední minutě poločasu.

Další pohromupřinesla 59. minuta, kdy gólman Karda na mokrém terénu uklouznul a míč za jeho záda vrátil Hřebíček – 0:2. Domácí pak užstačili jen snížitLukášem Temiakem, jehož prudký centr zapadldo sítě.

„Znovu se ukázalo, že to na mužstva ze spodu tabulky neumíme. V zápase jsme podali strašný výkon. Hráči nebojovali, jejich přístup k utkání byl hrozný,“ zlobil se asistent domácího trenéra Antonín Kravcov.

Nedařilo se ani Lužci, který doma nestačil na Slovan Velvary. V úvodu spálil dvě velké šance Merta a s přibývajícím časem se stále více začali prosazovat hosté, kteří šli ještě do přestávkypo chybě Hrdlíka do vedení.

Ve druhém poločase Slovan přidal další dva góly a po zásluze zvítězil. „Celé utkání byli naši hráči o krok pozadu. Hráli odevzdaně, chyběla jim bojovnost. Určitě jsme mohli pro úspěch udělat víc. Bylo to z naší strany hrozný. Jestli si hráči myslí, že udělali několik dobrých výsledků a soupeř se teď porazí sám, jsou na velkém omylu,“ nešetřil kritikou ani trenér Eletisu Miroslav Štěpánek.

Naopak bodovaly poslední Veltrusy v nepříliš pohledném utkání s Řepínem. A nechybělo moc, aby favorizovaní hosté odjeli s prázdnou. Oba góly padly už v prvním poločase.

Po půlhodině hry přivedl domácí do vedení Melišík po přesném přehození hostujícího gólmana. Několik minut před přestávkou se ale domácí obrana nevyvarovala hrubky, kterou potrestal vyrovnávajícím gólem řepínský Brejša. Dvě velké šance hostujícího Zbyňka Štrupla z prvního poločasu imožnost domácího Štofla v závěru zůstalybez využití.

„K utkání jsme nastupovali s torzem kádru, když nám museli vypomoci tři hráči z béčka. Kupodivu se nám ale i ve slátané sestavě docela dařilo. Myslím, že jsme byli trochu lepším mužstvem. Mohli jsme i zvítězit,“ řekl po utkání domácí trenér Jiří Mika.

Tišice – Tuchoměřice 1:2 (0:1) Branky: 74. L. Temiak – 45. Hochman, 59. Hřebíček. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 4:3. Diváci: 70. Tišice: Karda – Březina, Holomek, Svoboda, Kaňovský – Vítovec (54. Brodský), K. Prejzek (67. Krupička), Karlík, L. Temiak – Langmajer, T. Prejzek.

Veltrusy – Řepín 1:1 (1:1) Branky: 30. Melišík – 41. Brejša. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Veltrusy: Nádeník – M. Kopecký – Husák, Matějík, Pech – Bitner, Bulva (85. Blahoš), Melišík, Veselý – Štofl, Saudský. Řepín: L. Štrupl - Slepička, Vaněček, Šplíchal, Bláha - Kinzl (73. Goldstein), Brejša, Kábrt, Frič - Dvořák, Z. Štrupl (78. Karabáček).

Lužec – Velvary 0:3 (0:1) Rozhodčí: Reiprich. Lužec: Jakeš – Wolf, Hrdlík, Rybář, Špánek – Levý (70. Hrdlička), D. Tauchman, M. Tauchman, J. Kučaba – Merta, Roučka.