Řepínský záložník v prvním poločase neproměnil penaltu, ve druhém poté co nastřelil tyč, byl o několik minut později zbytečně vyloučen, a mužstvo tak ve finiši oslabil.

Už v 6. minutě utekl Martin Skopka a s přehledem překonal gólmana Peřestého – 0:1. Gól hosty povzbudil a hned o tři minuty později měli další šanci. Na začátku druhé čtvrthodiny nedosáhl Dvořák na chytrou přihrávku Prejzy. V 18. minutě se pak kopala penalta za faul na Štrupla, ale Prejzova střela se odrazila od břevna do autu.

V divácky zajímavém utkání se pohledné akce střídaly na obou stranách. Tichého střela šla těsně nad, M. Skopka mířil vedle Peřestého branky. Na druhé straně ve 25. minutě napřáhl Dvořák z patnácti metrů a střela k tyči napnula síť za gólmanem Finkousem – 1:1.

V závěru poločasu měli ještě šance hostující M. Skopka z trestného kopu a řepínský Prejza, ale ani jedna ze střel se neujala.

V podobném duchu pokračoval i druhý poločas. Obě mužstva se snažila strhnout vedení na svou stranu a před brankami bylo pořád rušno. V 76. minutě už překonaného Finkouse zastoupila po střele Prejzy dobře postavená tyč jeho branky. O šest minut později pak smolař Prejza u postranní čáry zbytečně ostřeji zajel do Tichého a po druhé žluté kartě byl vyloučen.

Hosté nabídnuté přesilovky využili už po třech minutách. Po straně utekl Tomáš Skopka, zacentroval před branku, kde nabíhajícího Štolbu srazil brankář Peřestý a kopala se penalta i na druhé straně. Tu Tichý bezpečně proměnil a hosté se mohli radovat z cenného vítězství, na kterém nic nezměnil ani pokus Kratochvíla v závěru.

Branky: 25. Dvořák – 6. M. Skopka, 85. S. Tichý z pen. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:2. ČK: Prejza (Ř.). Diváků: 200. Řepín: Peřestý – Slepička, Štěpánek, Salač, Kinzl – Bláha, Kratochvíl, Prejza, Burant – Dvořák (56. Miler), Štrupl. Vysoká: J. Finkous – Merz, S. Tichý, Hlaváček, Sankot – D. Řízek (46. Kuzmeniuk), Fidrant, Vavrek (68. Štolba), M. Skopka – R. Finkous, T. Skopka (90. Štauber).