Dlouhá Lhota - fotbalisté Řepína si v nadprůměrném B-třídním utkání dokázali odvézt z horké půdy třetí Dlouhé Lhoty vítězství. Rozhodla o tom branka Štrupla z 56. minuty.

2.11.2008

Dlouhá Lhota - Řepín (v modrém) 0-1Foto:

Řepínští v úvodu zaskočili soupeře aktivní hrou. Po pěti minutách střela Dvořáka orazítkovala tyč domácí branky. Na druhé straně musel brankář Peřestý nadvakrát zlikvidovat dalekonosnou střelu Šolce. V závěru první pětačtyřiceti­minutovky měl obrovskou šanci řepínský Rada. Brankář Pokorný jeho umístěnou střelu k tyči konečky prstů vyrazil na roh.

Ve druhé půli utkání gradovalo. Hned v úvodu předvedl Řepín parádní kombinační akci, na jejímž konci stál Kratochvíl, ale tváří v tvář brankáři nedal. O chvíli později hrdina předchozího momentu Pokorný vyrazil přetažený centr Vaněčka přímo na Dvořáka, který našel v pokutovém území lépe postaveného Štrupla a ten poslal hosty do vedení.

K vidění byl pohledný útočný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Domácí měli dvě obrovské možnosti k vyrovnání. Kapitán Jansík a následně i kanonýr Limr nedokázali Peřestého překonat.

V závěru se hosté zatáhli a začali podnikat nebezpečné brejky. Nakonec o překvapivé a cenné tři body nepřišli ani při nekonečně dlouhém nastavení. „Celé mužstvo podalo bojovný výkon. Semklo se a každý nechal na hřišti maximum. Řekl bych, že jsme byli lepší mužstvo. Tak si představuji boj o body,“ pochválil mužstvo hostující sekretář Jaroslav Urbánek.

Dlouhá Lhota – Řepín 0:1 (0:0)

Branka: 56. Štrupl. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Dlouhá Lhota: Pokorný – Sedlák, L. Zdodinský, Šolc, Dubinský – Zelba, Jan Novotný (54. Jindřich Novotný), Jansík, Javůrek – Limr, Kunst. Řepín: Peřestý – Kraus, Ondráček, Vaněček, Šplíchal – Paloušek, Kratochvíl (88. P. Horák), Bláha (67. Kinzl), Rada – Dvořák, Štrupl (85. M. Schönfeld).

Martin Bouška

2.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

FAČR. Ilustrační foto.

Končím! Hejna se vzdal funkce předsedy Sportovně - technické komise

Žáci mělnické školy taekwondo Hansoo Petra Limprechta se loučili s uplynulou sezonou.
15

OBRAZEM: Taekwondisté se loučili před prázdninami

Navzdory vedení cerhenická ČSSD Jiřího Paroubka chce

Cerhenice /ANKETA/ – Místní organizace ČSSD v Cerhenicích přijala za svého člena bývalého premiéra a předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. A to i přesto, že krátce poté, co se o tomto záměru začalo hovořit v médiích, Krajský výkonný výbor pražské ČSSD jeho návrat neschválil.