Řepínští v úvodu zaskočili soupeře aktivní hrou. Po pěti minutách střela Dvořáka orazítkovala tyč domácí branky. Na druhé straně musel brankář Peřestý nadvakrát zlikvidovat dalekonosnou střelu Šolce. V závěru první pětačtyřiceti­minutovky měl obrovskou šanci řepínský Rada. Brankář Pokorný jeho umístěnou střelu k tyči konečky prstů vyrazil na roh.

Ve druhé půli utkání gradovalo. Hned v úvodu předvedl Řepín parádní kombinační akci, na jejímž konci stál Kratochvíl, ale tváří v tvář brankáři nedal. O chvíli později hrdina předchozího momentu Pokorný vyrazil přetažený centr Vaněčka přímo na Dvořáka, který našel v pokutovém území lépe postaveného Štrupla a ten poslal hosty do vedení.

K vidění byl pohledný útočný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Domácí měli dvě obrovské možnosti k vyrovnání. Kapitán Jansík a následně i kanonýr Limr nedokázali Peřestého překonat.

V závěru se hosté zatáhli a začali podnikat nebezpečné brejky. Nakonec o překvapivé a cenné tři body nepřišli ani při nekonečně dlouhém nastavení. „Celé mužstvo podalo bojovný výkon. Semklo se a každý nechal na hřišti maximum. Řekl bych, že jsme byli lepší mužstvo. Tak si představuji boj o body,“ pochválil mužstvo hostující sekretář Jaroslav Urbánek.

Dlouhá Lhota – Řepín 0:1 (0:0)

Branka: 56. Štrupl. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Dlouhá Lhota: Pokorný – Sedlák, L. Zdodinský, Šolc, Dubinský – Zelba, Jan Novotný (54. Jindřich Novotný), Jansík, Javůrek – Limr, Kunst. Řepín: Peřestý – Kraus, Ondráček, Vaněček, Šplíchal – Paloušek, Kratochvíl (88. P. Horák), Bláha (67. Kinzl), Rada – Dvořák, Štrupl (85. M. Schönfeld).