Šlágr podzimu neměl vítěze

Mělnicko - Fotbalisté Kostelce měli možnost zvýšit na čele III. A třídy svůj náskok na velmi slibných pět bodů. Stačila „drobnost“ – porazit druhý Velký Borek.

6.10.2009

Ilustrační fotoFoto: Pavel Slavíček

Očekávané utkání nakonec skončilo smírem. Domácí sice vykročili za sedmou výhrou slušně, když vyhráli první poločas. Vedení ale nakonec neudrželi. „Vedli jsme, takže tři body by byly parádní. Pak se ale nedohodl stoper s gólmanem při odkopu a bylo z toho vyrovnání. Borek u nás hrál opravdu dobře a bod je asi spravedlivý,“ mínil domácí trenér Petr Driml.

Velkou šanci přiblížit se vedoucímu duu měly třetí Mlékojedy. To by ale nesměly totálně selhat ve Vehlovicích, kde padl jediný gól hned v úvodu. „Z naší strany to byla tragédie. Od patnácté minuty měli domácí vyloučeného hráče, my jsme se ale nedokázali prosadit. Mohli jsme přitom mít tři body na prvního a vepředu čeřit hladinu,“ mrzelo mlékojedského předsedu Josefa Frajbiše.

Prvního bodového zisku na hřištích soupeřů se dočkal Liběchov. Hosté zaskočili domácí Dřísy už v prvním poločase, který vyhráli o tři góly. „V první půli jim spadlo do brány, do čeho kopli, a bylo po zápase. V posledních kolech to s námi jde nějak z kopce. Především vzadu hrajeme strašně,“ řekl k porážce 2:6 domácí brankář Marek Vojtek.

V podzimní beznaději pokračují fotbalisté Všetat. Na hřišti tišického béčka odehráli vyrovnanou partii jen do poločasu. Po přestávce už na hřišti vládli domácí a vyhráli tak 3:1.

Více starostí než Všetaty mají už jen ve Vysoké. Tamní rezerva podruhé během sedmi podzimních kol k utkání vůbec neodcestovala. Tentokrát se svého soupeře nedočkali hráči neratovického béčka. Příští podobný prohřešek už bude pro Vysokou znamenat vyloučení ze soutěže a nemalou pokutu.

„Máme málo lidí,“ vysvětlil sekretář oddílu Vladimír Šesták. Rezervní celek se nedal dohromady ani přesto, že B-třídní áčko hrálo svůj zápas už o den dřív. „Stav je takový, jaký je. Asi se někomu nechce za béčko hrát. Nerozumím tomu, ale je to tak.“

Po první kontumační porážce v Liběchově si sekretář vyloučení ze soutěže příliš nepřipouštěl, tentokrát už ale přiznal, že se jedná o reálnou hrozbu „Něco takového jsem opravdu nepředpokládal. Za posledních deset či patnáct let zpět se nám nestalo, abychom na nějakém zápase chyběli. Teď se to stalo dvakrát, ale asi s tím nic moc neudělám. Je to na lidech, kteří mají hrát,“ dodal Vladimír Šesták.

Výsledky 7. kola: Vehlovice – Mlékojedy 1:0 (1:0) Vališ, ČK: Veltruský (Veh), Kostelec – V. Borek 1:1 (1:0) M. Vostřel – T. Krajník, Čečelice – Záryby B 7:2 (4:1) Kábrt 3, Kalivoda a Taclík po 2 – Krajíček, Martínek, Neratovice B – Vysoká B 3:0 kontumačně, Dřísy – Liběchov 2:6 (1:4) Velčovský, Rejšek – Nemasta 2, Hladký, Kraus, Dvořák, Kapler, Lotos – H. Počaply 1:3 (0:1) nehlášen – Fikart 2, Kabát, Tišice B – Všetaty 3:1 (1:1) Rampouch, Pek, Vlach – P. Lauda, ČK: Maleček (Vše).

6.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Na Mohelce se objevilo Čapí hnízdo
40

Závody chrtů na Krásné louce se odehrály 19. srpna.
68

Na Krásné louce závodili chrti

0:3? Žádný problém! Mělník uhrál s favoritem remízu

Mělník – Další povzbudivý výsledek! Futsalisté Olympiku Mělník ve svém třetím přípravném utkání uhráli remízu 3:3. A to i přesto, že s nedalekými Litoměřicemi tým kouče Pavla Šuby prohrával už 0:3.

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

OBRAZEM: Zdeněk Troška po roce opět diktoval

Přerov nad Labem - Skanzen v pohádkách Zdeňka Trošky je už tradiční srpnová akce, kterou připravuje k radosti stovek nadšených dětí i dospělých Polabské muzeum. Před desátou hodinou v sobotu dopoledne stála k pokladně u vstupu do skanzenu dlouhá fronta.

Čtyři góly, tři hlavou. Ofenzivně laděné Neratovice přejely Meteor!

Neratovice /FOTOGALERIE/ – Parádní zápas s pohádkovým koncem! Fotbalisty Neratovic dnes čekalo druhé kolo divizní soutěže. A zvládli ho víc než dobře, výběr kouče Tomáše Staňka porazil pražský Meteor po strhujícím závěru 4:2.