VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský tenis, 6. kolo

Střední Čechy – Do konce středočeských krajských soutěží tenisových družstev už chybí jen jedno kolo a ve většině soutěží a skupin jsou vedoucí týmy bez ztráty jediného bodu. To platí i ve Středočeské divizi o Březnici, která na kurtech druhého Rohatska vyhrála 5:4 a pojistila si v nejvyšší krajské soutěží prvenství.

22.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
6. kolo:
Tenis Rohatsko TK Březnice 4:5, SK Mělník – TK Benátky n. J. 5:4, Tenis Dobříš – LTC Houštka 3:6, LTC Ml. Boleslav B – Sj Český Brod 7:2.
 1. Březnice 6 6 0  42:12  12
 2. Rohatsko 6 5 1  41:13  11
 3. Český Brod 6 4 2  26:28  10
 4. Ml. Boleslav B 6 3 3  34:20   9
 5. Houštka 6 3 3  26:28   9
 6. Dobříš 6 2 4  19:35   8
 7. Mělník 6 1 5  16:38   7
 8. Benátky n. J. 6 0 6  12:42   6

I. TŘÍDA
Skupina A
6. kolo:
TK Kročehlavy – F.H.TK Dobřichovice C 2:7, Baník Příbram – LTC Beroun 4:5, LTC Sn. Kladno B – So Sedlčany 7:2, So. Říčany – TJ Měchenice 3:6.
 1. Dobřichovice C 6 6 0  39:15  12
 2. Měchenice 6 6 0  37:17  12
 3. Sn. Kladno B 6 4 2  33:21  10
 4. LTC Beroun 6 3 3  26:28   9
 5. Sedlčany 6 2 4  25:29   8
 6. Kročehlavy 6 2 4  22:32   8
 7. Příbram 6 1 5  14:40   7
 8. Říčany 6 0 6  20:34   6
Skupina B
6. kolo:
TK Mn. Hradiště – LTC Poděbrady 5:4, Realsport Nymburk – Sparta Kutná Hora 6:3, Kelly Tenis Academy – Tenis Brandýs B 4:5, LTC Kolín – TK Benešov 8:1.
 1. Brandýs n. L. B 6 6 0  36:18  12
 2. LTC Kolín 6 4 2  35:19  10
 3. Nymburk B 6 4 2  33:21  10
 4. Mn. Hradiště 6 4 2  30:24  10
 5. Kutná Hora 6 3 3  23:31   9
 6. LT Academy 6 1 5  22:32   7
 7. Poděbrady 6 1 5  15:39   7
 8. Benešov 6 1 5  15:39   7

II. TŘÍDA
Skupina A
6. kolo:
So Buštěhrad – LTC Rakovník 3:6, Beroun – LTC Rudná 2:7, TK Stochov – So Nučice 1:8, TK Kralupy – SK Kladno 4:5.
 1. Nučice 6 6 0  42:12  12
 2. Rudná 6 5 1  38:16  11
 3. Loko Beroun 6 4 2  34:20  10
 4. Stochov 6 3 3  27:27   9
 5. SK Kladno 6 2 4  21:33   8
 6. Buštěhrad 6 2 4  17:37   8
 7. Rakovník 6 2 4  17:37   8
 8. Kralupy 6 0 6  20:34   6
Skupina B
6. kolo:
Sj. Žiželice – SK Mělník B 7:2, LTC Bakov n. J. – LTC Kolín B 2:7, LTC Houštka B – 1. Vestecká sportovní 4:5, TK Benátky n. J. B – TK Mn. Hradiště B 3:6.
 1. Žiželice C 6 6 0  39:15  12
 2. Vestecká sport. 6 4 2  28:26  10
 3. Mn. Hradiště B 6 3 3  25:29   9
 4. Bakov n. J. 6 3 3  26:28   9
 5. LTC Kolín B 6 2 4  29:25   8
 6. Houštka B 6 2 4  28:26   8
 7. Mělník B 6 2 4  22:32   8
 8. Benátky n. J. B 6 2 4  19:35   8
Skupina C
6. kolo:
Tenis Dobříš B – PBtisk Bohutín B 5:4, TK Březnice B – So Dobřichovice 9:0, Sp. Rožmitál – Beroun B 8:1, Řevnice – Zdice 9:0.
 1. Rožmitál 6 5 1  38:16  11
 2. Dobříš B 6 5 1  37:17  11
 3. Beroun B 6 4 2  27:27  10
 4. Bohutín B 6 3 3  31:23   9
 5. Březnice B 6 3 3  30:24   9
 6. Řevnice 6 3 3  27:27   9
 7. Dobřichovice 6 1 5  16:38   7
 8. Zdice 6 0 6  10:44   6
Skupina D
6. kolo:
TK Hrušov – SK Černošice 5:4, So Říčany B – TK Týnec n. S. 4:5, TK Radošovice – So Votice 7:2, Kutná Hora B – Načeradec 4:5.
 1. Načeradec 6 6 0  38:16  12
 2. Radošovice 6 4 2  32:22  10
 3. Kutná Hora B 6 4 2  31:23  10
 4. Votice 6 4 2  28:26  10
 5. Černošice 6 3 3  27:27   9
 6. Hrušov 6 2 4  22:32   8
 7. Týnec n. S. 6 1 5  23:31   7
 8. Ríčany B 6 0 6  15:39   6

III. TŘÍDA
Skupina A
6. kolo:
Hvězda Kladno – So Hostivice 4:5, LTC Rakovník B – SK Černošice B 6:3, So Nučice B – TK Stochov B 6:3, LTC Rudná B – So Nové Strašecí 7:2.
 1. Rudná 6 6 0  37:17  12
 2. Hostivice 6 5 1  40:14  11
 3. Nučice B 6 3 3  29:25   9
 4. Černošice B 6 3 3  26:28   9
 5. Rakovník B 6 2 4  22:32   8
 6. Stochov B 6 2 4  21:33   8
 7. Nové Strašecí 6 2 4  17:37   8
 8. Hvězda Kladno 6 1 5  24:30   7
Skupina B
6. kolo:
Sj. Český Brod B – SK Mělník C 7:2, LTC Poděbrady B – TK Lysá n. L. 3:6, Tenis Brandýs C – Realsport Nymburk C 3:6, TK Neratovice – LTC Starý Kolín 4:5.
 1. Lysá n. L. 6 6 0  35:19  12
 2. Český Brod B 6 5 1  32:22  11
 3. Starý Kolín 6 3 3  27:27   9
 4. Nymburk C 6 3 3  25:29   9
 5. Poděbrady B 6 2 4  29:25   8
 6. Brandýs n. L. C 6 2 4  21:33   8
 7. Neratovice 6 2 4  26:28   8
 8. Mělník C 6 1 5  21:33   7
Skupina C
6. kolo:
21 Sp. Žebrák – Baník Příbram B 6:3, So Kamýk – Sp. Rožmitál 7:2, LTC Řevnice – So Sedlčany B 8:1, Sp. Hořovice – TK Mníšek p. B. 7:2.
 1. Kamýk n. Vlt. 6 6 0  43:11  12
 2. Žebrák 6 6 0  34:20  12
 3. Příbram B 6 4 2  31:23  10
 4. Mníšek p. B. 6 3 3  24:30   9
 5. Hořovice 6 2 4  27:27   8
 6. Řevnice 6 2 4  27:27   8
 7. Rožmitál B 6 1 5  18:36   7
 8. Sedlčany B 6 0 6  12:42   6
Skupina D
6. kolo:
TK Benešov B – Sj. Čerčany 2:7, Sj. Čerčany B – Sparta Kutná Hora D 4:5, So. Votice B – Jiskra Zruč n. S. 4:5, Sparta Kutná Hora C – 1. TK Pacov 2:7.
 1. Pacov 6 6 0  37:17  12
 2. Čerčany 6 5 1  32:22  11
 3. Zruč n. S. 6 4 2  29:25  10
 4. Čerčany B 6 2 4  28:26   8
 5. Kutná Hora D 6 2 4  26:28   8
 6. Benešov B 6 2 4  25:29   8
 7. Votice B 6 2 4  25:29   8
 8. Kutná Hora C 6 1 5  14:40   7

IV. TŘÍDA
Skupina A
6. kolo:
Pš. Mělník – LTC Roztoky 4:5, SK Žalov – TK Stochov C 9:0 kont., hosté nepřijeli, TK Bezděkov – So Libiš 7:2, TJ Kralupy B – So Buštěhrad B 2:7.
 1. Roztoky 6 5 1  31:23  11
 2. Buštěhrad B 5 5 0  39:6   10
 3. Bezděkov/Unhošt 6 4 2  30:24  10
 4. Žalov 5 3 2  26:19   8
 5. Kralupy B 6 2 4  22:32   8
 6. Stochov C 6 2 4  28:26   7
 7. Pš. Mělník 6 1 5  16:38   7
 8. Libiš 4 0 4   6:30 k 4
Skupina B
6. kolo:
LTC St. Kolín B – LTC Bakov B odl., So Otradovice – So Týnec n. L. 1:8, Čáslav B – Čáslav A 1:8, Vrdy – SK Rohatsko B 3:6.
 1. Týnec n. L. 6 6 0  47:7   12
 2. Rohatsko B 6 5 1  37:17  11
 3. Čáslav 6 4 2  28:26  10
 4. Bakov n. J. B 5 3 2  27:18   8
 5. Otradovice 6 2 4  24:30   8
 6. Vrdy 6 2 4  20:34   8
 7. Starý Kolín B 5 1 4  12:33   6
 8. Čáslav B 6 0 6  12:42   6
Skupina C
6. kolo:
Čechie Nový Jáchymov – So Dobřichovice C 9:0, F.H.TK Dobřichovice D – SK Nižbor 3:6, LTC Beroun – TC Hýskov 3:6, TK Kublov – Loko Beroun B 2:7, So Dobřichovice B – Sp. Žebrák B 8:1.
 1. Loko Beroun B 6 6 0  41:13  12
 2. Hýskov 6 5 1  31:23  11
 3. Dobřichovice B 6 4 2  34:20  10
 4. Nižbor 6 4 2  32:22  10
 5. Nový Jáchymov 6 3 3  34:20   9
 6. Kublov 6 3 3  24:30   9
 7. F.H.TK Dobřichovice D 6 2 4  26:68   8
 8. Dobřichovice C 6 2 4  22:32   8
 9. Žebrák B 6 1 5  14:40   7
10. LTC Beroun C 6 0 6  12:42   6
Skupina D
6. kolo:
1.TK Pacov B – TK Radošovice C 6:3, TC Radočovice B – TC Modletice B 7:2, Sp. Průhonice – So Stránčice 8:1, TC Modletice A – So V. Popovice 9:0.
 1. Průhonice 6 6 0  48:6   12
 2. Pacov B 6 5 1  32:22  11
 3. Modletice B 6 3 3  28:26   9
 4. Modletice A 6 3 3  28:26   9
 5. Stránčice 6 3 3  23:31   9
 6. Radošovice B 6 2 4  27:27   8
 7. Radošovice C 6 2 4  23:31   8
 8. Velké Popovice 6 0 6   7:47   6
Skupina E
6. kolo:
PBtisk Bohutín C – Sp. Hořovice B 9:0, TC Mokropsy – TK Březnice C 2:7, TK Březnice D – So Kamýk B 5:4, TJ Višňová – Tenis Dobříš C nehl.
 1. Bohutín C 6 6 0  47:7   12
 2. Měchenice B 5 4 1  26:19   9
 3. Hořovice B 5 4 1  23:22   9
 4. Kamýk n. Vlt. B 6 2 4  21:33   8
 5. Dobříš C 5 2 3  26:19   7
 6. Mokropsy 5 2 3  21:24   7
 7. Březnice C 5 1 4  17:28   6
 8. Březnice D 5 1 4   8:37   6
 9. Višňová 4 1 3  18:18   5
Skupina F
6. kolo:
So. Ondřejov – Kavalier Sázava 4:5, KT Academy B – Meteor Stř. Skalice 3:6, Sporttenis Poříčí n. S. – Junior Bystřice 4:5, TK Týnec n. S. B – TK Hrušov B 7:2.
 1. Bystřice u BN 6 5 1  35:19  11
 2. Ondřejov 6 5 1  35:19  11
 3. Sázava n. S. 6 4 2  33:21  10
 4. Stř. Skalice 6 4 2  30:24  10
 5. Týnec cn. S. B 6 3 3  25:29   9
 6. Poříčí n. S. 6 1 5  22:32   7
 7. Hrušov B 5 1 4  16:29   6
 8. KT Academy B 5 0 5  11:34   5

Autor: Vlastimil Dudáček

22.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nový most v Mělníku.

Nový most přes Labe čeká na jaře rekonstrukce

Ilustrační foto.
11

Lidé dluží peníze nejčastěji za nájemné a za pokuty

OBRAZEM: Masopust v Lobkovicích

V areálu lobkovického zámku se poslední únorovou sobotu konal tradiční masopust.

Dokumentární snímky míří do sokolovny

Mšeno – Do mšenské sokolovny opět po roce míří filmový festival Expediční kamera, který přinese sedm zajímavých snímků.

Vinařskou sezonu zahájí Vinná noc bez sklepů

Návštěvníci mělnického vinobraní letos musí počítat s několika menšími změnami oproti letům minulým, které pro ně připravila místní radnice. Největší novinkou bude možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji on-line.

Prudký vítr přidělal práci hasičům i energetikům

Silný vítr, který na řadě míst republiky už ve čtvrtek večer komplikoval silniční a železniční a dopravu, se nevyhnul ani Mělnicku.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies