Tišickým se v Kyjích dařilo, Lužec prohrál

Kyje /FOTOGALERIE, VIDEO/ - V úvodních zápasech zimního turnaje v Praze – Kyjích se lépe dařilo fotbalistům Tišic, kteří dokázali nad svým soupeřem zvítězit. Lužec, který měl ale mnohem silnějšího soupeře, naopak nestačil na druhé mužstvo I. B třídy skupiny C - AFK Milovice.

17.1.2010
Fotogalerie
20 fotografií

Milovice - LužecFoto: Martin Bouška

„Bylo to takové utkání na rozhýbání. Zápas neměl moc dobrou úroveň, přece jen jsme hráli proti dorostencům. Asi měli jsme zvítězit větším rozdílem. V první půli domácí mladíci ještě fyzicky stačili, po obrátce už jsme byli jasně lepší,“ zhodnotil utkání asistent trenéra Tišic Antonín Kravcov.

„Měli jsme špatný vstup do zápasu, hned od první minuty jsme prohrávali. Pak se hra sice vyrovnala, ale zase jsme nedokázali proměnit své šance. O přestávce jsme si v kabině něco řekli, ale hned v úvodu druhého poločasu jsme dostali druhý gól. Koncentrace hráčů byla hodně špatná, tomu se musíme věnovat. O naší prohře rozhodly strašné hrubky v obraně a neproměňování šancí,“ zlobil se trenér Lužce Miroslav Štěpánek.

Kyje st. dorost – Tišice 2:5 (1:2)

Branky: L. Temiak 2, Brodský, T. Prejzek, Brzoň.

Milovice – Lužec 3:1 (1:0)

Branka: M. Tauchman.

(jah)

17.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

Odvetné finálové utkání play off Středočeské hokejové soutěže mezi Čáslaví a Neratovicemi skončilo remízou 3:3. Do krajské ligy tak postoupili neratovičtí Buldoci.
29

Buldoci to dokázali! Vyhráli středočeskou soutěž

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.
17

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

OBRAZEM: V Nelahozevsi zahajovali zámeckou sezonu

Na zámku v Nelahozevsi zahajovali zámeckou sezonu. Průvodci oblečeni v dobových kostýmech seznamovali děti s historií samotného zámku i se životem mladých šlechticů. Malí návštěvníci měli jedinečnou možnost vyzkoušet, jak se žilo ve středověku. Před samotnou prohlídkou si totiž mohli obléknout šaty malých princezen a princů. Na nádvoří je pak čekala hra, kde museli zachránit princeznu Polyxenu z Lobkowicz ze spáru strašlivého draka.

OBRAZEM: Galerie Středočeského kraje zahájila novou výstavní sezonu

Galerie Středočeského kraje slavnostně zahájila novou výstavní sezonu. V rámci slavnostního zahájení se uskutečnila vernisáž výstav Josefa Hnízdila Odložený případ a Bohu k slávě, městu ku prospěchu, jež je věnována 350. výročí položení základního kamene jezuitské koleje.

Potravinou roku jsou uzeniny, pečivo i víno

Jubilejní desátý ročník soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení se konalo v sobotu na Výstavišti v Lysé nad Labem.