Ve starší kategorii se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů. V první části domácí soupeře přehráli a vybudovali si náskok 2:0. Ten ve slabším druhé části navýšili na konečných 3:0, přestože se i hosté dostali do několika nebezpečných příležitostí. „Vítězství nám dává trochu klidu v našem postavení v tabulce. Nyní zajíždíme na horkou půdu Junioru Praha a poté hostíme velmi dobré Ústí, i proto byly tyto získané body hodně důležité,“ uvedl trenér vítězů Pavel Stuchlý.

Mladší žáci proti stejnému soupeři prodloužili sérii bez porážky na čtyři zápasy. Vítězství 2:0 nad předposledním týmem se ale nerodilo lehce.

V prvním poločase měli domácí územní převahu, ale gólově se prosadili až po změně stran. V obou případech stříleli hráči, pro které to byly premiérové zásahy v sezoně. Druhým z nich byl dokonce benjamínek a nejmladší hráč družstva Roman Krepl, který se trefil po sotva minutovém pobytu na hřišti.