V pekelné výhni na hřišti lídra Viktoria nepropadla

Holoubkov / Fotbalistky Všestud odehrály nedělní utkání 15. kola III. ligy na hřišti vedoucího Holoubkova. V extrémně horkém počasí zápas zcela vyčerpal oba týmy a zřejmě i proto padly všechny branky ještě v prvním poločase (3:1).

26.5.2009

Jediný gól hostí zaznamenala ve 40. minutě Renata Šebková (vpravo), kterou neuhlídala domácí Lenka Zboříková (číslo 12), a brankářka Šauflová neudržela její střelu těsně nad zemí.Foto: Petr Šetek

„Každý, kdo k nám přijede, se na nás chce vytáhnout. Všestudy mě mile překvapily. Sice neměly takovou fotbalovost, ale bojovaly a na hřišti nechaly srdíčko, proto je výsledek pouze 3:1. Z naší strany to bylo utrápené a z výkonu jsem zklamaný,“ neskrýval rozladění domácí trenér Macák.

Všestudského Josefa Bartůňka naopak jeho tým hrou uspokojil. „Nepředvedli jsme špatný výkon a odehráli poctivé utkání. Dostali jsme rychle tři branky, a to rozhodlo. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, ale neproměnili jsme šance. Domácí hráčky vyhrály zaslouženě.“

Na výkonu obou družstev se ve druhém poločase hodně podepsalo počasí. „Těch pětačtyřicet minut bylo pro hráčky v takovém vedru velkým zápřahem. Každopádně jsme tady nezklamali,“ uzavřel Josef Barťůněk.

Nejbližší utkání odehraje Viktoria na svém hřišti v neděli 31. května od 14 hodin. Soupeřem budou předposlední Vědomice.

26.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Útok před britským parlamentem
10

Češka žijící v Londýně: Lidé se spíše diví, že se to nestalo dřív

Cesmína pokřtila už druhý hudební nosič

Senioři v mělnickém domově důchodců pokřtili už druhé DVD s vlastními písničkami. Kmotrem křtu pěveckému souboru Cesmína se stal starosta Mělníka Ctirad Mikeš a ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Nečekaně se na akci objevil i prezidentský kandidát Michal Horáček.

Při oslavách Dne vody stylově pršelo

Na mělnickém náměstí Míru byl ve středu ke Světovému dni vody připraven bohatý kulturní program s prodejními stánky a kolotoči.

Brány tajemných zámků a hradů otevírají už v dubnu

Turistická sezóna začíná a s ní se otevřou dveře středočeských zámků a hradů. Mnohé z nich nabídnou novinky, které stojí za to vidět. Mezi ty nejnavštěvovanější patří starý hrad Kokořín, který své brány otevře už první dubnový víkend. Turisté, kteří do kamenné památky zamíří, si mohou vybrat ze dvou prohlídkových okruhů.

Taekwondisté v Havířově ukořistili medaile soupeřům

Mělník – Mělničtí taekwondisté pod vedením trenérů Petra Limprechta a Martina Motáka mají za sebou další medailové úspěchy z uplynulého víkendu. V Havířově posbírali medaile soupeřům, a to jich na turnaj vzdálený téměř čtyři stovky kilometrů odjelo jen devět.