V pekelné výhni na hřišti lídra Viktoria nepropadla

Holoubkov / Fotbalistky Všestud odehrály nedělní utkání 15. kola III. ligy na hřišti vedoucího Holoubkova. V extrémně horkém počasí zápas zcela vyčerpal oba týmy a zřejmě i proto padly všechny branky ještě v prvním poločase (3:1).

26.5.2009

Jediný gól hostí zaznamenala ve 40. minutě Renata Šebková (vpravo), kterou neuhlídala domácí Lenka Zboříková (číslo 12), a brankářka Šauflová neudržela její střelu těsně nad zemí.Foto: Petr Šetek

„Každý, kdo k nám přijede, se na nás chce vytáhnout. Všestudy mě mile překvapily. Sice neměly takovou fotbalovost, ale bojovaly a na hřišti nechaly srdíčko, proto je výsledek pouze 3:1. Z naší strany to bylo utrápené a z výkonu jsem zklamaný,“ neskrýval rozladění domácí trenér Macák.

Všestudského Josefa Bartůňka naopak jeho tým hrou uspokojil. „Nepředvedli jsme špatný výkon a odehráli poctivé utkání. Dostali jsme rychle tři branky, a to rozhodlo. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, ale neproměnili jsme šance. Domácí hráčky vyhrály zaslouženě.“

Na výkonu obou družstev se ve druhém poločase hodně podepsalo počasí. „Těch pětačtyřicet minut bylo pro hráčky v takovém vedru velkým zápřahem. Každopádně jsme tady nezklamali,“ uzavřel Josef Barťůněk.

Nejbližší utkání odehraje Viktoria na svém hřišti v neděli 31. května od 14 hodin. Soupeřem budou předposlední Vědomice.

26.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Pavel Bucha z Nelahozevsi

Mezi nejlepšími! Kluk z Mělnicka už trénuje s áčkem Slavie

Čtvrtek byl pro policisty z celého kraje, ale i z celého Česka, prověrkou jejich fyzické zdatnosti a psychické odolnosti.
39

OBRAZEM: Policisté testovali svou fyzickou i psychickou odolnost

Mělnické nemocnici chybí dárci krve, pomohly úřednice

Mělník – Místní sociální pracovnice pomáhají potřebným nejen ve svém zaměstnání, ale rozhodly se pomoci i darováním krve. Tento týden se staly prvodárkyněmi Dana Poustková a referentka odboru sociálních věcí a zdravotnictví mělnické radnice Lenka Bruthansová. „Mám z toho super pocit a zvládla jsem to bravurně," radovala se Lenka Bruthansová.