VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Víkendová pozvánka Deníku

Mělnicko - Kam o nadcházejícím víkendu za sportem.

13.4.2012 1
SDÍLEJ:

Junior Kralupy - Lokomotiva KrnovFoto: Luboš Kurzweil

PÁTEK 13. DUBNA

HOKEJBAL
II. AHL Kralupy: 19.00 HBC Balwans – E.C.I. Vošurk.

STOLNÍ TENIS
RP I. třídy: 18.30 Veltrusy – Tišice.
RP II. třídy: 18.00 H. Počaply – Mlékojedy C, 18.30 Dynamo D – Mělník B.

SOBOTA 14. DUBNA

BASKETBAL
I. liga žen – semifinále: 17.00 Jun. Kralupy – Sparta.

FOTBAL
I. B: 16.30 Záryby – Rejšice, FC Mělník – D. Bousov, Pšovka – Kosořice, Kostelec – Vysoká.
OP: 16.30 Veltrusy – Cítov, PTZ – N. Ves, D. Beřkovice – Lobkovice, Mšeno – Neratovice B.
III. A: 16.30 Všetaty – Hořín, Vehlovice – Řepín B, Čečelice – Liběchov.
III. B: 16.30 Vojkovice – Jeviněves, H. Beřkovice – Všestudy, Chvatěruby – Č. Kralupy, Dolany – V. Borek B, Sazená – Zálezlice, Vraňany – Chlumín.
I. A dorostu: 10.00 D. Beřkovice – Tn. Rakovník, 10.15 Libiš – N. Strašecí.
OP dorostu: 10.00 PTZ – Obříství.
KP žáků: 9.30 a 11.10 Neratovice – V. Borek, Pšovka – Kunice.
I. A žáků: 10.00 Mšeno – Pečky.
OP žáků: 10.00 H. Beřkovice – H. Počaply, 14.00 Kostelec – Vraňany, 14.30 PTZ – Obříství, Sazená – Dynamo.

HOKEJBAL
II. AHL Kralupy: 18.45 Necrocock – Cukrovar.

VESLOVÁNÍ
Mezinárodní MČR na dlouhé dráze: 10.00 plavební kanál Vraňany – Hořín.

NEDĚLE 15. DUBNA

BASKETBAL
I. liga žen – semifinále: 11.00 Jun. Kralupy – Sparta.

FOTBAL
III. liga žen: 14.00 FC Mělník B – Čáslav.
Divize: 16.30 Neratovice – Vyšehrad.
I. B: 16.30 Lužec – Lány.
OP: 16.30 Kralupy 1901 – Tišice, Pšovka B – Dynamo, V. Borek – Libiš B.
III. A: 16.30 Záryby B – H. Počaply, Botafogo – Obříství, Dřísy – Roma, Mlékojedy – Kly.
III. B: 16.30 PTZ B – Postřižín.
IV. B: 16.30 Vojkovice – Lužec B, Chvatěruby B – Veltrusy B, Spomyšl – Č. Kralupy B, Hostín – Dolany B, Kly B – Úžice.
I. A dorostu: 10.15 FC Mělník – Slaný, V. Borek – Č. Újezd.
OP dorostu: 10.00 Veltrusy – Lužec, Mšeno – Dolany, 10.15 Kostelec – Vraňany.
I. A žáků: 10.00 Kralupy – Dobříš.
OP žáků: 10.30 Záryby – Cítov, 14.00 Lužec – Vysoká.

HÁZENÁ
Regionální liga: 16.00 Mělník – Úvaly (ISŠT Mělník).
2. liga ml. dorostenců: 14.00 AŠ Ml. Boleslav – Košutka (ISŠT Mělník).

HOKEJBAL
I. AHL Kralupy: 19.15 Pink Guys – Minice Quijotes.

SOFTBAL
Pražský přebor mužů: 15.00 a 17.00 MFF Neratovice – Mistrál.

STOLNÍ TENIS
O putovní pohár Neratovic: 8.00 turnaj v SH Neratovice.

VOLEJBAL
KP st. žákyň: 10.00 turnaj v SH Neratovice za účasti týmů: Neratovice B, VK Benešovská, Čelákovice, Kladno, Kolín.

Autor: Redakce

13.4.2012 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Skupina Jelen.

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Nový most v Mělníku.

Nový most přes Labe čeká na jaře rekonstrukce

Lidé dluží peníze nejčastěji za nájemné a za pokuty

Prakticky každé město bez ohledu na jeho velikost se dlouhodobě potýká s dlužníky, kteří své závazky neplní.

OBRAZEM: Masopust v Lobkovicích

V areálu lobkovického zámku se poslední únorovou sobotu konal tradiční masopust.

Dokumentární snímky míří do sokolovny

Mšeno – Do mšenské sokolovny opět po roce míří filmový festival Expediční kamera, který přinese sedm zajímavých snímků.

Vinařskou sezonu zahájí Vinná noc bez sklepů

Návštěvníci mělnického vinobraní letos musí počítat s několika menšími změnami oproti letům minulým, které pro ně připravila místní radnice. Největší novinkou bude možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji on-line.

Divize B

15.kolo

19.11.2016
Baník Most Tn Rakovní 0 : 2
Štětí Hostouň 1 : 2
Chomutov Kladno 0 : 1
Neratovice Český Brod 0 : 5
Velvary Brozany 1 : 2
Souš Nový Bor 5 : 0
Meteor VII Úvaly 2 : 0
Nymburk Libiš 5 : 0

16.kolo

11.03.2017
Neratovice Brozany so
Velvary Úvaly so
Štětí Nový Bor so
Baník Most Hostouň so
Meteor VII Nymburk so
Libiš Tn Rakovní so
Chomutov Český Brod so
Souš Kladno so

Divize B 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 34 30 0 4 93 : 31 92
2. Český Brod 34 22 0 12 85 : 49 62
3. Brozany 18 13 0 5 37 : 22 40
4. Kladno 18 13 0 5 35 : 20 37
5. Souš 18 12 0 6 36 : 17 36
6. Nový Bor 32 14 0 18 49 : 74 36
7. Úvaly 15 8 0 7 19 : 20 25
8. Neratovice 17 9 0 8 25 : 32 25
9. FK Meteor Praha VIII 18 9 0 9 32 : 24 24
10. FC Chomutov 18 8 0 10 21 : 24 24
11. Hostouň 18 7 0 11 21 : 32 21
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 18 6 0 12 21 : 37 20
13. Štětí 18 5 0 13 28 : 50 18
14. Velvary 18 5 0 13 24 : 39 17
15. FK Baník Most 17 3 0 14 15 : 50 11
16. TJ Sokol Libiš 17 0 0 17 12 : 48 4

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies