Z nadějného vedení nebylo nic, rozhodl vlastenec

Praha – Dvoubrankové vedení v překvapení nepřetavili. Divizní fotbalisté Libiše na Meteoru po výborném vstupu do druhého jarního utkání o přestávce jeden gól ztráceli. Ve druhém poločase už žádný další nepadl, přestože hosté dohrávali bez vyloučeného Zuskina. Rozdílovým zůstal vlastenec Maláka.

20.3.2017

Divize, 16. kolo: Sokol Libiš - Tatran Rakovník 2:1 np.Foto: Luboš Kurzweil

Poslední celek tabulky skupiny B začal na pražské umělce tam, kde skončil doma proti Rakovníku – gólovou radostí Prieložného, který tentokrát nastoupil od úvodních minut. Ještě veseleji bylo v libišském táboře, když Mach pomocí teče překonal brankáře Bojčuka podruhé.

Domácí Hrdina ale dvěma zásahy korunoval zvýšenou snahu Pražanů a vrátil skóre na začátek. Především při vyrovnávací brance podle trenéra hostí Petra Pálky zaspala kompletní obrana i s brankářem Kratochvílem.

Kalich hořkosti si hosté brzy vypili do dna. Krátce před půlí inkasovali po další akci Hrdiny gól připsaný v oficiálním zápise jako vlastní Malákovi.

Ve druhém poločase narušilo libišské plány na zvrat vyloučení Zuskina, který hasil únik jednoho ze soupeřů. Změnu skóre nepřinesla žádná ze standardních situací nadále aktivních hostů, ale ani nebezpečné protiútoky v podání Pražanů.

„O výhře soupeře rozhodly naše individuální chyby, které zbytečně znehodnocují jinak sympatický a kvalitní výkon celého mužstva," shrnul utkání trenér poražených Petr Pálka.

Meteor Praha – Libiš 3:2 (3:2)Branky: 27. a 38. Hrdina, 42. vlastní (Malák) – 3. Prieložný, 17. Mach. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 4:3. ČK: 53. Zuskin (L.).
Libiš: Kratochvíl – Škoda, Kolísek, Zuskin, Dušek (78. Šobr) – Mach (46. Křtěn), Prieložný, Malák (85. Kvída), Šenkeřík, Zajac – Stibora.

20.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Smolík koncertoval v sále sázavského kina.

KRÁTCE: Country i duchovní skladby v kostele

Jóga. Ilustrační foto.
24

Chcete uvolnit svou mysl? Vydejte se na jógu

Mělničanům podle průzkumu nestačí úřední hodiny radnice

Mělník – Víc než pětina lidí není spokojená s úředními hodinami na radnici. Ukázal to poslední průzkum, který oslovil téměř dvě stovky obyvatel. Nespokojení jsou především ti, kteří pracují mimo Mělník.

DOTYK.CZ

České pivo určené ženám pobouřilo Britky. Je to sexismus, zlobí se

Česká společnost Aurosa Martiny Šmírové uvedla na trh stejnojmenné pivo, určené ženám. Když ho zkusila prodávat v Londýně, narazila. Britských žen se dotklo, že jim někdo předepisuje, jaké pivo mají pít.

KRÁTCE: Swing na zámku, veteráni na pískovně

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí na Mělnicku.

Mezi hvězdami vinobraní budou Miro Žbirka nebo Tatabojs

Mělník - Blíží se největší akce celého Mělnicka. Mělnické vinobraní startuje za měsíc a půl.