Fotbalisté Záryb si ve středu vybojovali postup do semifinále poháru. S Kosmonosy sehráli dramatický zápas a soupeře nakonec klub z Mělnicka přetlačili v penaltách.  V sobotu ale Sokol stejnému celku podlehl – v I. A třídě prohrál po zhoršeném výkonu 0:3. A to i přesto, že byl mančaft oproti pohárovému klání v největší síle.

Domácím se vydařil především závěr první půle. Nejprve proměnil nařízenou penaltu Adam Sítař a čtyři minuty před přestávkou zvýšil na rozdíl dvou gólů Matouš Kubelka. Hosté bojovali, ale nedokázali najít recept na dobře hrající obranu Kosmonos. Závěrečný tlak Záryb tým nakonec ubránil a definitivní pojistku tří bodů přidal v závěru třetí brankou Vít Žďánský.

Po pěti jarních kolech jsou Záryby na jedenácté příčce tabulky. V novém roce mají prozatím jen dvě výhry, v sobotu navíc Sokol čeká těžký zápas s Velimí.

Kosmonosy – Záryby 3:0
Branky: 36. Sítař, 41. Kubelka 88. Žďánský.
Rozhodčí: Trumpus
ŽK: 1:3. Diváci: 60.
Záryby: Vlk – Rek, Vytlačil D., Voštiar, Valentin (69. Halík), Vytlačil T. (59. Reisinger), Soukup, Krulich, Schütz, Antoš (46. Přibyl), Formánek (76. Urban).