Záryby si povezou do Komárova dvoubrankový náskok

Záryby – Tři soupeře z vyšší třídy už vyřadili, na čtvrtého si ale B-třídní fotbalisté Komárova nepřišli. Tedy alespoň prozatím. Úvodní finále AGRO CS Poháru Středočeského krajského fotbalového svazu vyhrály A-třídní Záryby 2:0.

18.5.2017

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

O své výhře rozhodl papírový favorit už během úvodního poločasu. Po standardce do šestnáctky zkušeně otevřel skóre Soukup, pojistku přidal Tomáš Vytlačil, který za pomocí břevna překvapil vyběhnutého gólmana hostí téměř z půlky hřiště.

„V prvním poločase jsme byli jasně lepší," považoval kapitán domácích Daniel Krulich góly za vyústění herního projevu obou týmů. „Druhý poločas se vyrovnal a šance byly na obou stranách. Věřím, že nám bude dvoubrankový náskok stačit," dodal.

Odveta dvojzápasu, který se řídí stejnými pravidly jako evropské poháry, tedy i s přihlédnutí ke gólům na hřišti soupeře v případě rovnosti bodů a skóre, je v Komárově na programu ve středu 31. května od 18 hodin.

18.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený s dcerou Julií.
7

Jaroslav Svěcený: Na dovolené jsem byl bez houslí. Ke konci jsem měl absťák

Na nový zdroj tepla mohou zájemci získat až 127,5 tisíce korun. Jak na to?

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

OBRAZEM: Strážníci učili maminky sebeobranu

Mělník - Mělničtí strážníci vyučovali mladé maminky v rodinném centru Chloumek sebeobranu. Dvouhodinový workshop pořádaný spolu s Preventivní skupinou Městské policie Mělník určený pro maminky je měl naučit ubránit především sama sebe.

AUTOMIX.CZ

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Filtr pevných částic je jedním z největších strašáků u moderních dieselových ojetin. Mnoho řidičů má pocit, že když se jedná „pouze o věc ekologie“ mohou filtr bez obav vyndat, nicméně faktem je, že jeho přítomnost v autě má dost velké opodstatnění. Je tedy velmi dobrou zprávou, že se cena nových filtrů vyvíjí příznivým trendem.

Nastává Noc sokoloven: přinese sport i výstavy

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ - Tento týden patří na desítkách míst v republice sokolským jednotám. Uplynulé dny v sokolovnách nabídly rozličné sportovní programy, kterých se mohli zúčastnit lidé všeho věku. V některých městech a obcích vyvrcholí projekt Sokol spolu v pohybu dnes a zítra večer takzvanou Nocí sokoloven. Do té se zapojily i sokolovny ve Středočeském kraji.