Zeman vystřelil Pšovce tři body

Mělnicko – Takhle ano! Parádní fotbalový víkend za sebou mají oba zástupci okresu v I. A třídě. Mělnické Pšovce i Zárybům se podařilo své domácí zápasy vyhrát.

17.4.2017

I. A třída: Záryby (v modrém) - Pšovka Mělník. Ilustrační fotoFoto: Deník/Kurzweil Luboš

Mělníku stačil ke třem bodům před necelou stovkou fanoušků jeden gól. Postaral se o něj dvaadvacet minut před koncem utkání Filip Zeman. Ten využil šťastného odrazu po střele Pokorného a prudkou střelou z voleje nedal Splídkovi šanci.

„Jsem spokojený, konečně se nám podařilo zvítězit na domácím hřišti. Navíc jsme měli více ze hry, především druhá půle byla dobrá," netajil spokojenost Libor Tomášek, trenér Pšovky.

Domácí se mohli znovu opřít o brankáře Hnízdila, který za svá záda nepustil jedinou střelu. Hlavně na začátku utkání tým podržel perfektním zákrokem.

Tři body si připsali i fotbalisté Záryb, kterým se povedlo přehrát Sázavu.

Už po deseti minutách hry otevřel skóre zápasu Zdeněk Antoš. Na rozdíl dvou gólů zvyšoval ještě před koncem prvního poločasu Jan Schütz. Sázavský Svoboda sice snížil, ale dvěma vstřelenými brankami se hráčům TJ podařilo definitivně utnout všechny naděje Sázavy na jakýkoli bodový zisk.

Pšovka – Kosmonosy 1:0 (68. Zeman), Záryby – Sázava 4:2 (10. Antoš, 28. Schütz, 64. Šašek, 70. Fr. Valentin – 52. Svoboda, 77. Švec).

#clanek|3215449#

Autor: Jan Pechánek

17.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Nelahozeves v derby porazila Vojkovice, tři body Dynamu vystřelil Kobera.
34

Derby pro Dynamo! Výhru vystřelil kapitán Kobera

Kladno - Neratovice 0:3.
66

Neratovice zvládly i těžký šťouch na Kladně

KRÁTCE: Ludmila přiblíží svou dobu

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Slavný rocker hrál ve městě po 44 letech

Nymburk /ROZHOVOR/ - Bylo mu šestadvacet, když v roce 1973 stál v Nymburce u zrodu skupiny ETC. Vrátil se sem jako sedmdesátiletý, až po čtyřiačtyřiceti letech. Řeč je o Vladimíru Mišíkovi, po právu označovaném za legendu české rockové hudby.

KRÁTCE: Stránecká časovka startuje letos už čtvrtý ročník

Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Jaroslav Svěcený: Na dovolené jsem byl bez houslí. Ke konci jsem měl absťák

Praha /ROZHOVOR/ – Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený tvrdí, že jeho pracovní zápřah nemá dobrý vliv na jeho zdraví. Proto se rozhodl zvolnit, více si vybírat koncertní místa. Když se ale s ním bavíte, říkáte si, jak to muselo vypadat, než zvolnil. Chrlí ze sebe jednu myšlenku za druhou, jeden projekt za druhým. A to si jistě ještě mnohé nápady schovává na příště. Jeho život posledních týdnů zasáhly dvě události. Jednak si po dlouhých letech dopřál s manželkou společnou dovolenou u moře. A pak jeho dcera Julie získala třetí místo na prestižní houslové soutěži. O tom všem jsme si povídali.