Zeman vystřelil Pšovce tři body

Mělnicko – Takhle ano! Parádní fotbalový víkend za sebou mají oba zástupci okresu v I. A třídě. Mělnické Pšovce i Zárybům se podařilo své domácí zápasy vyhrát.

17.4.2017

I. A třída: Záryby (v modrém) - Pšovka Mělník. Ilustrační fotoFoto: Deník/Kurzweil Luboš

Mělníku stačil ke třem bodům před necelou stovkou fanoušků jeden gól. Postaral se o něj dvaadvacet minut před koncem utkání Filip Zeman. Ten využil šťastného odrazu po střele Pokorného a prudkou střelou z voleje nedal Splídkovi šanci.

„Jsem spokojený, konečně se nám podařilo zvítězit na domácím hřišti. Navíc jsme měli více ze hry, především druhá půle byla dobrá," netajil spokojenost Libor Tomášek, trenér Pšovky.

Domácí se mohli znovu opřít o brankáře Hnízdila, který za svá záda nepustil jedinou střelu. Hlavně na začátku utkání tým podržel perfektním zákrokem.

Tři body si připsali i fotbalisté Záryb, kterým se povedlo přehrát Sázavu.

Už po deseti minutách hry otevřel skóre zápasu Zdeněk Antoš. Na rozdíl dvou gólů zvyšoval ještě před koncem prvního poločasu Jan Schütz. Sázavský Svoboda sice snížil, ale dvěma vstřelenými brankami se hráčům TJ podařilo definitivně utnout všechny naděje Sázavy na jakýkoli bodový zisk.

Pšovka – Kosmonosy 1:0 (68. Zeman), Záryby – Sázava 4:2 (10. Antoš, 28. Schütz, 64. Šašek, 70. Fr. Valentin – 52. Svoboda, 77. Švec).

#clanek|3215449#

Autor: Jan Pechánek

17.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Okrašlovací spolek pro Mšeno a okolí pořádal jako každý rok vycházku po stopách Cinibulkových Časem zpět o sto let.
5

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

Kam za letní zábavou?

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

Centrum Kašpárek je připravené přivítat i tatínky

Mělník /ROZHOVOR/ – Rodinné centrum Kašpárek nabízí spoustu aktivit pro děti a jejich rodiče či prarodiče. Přes léto má centrum omezený provoz, místo každodenních aktivit mají většinou jednu týdně. Jedna z pravidelných akcí je tzv. herna, která v létě dostává různé obměny. Na začátku července to byla Janinčina herna, kde paní Jana Grossová s dětmi procvičovala celé tělo a zpívala s nimi dětské písničky. Začátek i konec programu doprovází maňásek v podobě kašpárka. S každým dítětem se zvlášť přivítá i rozloučí pomocí písničky.

KRÁTCE: V zahraničí pomohou čeští policisté

Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.