VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, víkend 6. a 7. března

Střední Čechy - Hokejové mládežnické soutěže pokračovaly o víkendu dalšími zápasy, extraliga staršího dorostu dokonce ukončila svoji druhou část a ve středu bude pokračovat čtvrtfinálovými zápasy play off. O další body se hrálo i v extralize mladšího dorostu, ale i ve všech skupinách žákovské ligy, kde se středočeská družstva vůbec neztratila.

10.3.2010 2
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA STARŠÍHO DOROSTU

II. část – skupina A

33. kolo: Třinec – BK Mladá Boleslav 2:3 po prodloužení, HC Kladno – Slavia Praha 1:4, Olomouc – Zlín 5:4, Vítkovice – Pardubice 3:4, České Budějovice – Jihlava 3:2, Karlovy Vary – Sparta Praha 2:5.

34. kolo: BK Mladá Boleslav – Olomouc 5:1, Sparta Praha – HC Kladno 4:2, Zlín – Vítkovice 2:1, Třinec – Pardubice 2:3 po nájezdech, Jihlava – Karlovy Vary 2:1, Slavia Praha – České Budějovice 5:2.

1. Vítkovice 34 19 7 2  6  138:8    73
2. Slavia Praha 34 20 1 1 12  128:97   63
3. Sparta Praha 34 16 5 2 11  116:91   60
4. Pardubice 34 14 6 5  9  117:97   59
5. HC Mountfield 34 12 7 4 11  124:115  54
6. Zlín 34 15 1 5 13  109:117  52
7. Ml. Boleslav 34 11 6 3 14   91:103  48
8. Olomouc 34 10 7 4 13   98:108  48
9. Třinec 34 10 2 7 15   85:98   41
10. Jihlava 34 11 1 5 17   90:115  40
11. Karlovy Vary 34 10 2 4 18   91:125  38
12. HC Kladno 34 10 1 5 18   92:127  37

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Střed

33. kolo: BK Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:1, HC Mountfield – Třebíč 12:1, Sparta Praha – Liberec 12:0, Hr. Králové – Jihlava 6:2, Pardubice – Havl. Brod 5:3.

34. kolo: Třebíč – BK Mladá Boleslav 5:3, Kometa Brno – Pardubice 5:3, Havl. Brod – Hr. Králové 0:2, Dukla Jihlava – Sparta Praha 2:6, Liberec – HC Mountfield 3:2.

1. Sparta Praha 34 26 4 1  3  159:65   87
2. HC Mountfield 33 21 4 0  8  165:91   71
3. Jihlava 34 15 7 2 10  151:138  61
4. Kometa Brno 34 19 0 3 12  115:93   60
5. Liberec 34 17 1 3 13  109:120  56
6. Hr. Králové 34 15 1 3 15  110:97   50
7. Ml. Boleslav 33 14 1 3 15  110:112  47
8. Pardubice 34 11 2 1 20  123:139  38
9. Havl. Brod 34  8 1 3 22   99:131  29
10. Třebíč 34  1 1 3 29   56:211   8

Skupina Západ

33. kolo: Slavia Praha – PZ Kladno 4:7, HC Kladno – Karlovy Vary 3:2 po nájezdech, Ústí n. L. – Písek 3:2, Plzeň – Letňany 5:1, Litvínov – Chomutov 5:3.

34. kolo: Písek – HC Kladno 4:5 po nájezdech, PZ Kladno – Ústí n. L. 1:7, Karlovy Vary – Litvínov 0:2, Chomutov – Plzeň 4:10, Letňany – Slavia Praha 1:3.

1. Plzeň 34 28 2 0  4  220:84   88
2. Litvínov 34 21 2 0 11  146:135  67
3. Písek 34 16 3 4 11  134:117  58
4. HC Kladno 34 16 4 4 10  129:106  60
5. K. Vary 34 14 1 7 12  102:104  51
6. Ústí n. L. 34 12 5 4 13  104:112  50
7. Chomutov 34 11 3 3 17  131:155  42
8. Slavia Praha 34 10 4 0 20  112:127  38
9. Letňany 34 10 1 3 20   81:131  35
10. PZ Kladno 34  4 3 3 24   89:177  21

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Kadaň – HC Kladno 6:3, Litvínov – Karlovy Vary 7:4.

30. kolo: HC Kladno – Ústí n. L. 4:4, Chomutov – Litvínov 3:9.

1. Ústí n. L. 17 12 2  3   95:56  26
2. Karlovy Vary 17 10 2  5   85:70  22
3. Kadaň 16 10 1  5   89:73  21
4. Litvínov 17 10 0  7  111:85  20
5. HC Kladno 18  3 3 12   60:88   9
6. Chomutov 17  1 2 14   46:114  4

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Klášterec n. O. – Sokolov 7:3, Litoměřice – Most 2:5.

30. kolo: Teplice – Litoměřice 4:1, Most – Klášterec 2:5.

7. Klášterec n. O. 18 15 1  2  132:59  31
8. Teplice 18 11 2  5   97:57  24
9. Most 18 10 0  8   85:72  20
10. Litoměřice 18  4 4 10   49:90  12
11. Sokolov 17  3 4 10   63:99  10
12. Děčín 17  3 3 11   61:100  9

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Litvínov – Karlovy Vary 7:4.

30. kolo: HC Kladno – Ústí n. L. 1:6, Chomutov – Litvínov 8:3.

1. Karlovy Vary 17 14 2  1  92:46  30
2. Ústí n. L. 17 10 4  3  89:56  24
3. Chomutov 17  7 4  6  78:65  18
4. Litvínov 17  8 1  8  96:90  17
5. HC Kladno 17  1 5 11  51:75   7
6. Kadaň 15  1 2 12  39:113  4

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Klášterec n. O. – Sokolov 6:8, Litoměřice – Most 8:3.

30. kolo: Most – Klášterec n. O. 8:6, Teplice – Litoměřice 2:10.

7. Most 18 14 1  3  130:75   29
8. Litoměřice 18 12 2  4  147:69   26
9. Děčín 17  9 1  7   86:68   19
10. Klášterec n. O. 18  9 0  9  107:111  18
11. Sokolov 17  5 1 11  82:140  11
12. Teplice 18  1 1 16   46:135   3

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: HC Kladno – Kadaň 3:4, Chomutov – Ústí n. L. 4:4, Karlovy Vary – Litvínov 8:2.

30. kolo: Ústí n. L. – HC Kladno 2:9, Litvínov – Chomutov 9:3.

1. Kadaň 16 14 0  2  107:44  28
2. Litvínov 18 12 1  5  136:65  25
3. Karlovy Vary 17 10 2  5  139:77  22
4. HC Kladno 18 10 0  8  115:68  20
5. Ústí n. L. 18  2 3 13   43:121  7
6. Chomutov 17  0 2 15   36:201  2

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Sokolov – Klášterec n. O. 5:0, Most – Litoměřice 13:6.

30. kolo: Litoměřice – Teplice 2:1, Klášterec n. O. – Most 0:12, Děčín – Sokolov 4:1.

7. Most 16 14 1  1  150:35   29
8. Děčín 17 13 3  1  111:30   29
9. Litoměřice 18  7 3  8   81:95   17
10. Sokolov 17  6 4  7   70:72   16
11. Klášterec n. O. 18  5 0 13   28:104  10
12. Teplice 18  1 1 16   39:139   3

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: HC Kladno – Kadaň 4:1, Chomutov – Ústí n. L. 12:1, Karlovy Vary – Litvínov 1:4.

30. kolo: Ústí n. L. – HC Kladno 1:5, Litvínov – Chomutov 4:1.

1. Litvínov 18 18 0  0  163:23  36
2. Chomutov 17  9 1  7   96:91  19
3. Karlovy Vary 17  8 2  7   90:94  18
4. HC Kladno 18  9 0  9   73:78  18
5. Ústí n. L. 18  3 1 14   47:118  7
6. Kadaň 16  3 0 13   42:107  6

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Sokolov – Klášterec n. O. 1:7, Most – Litoměřice 7:3.

30. kolo: Litoměřice – Teplice 9:5, Klášterec n. O. – Most 4:6, Děčín – Sokolov 1:7.

7. Most 16 14 0  2  133:59   28
8. Litoměřice 18 13 1  4  150:66   27
9. Klášterec n. O. 18 13 1  4   91:55   27
10. Sokolov 17  5 0 12   71:127  10
11. Teplice 16  4 0 12   89:143   8
12. Děčín 17  2 0 15   58:133   4

Skupina B

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Písek – Slavia Praha 2:2, Tábor – HC Mountfield 4:3, Sparta Praha – Plzeň 6:2.

1. Sparta Praha 16 10 1  5  105:53  21
2. Slavia Praha 17  9 3  5   48:40  21
3. Plzeň 17  9 2  6   90:63  20
4. HC Mountfield 17  8 3  6   71:58  19
5. Písek 16  5 2  9   41:68  12
6. Tábor 17  3 1 13   42:115  7

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Příbram – PZ Kladno 6:2, Třemošná – Jindřichův Hradec 4:4, Veselí n. L. – Hvězda Praha odloženo.

7. Hvězda Praha 16 13 1  2  101:44  27
8. PZ Kladno 16  9 3  4   75:45  21
9. Třemošná 17  8 5  4   70:67  21
10. J. Hradec 16  5 2  9   70:84  12
11. Veselí n. L. 16  5 1 10   46:61  11
12. HC Příbram 17  3 0 14   59:120  6

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Písek – Slavia Praha 3:1, Tábor – HC Mountfield 0:6, Sparta Praha – Plzeň 10:8.

1. Sparta Praha 16 12 1  3  75:48  25
2. Plzeň 17 11 1  5  94:47  23
3. HC Mountfield 17 10 1  6  80:44  21
4. Slavia Praha 17  9 2  6  70:60  20
5. Tábor 17  4 0 13  30:81   8
6. Písek 16  1 1 14  23:92   3

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Příbram – PZ Kladno 6:10, Třemošná – Jindřichův Hradec 3:3, Veselí n. L. – Hvězda Praha odloženo.

7. Hvězda Praha 16 12 1  3  100:43   25
8. Třemošná 17 12 1  4   90:60   25
9. PZ Kladno 16 11 1  4   98:55   23
10. HC Příbram 17  7 0 10   89:106  14
11. Jindř. Hradec 16  3 2 11   63:91    8
12. Veselí n. L. 16  1 1 14   28:117   3

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo

28. kolo: Slavia Praha – Písek 7:3, HC Mountfield – Tábor 1:10, Plzeň – Sparta Praha odloženo.

1. Sparta Praha 16 14 0  2  145:32   28
2. Plzeň 16 14 0  2  117:34   28
3. Tábor 17  8 1  8   63:60   17
4. Slavia Praha 17  6 0 11  48 :107  12
5. HC Mountfield 17  4 2 11   53:96   10
6. Písek 17  2 1 14   30:127   5

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: PZ Kladno – HC Příbram 3:6, Hvězda Praha – Veselí n. L. 6:4, Jindřichův Hradec – Třemošná 6:1.

7. J. Hradec 16 14 1  1  122:36  29
8. Hvězda Praha 17 10 2  5   73:54  22
9. HC Příbram 17  8 2  7   67:74  18
10. Třemošná 17  6 2  9   63:61  14
11. Veselí n. L. 16  7 0  9   59:76  14
12. PZ Kladno 15  0 1 14   29:112  1

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Slavia Praha – Písek 2:4, HC Mountfield – Tábor 2:5, Plzeň – Sparta Praha odloženo.

1. Sparta Praha 16 14 0  2  140:32  28
2. Plzeň 16 13 2  1   92:41  28
3. HC Mountfield 17  7 3  7   71:59  17
4. Slavia Praha 17  6 1 10   51:76  13
5. Tábor 17  3 2 12   42:85   8
6. Písek 17  3 0 14   37:140  6

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: PZ Kladno – HC Příbram 4:6, Hvězda Praha – Veselí n. L. 13:4, Jindřichův Hradec – Třemošná 4:6.

7. Třemošná 17 15 0  2  103:57  30
8. J. Hradec 16 10 0  6  116:61  20
9. Hvězda Praha 17 10 0  7  104:83  20
10. PZ Kladno 15  8 0  7  111:86  16
11. HC Příbram 17  4 1 12   59:131  9
12. Veselí n. L. 16  1 1 14   45:120  3

Skupina C
8. třídy

Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Mladá Boleslav – Liberec 4:7, Pardubice – SC Kolín 7:7, Hradec Králové – Letci Letňany 3:10.

1. Letňany 17 15 1  1  131:40  31
2. Liberec 17 10 0  7   78:71  20
3. Hr. Králové 17  9 1  7   67:83  19
4. Ml. Boleslav 17  5 2 10   60:76  12
5. Pardubice 17  3 4 10   58:77  10
6. SC Kolín 17  4 2 11   46:93  10

Finále o 7. až 12. místo

28. kolo: Slavoj Velké Popovice – Dvůr Králové/Náchod 5:0, HC Benátky nad Jizerou – Krkonoše 10:1, Kobra Praha – Jablonec 10:1.

7. Kobra Praha 17 12 1  4  89:52  25
8. V. Popovice 17  9 6  2  78:52  24
9. Benátky n. J. 17  8 3  6  76:54  19
10. Dvůr Králové 17  9 1  7  77:64  19
11. Krkonoše 17  4 2 11  48:95  10
12. Jablonec 17  1 3 13  54:105  5

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

28. kolo: Mladá Boleslav – Liberec 3:2, Pardubice – SC Kolín 10:5, Hradec Králové – Letci Letňany 7:2.

1. Hr. Králové 17 15 1  1   99:52  31
2. Pardubice 17 14 0  3  108:42  28
3. Ml. Boleslav 17  8 2  7   69:59  18
4. Letňany 17  5 2 10   43:73  12
5. Liberec 17  3 2 12   54:91   8
6. Kolín 17  2 1 14   49:105  5

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Slavoj Velké Popovice – Dvůr Králové/Náchod 2:3, HC Benátky nad Jizerou – HC Krkonoše 4:6, Kobra Praha – Jablonec 9:3.
7. Krkonoše 17 12 2  3  95:56  26
8. Kobra Praha 17 10 3  4  85:64  23
9. V. Popovice 17  9 3  5  77:64  21
10. Dvůr Králové 17  8 2  7  85:71  18
11. Benátky n. J. 17  4 1 12  67:99   9
12. Jablonec 17  2 1 14  50:105  5

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Liberec – BK Mladá Boleslav 2:5, SC Kolín – Pardubice 3:5, Letňany – Hradec Králové 4:3.

1. Letňany 17 15 1  1  106:47  31
2. Hr. Králové 17 12 1  4  100:53  25
3. Pardubice 17  9 1  7   89:70  19
4. SC Kolín 17  7 0 10   83:89  14
5. Ml. Boleslav 17  5 2 10   50:87  12
6. Liberec 17  0 1 16   41:123  1

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Krkonoše – HC Benátky nad Jizerou 1:0, Dvůr Králové/Náchod – Slavoj Velké Popovice odloženo, Jablonec – Kobra Praha 4:1.

7. Krkonoše 17 16 1  0  136:35   33
8. V. Popovice 16 11 2  3  132:52   24
9. Benátky n. J. 17  8 1  8   82:83   17
10. Jablonec 17  7 1  9   68:118  15
11. Kobra Praha 17  3 1 13   43:120   7
12. Dvůr Králové 16  2 0 14   48:101   4

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Liberec – BK Mladá Boleslav 3:4, SC Kolín – Pardubice 2:4, Letci Letňany – Hr. Králové 8:2.

1. Letňany 17 15 1  1  147:34   31
2. Pardubice 17 13 2  2  115:60   28
3. SC Kolín 17  8 1  8   80:73   17
4. Ml. Boleslav 17  7 1  9   74:94   15
5. Hr. Králové 17  4 3 10   65:108  11
6. Liberec 17  0 0 17   43:155   0

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Krkonoše – HC Benátky nad Jizerou 4:9, Dvůr Králové/Náchod – Sj. Velké Popovice odloženo, Jablonec – Kobra Praha 6:0.

7. Benátky n. J. 17 13 3  1  130:47   29
8. Dvůr Králové 16 13 1  2  151:41   27
9. Krkonoše 17  7 2  8   82:98   16
10. Jablonec 17  7 2  8   83:124  16
11. Kobra Praha 17  5 0 12   64:110  10
12. V. Popovice 16  1 0 15   40:130   2

KRAJSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

25. kolo: Stadion Kutná Hora – Sj. Zbraslav 13:3, HC Rakovník – HC Podblanicko Benešov 7:4, Spartak Vlašim – SK Černošice 8:2, Stadion Nymburk – HK Kralupy 10:6.

26. kolo: HC Roudnice – Berounští Medvědi 2:7, HC Podblanicko Benešov – Stadion Kutná Hora 4:8, Česká Lípa – Stadion Nymburk odloženo na 16. 3., SK Černošice – HC Rakovník nehlášeno.

Dohrávky: SK Černošice – Sj. Zbraslav 1:7, Česká Lípa – Berounští Medvědi 2:9, Stadion Kutná Hora – Stadion Nymburk 12:4, Stadion Kutná Hora – HC Rakovník 2:3.

1. Kut. Hora 20  15 1 0   4  157:59   47
2. Beroun 20  15 0 1   4  134:51   46
3. Vlašim 20  14 0 2   4  159:63   44
4. Roudnice 20  14 0 0   6  149:94   42
5. Kralupy 20  12 3 0   5  136:86   42
6. Nymburk 19  10 1 0   8  118:99   32
7. Zbraslav 20   9 0 0  11   75:95   27
8. Rakovník 19   6 0 2  11   88:105  20
9. Benešov 20   4 0 1  15   73:164  13
10. Č. Lípa 19   2 0 0  17   34:213   6
11. Černošice 19   1 1 0  17   42:136   5

KRAJSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

25. kolo: Stadion Poděbrady – Česká Lípa 4:12, Stadion Kutná Hora – Sj. Zbraslav 1:9, HC Rakovník – Tatran Sedlčany 0:8, Sp. Vlašim – SK Černošice 14:0, Sj. Zbraslav B – HC Roudnice 8:3, Stadion Nymburk – HK Kralupy 9:0.

26. kolo: Česká Lípa – Stadion Nymburk 2:5, HK Kralupy – Sj. Zbraslav B 5:2, HC Roudnice – HC Berounští Medvědi 2:19, SK Černošice – HC Rakovník 7:1, Tatran Sedlčany – Stadion Kutná Hora 16:1, Sj. Zbraslav – Stadion Poděbrady 7:4.

Dohrávky: Česká Lípa – Berounští Medvědi 9:3, Nymburk – Česká Lípa 9:8, Berounští Medvědi – Roudnice 11:1, Česká Lípa – Roudnice 7:5, Stadion Kutná Hora – Rakovník 3:7, Rakovník – Poděbrady 1:7.

1. Nymburk 23  21 0 0   2  192:55   63
2. Vlašim 23  20 0 0   3  203:72   60
3. Sedlčany 23  20 0 0   3  184:53   60
4. Zbraslav B 24  14 3 0   7  160:104  48
5. Zbraslav 24  13 0 2   9  133:91   41
6. Č. Lípa 24  12 2 0  10  140:121  40
7. Kralupy 24  11 2 0  11  101:124  37
8. Beroun 24  10 1 2  11  125:109  34
9. Poděbrady 24  10 0 1  13  118:133  31
10. Černošice 24   7 0  0  17   87:130  21
11. Kut. Hora 24   3 0 2  19   72:204  11
12. Rakovník 24   3 0 0  21   70:195   9
13. Roudnice 23   2 0 1  20   47:241   7

Autor: Vlastimil Dudáček

10.3.2010 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pořadatelem Valníku je tradičně kapela Totální nasazení ze Slaného. Hvězdami osmnáctého ročníku jsou slovenští Horkýže Slíže nebo česká legendární skupina Visací zámek  (na snímku).
6

Slánský festival Valník to rozbalí v letňáku poslední srpnový víkend

Měření kvality ovzduší. Ilustrační foto.

Nová stanice bude měřit kvalitu ovzduší v nejvíc zamořených oblastech

Mělnický deník hledá fotografy

Není vám cizí fotoaparát? Rádi fotíte vše, co se kolem vás děje? Pak byste právě vy mohli být našimi spolupracovníky.

Na Mladoboleslavsku utekl vězeň. Nebezpečný není

Boleslavsko - Policie pátrá po třicetiletém Martinu Pálovi, který ve středu odešel z nestřeženého pracoviště. Podle policie není muž nebezpečný, přesto by se ho lidé neměli sami pokoušet zadržet.

Štrůdl vás provede erotickou komunikací i uměním zevlingu

Praha - Tomáš Klus, Suvereno, Daniel Nekonečný, Filip Říha nebo sexuoložka Gaia Poupětová  provedou prvními narozeninami akce zvané Štrůdl. Oslavy doprovázené workshopy a hudbou se budou konat na střeše galerie Vanguard v Praze. Ty se uskuteční v neděli 20. srpna od patnácti hodin.

Kam za letní zábavou?

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení