Kralupy – Kr. Dvůr 2:5

Hosté působili od úvodu hokejovějším dojmem a ve 13. minutě se dostali do vedení. V přesilovce přihrál Wurtherle zpoza branky Malému, který poslal hosty do vedení – 0:1. Po chvíli mohlo být srovnáno, domácí hráli téměř dvě minuty v pěti proti třem. Za přispění výborných zákroků brankáře Hynka ovšem výhodu nezužitkovali.

I ve druhé třetině měli hosté více ze hry, přesto se nejprve domácím podařilo vyrovnat na 1:1, když ve 30. minutě bekhendem poslal puk do horního rohu Kroužil. Tento moment hosty nabudil a během šesti minut třikrát překonali domácího brankáře.

V závěrečné třetině lepší hosté své vedení už nenavyšovali. Zabránil jim v tom skvěle chytající domácí brankář, který pochytal řadu šancí. Přesto Králodvorští dokázali přidat pátou branku. V samém závěru ještě domácí korigovali na 2:5. Další utkání čeká hokejisty Kralup o víkendu v Černošicích.

Branky: Kroužil, Šťastný – Douda 2, Hamada, Malý, Rendla. Vyloučení: 13:9. Využití: 1:3. Rozhodčí: Necelím. Diváků: 150. Třetiny: 0:1, 1:3, 1:1. Kralupy: Kresta (Formánek) – Šarboch, Švamtrer, Rendek, Litomyský, Eliáš, Mynařík, Hokeš, Kolc, Marek, Kroužil, Pleticha, Patera, Hinterholzinger, Šťastný, Novák, Ptáček, Dragoun, Brindzej, Procházka.