VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MĚLNÍK

Spolužáci uctili památku mrtvých dívek, ve hře je i sebevražda

Mlékojedy - Spolužáci dívek, které tragicky zahynuly pod koly vlaku v Mlékojedech, přišli na místo děsivé události uctít jejich památku. Zapálili svíčky a položili květiny u kolejí.

S novým přístavištěm by mohly přijít i očekávané sluneční lázně

Mělník – Přístaviště pro malé rekreační lodě má být v Mělníku u Labe už příští tok.

Velikonoční jarmark otevřel novou expozici v muzeu

Mělník - Velikonoční jarmark v mělnickém Regionálním muzeu otevřel návštěvníkům všechny prostory muzea i dvora. Nejen, že byly ve všech místnostech stánky s ručně vyrobenými šperky, vonnými mýdly nebo tradičním trdelník, ale zájemci si dokonce mohli vyzkoušet, jak náročné je uplést si vlastní pomlázku.

Nechat si nalezené peníze? Může to skončit i vězením!

Odevzdat nebo si nechat pro sebe? Dilema nálezců peněženek a cenných věcí, které většina řeší tím druhým způsobem.

KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Mělník - Připravili jsme několik tipů na kulturní akce v nejbližších dnech. 

AKTUALIZOVÁNO

Vlak u Mlékojed srazil dvě dívky, ty na místě zemřely

Mlékojedy – Vlak srazil poblíž železničního přejezdu u Mlékojed v sobotu dvě dívky. Ani jedna z nich srážku s vlakem nepřežila. Trať z Neratovic do Všetat byla uzavřena až do večerních hodin, příčinu nehody zatím policie vyšetřuje.

Čečelští se nové kanalizace dočkají v polovině prázdnin

Čečelice - Letos o prázdninách by měla být dokončena výstavba spádové kanalizace v Čečelicích. Stavba, která obec vyjde na více než tři desítky milionů, je pro Čečelské jednoznačnou investiční prioritou.

KRÁTCE: Divadlo představí ruskou inscenaci

Mělník – V místním kulturním domě se představí ve středu od 19 hodin v rámci divadelních večerů Vladimíra Děda soubor Domu kultury Krupka.

V lese za Zahájím našel muž dva granáty z války

Chorušice - Není nijak neobvyklé, že středočeští policisté vyjíždějí do terénu kvůli ohlášení nálezu výbušnin, granátů a jiné staré munice. Zatím posledním případem, který se stal na Mělnicku, byl nález dvou nevybuchlých granátů v lesním porostu za obcí Zahájí u Chorušic.

Zelenou promenádu v parku na Podolí čekají změny

Mělník – Park Na Podolí by se mohl dočkat revitalizace. Město se snaží na záměr získat peníze z Nadace Proměny. Verdikt by mělo znát na podzim letošního roku.

Mělník zakázal kempování kolem vody

Mělník – Mělničtí rybáři se potýkali dlouhá léta s nepořádkem na březích Labe a vodních tůní. Město proto před pár dny schválilo novou vyhlášku o veřejném pořádku, která zakazuje táboření a stanování na celém katastrálním území města kromě kempu.

Opékání špekáčků je možné jen se souhlasem vlastníka pozemku

Mělník - S příchodem teplého jarního počasí chtějí lidé trávit čím dál více času venku pod širým nebem. Nejlépe ve společnosti přátel. Ti, kteří mají vlastní domy se zahradami, si mohou večery zpříjemnit například zapálením menšího ohýnku a opékáním špekáčků. Co ale mají dělat lidé, kteří žijí v mělnických bytech a možnost posezení u táboráku nemají?

Strážníky čeká stěhování do vily k řece

Mělník – Služebna Městské policie se do dvou let přesune do Plavební ulice. U náměstí ale stále zůstane ohlašovna.

Kateřina Valachová se setkala s autisty

Mělník /FOTOGALERIE/ - Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová zahájila symbolicky v Mělníku celorepublikovou osvětovou kampaň - Česko svítí modře k porozumění autismu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies