VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MĚLNÍK

Nebezpečnou křižovatku nahradí kruhový objezd

Mělník – V rámci rekonstrukce nového mostu bude přestavěna nebezpečná křižovatka směrem k Nové Vsi na rondel.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

Mělnickou čtvrť kolem bývalého cukrovaru opět sužoval zápach

Mělník – Nesnesitelný zápach na začátku tohoto týdne otravoval opět lidi v části města kolem bývalého cukrovaru, kde se nachází balírna cukru. A stejně jako už před několika měsíci se linul z lihovarnických výpalků. K podobné situaci došlo za poslední rok už po několikáté.

Blata trápí děravé silnice, město na ně hledá peníze

Mělník – V původním projektu na rekonstrukci silnic v mělnické čtvrti se nepočítalo s opravou postranních zapadlých uliček.

Fotograf Václav Šilha má největší strach na letišti

Mělník – Přednáška doplněná barvitými snímky je výsledkem několika cest, které fotograf Václav Šilha do Namibie podnikl v uplynulých letech.

Policisté přijali dva nové čtyřnohé členy

Místní policejní kynologové mají dvě nové posily. Čtyřměsíční štěňata Německého ovčáka Bára a Asko jsou od minulého týdne oficiálními policisty. Askova cvičitelka Martina Rosendorfová má Aska u sebe doma, aby s ním mohla denně cvičit a připravit ho na policejní práci.

Uzavření mělnické nemocnice? Jenom fámy

Mělník – Informace o uzavření některých oddělení mělnické nemocnice, které kolují na sociálních sítích, jsou podle Lady Banetkové ze společnosti Mediterra, jež nemocnici provozuje, pouze fámy.

AKTUALIZOVÁNO

Dvojice mužů doloupila, skončila ve vazbě

Mělnicko – Několik desítek rodinných domů, obchodů, firem, autodílen a dalších objektů nejen na Mělnicku, ale i v jiných regionech středních Čech i v Praze bylo cílem dvojice mužů, kteří si v uplynulých měsících vydělávali na živobytí majetkovou trestnou činností.

Kulturní dům bude mít nové historické dveře

Mělník – Masarykův kulturní dům bude mít všechny vnitřní dveře nové a zrestaurované. Podle místostarosty Milana Schweigstilla je vnitřek kulturního domu součástí památkové ochrany. „Podařilo se nám získat dotaci od Ministerstva kultury na renovaci interiérových dveří," potvrdil místostarosta. S tím, že troje dveře do seznamu památek nepatří, ty zaplatí město, aby měly stejný design, jako ty ostatní.

Mělnické víno do prázných lahví plnil rakouský stroj

Třicet tisíc prázdných lahví vínem naplnila mobilní lahvovací linka, která přijela do mělnického vinařství Luďka Vondráka až z rakouské Kremže. Zařízení, které za sebou na návěsu vozí nákladní automobil po mnoha místech Evropy, přitom v Mělníku bylo už potřetí.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

Vyšetření spolehlivě odhalí vrozené vady

Mělnicko – Budoucí maminky mohou o příspěvek na screening žádat až do konce letošního listopadu.

Zimní pneumatiky v létě? Hazard

Mělník /ANKETA/ - Za týden skončí řidičům zákonná povinnost mít vozidla vybavená zimními pneumatikami. Autoservisy ve středních Čechách hlásí už nyní zvýšený zájem o přezutí kol.

Mělník čeká další dopravní kolaps

Mělník – Mělník opět čeká složité dopravní léto. Teplé dny si řidiči užijí v kolonách na semaforech. Důvodem je zahájení stavebních prací na opravě takzvaného nového mostu přes Labe na silnici první třídy číslo 16.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies