VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MĚLNÍK

Fanouškové hokejistům věří, se zlatem však nepočítají

Mělnicko - V ulicích se občas mihne skupinka lidí v národních dresech. Městy jezdí auta s českými vlaječkami. O hokeji diskutuje skoro všude. Má-li nějaké dění srovnatelnou odezvu jako domácí politická bouřka, pak je to právě probíhající šampionát v hokeji. A šance českého výběru na medaili.

Fiktivní požár v centru seniorů prověřil schopnosti záchranářů

Mělník /FOTOGALERIE/ – V mělnickém centru seniorů propukl v úterním dopoledni požár. Naštěstí jen zdánlivý v rámci cvičení záchranných složek.

Kolony od Strakova mostu za pár dní zmizí

Mělník – Mělnická Plavební ulice se v příštích dnech změní v hlavní silnici, aby řidiči nemuseli před odbočováním do ulice Legionářů dávat projíždějícím autům přednost. Mělo by to přispět k hladšímu provozu na objízdné trase v době rekonstrukce nového mostu.

Na varhany v katedrále svatého Víta přispělo jen pár obcí

Mělnicko - Nádherné a majestátní katedrále svatého Víta, která je ozdobou Pražského hradu, schází hlas, velké varhany, které by nahradily ty provizorní. Přispět k tomu má i celonárodní sbírka srovnatelná s někdejší sbírkou na výstavbu Národního divadla.

Mělnická zdravotnická škola je v ošetřování pátá nejlepší v Česku

Lhotka – Mělnická zdravotnická škola skončila v celostátní soutěži první pomoci na pátém místě za Havlíčkovým Brodem, Hradcem Králové, Trutnovem a favorizovanou Ostravou.

Další smrt na kolejích, vlak u Tišic srazil muže

Tišice – K dalšímu tragickému střetu s osobním vlakem došlo v úterý těsně před osmou hodinou večer na železniční trati u Tišic. Muž, jehož totožnost se prozatím policii nepodařilo zjistit, na místě podlehl vážným zraněním.

Chybné parkování? Řidiči se snaží hájit výmluvami

Mělnicko /ANKETA/ - Dopravní přestupky, špatné parkování, znečišťování veřejných prostranství lidmi i psy. To jsou situace, kdy přichází na řadu udělování pokut městskými strážníky.

O demolici Ameriky rozhodne referendum

Mělník – O stržení nemovitosti přezdívané Amerika, která stojí na náměstí Karla IV., rozhodnou Mělničané v referendu při podzimních volbách do Sněmovny.

Chřestožroutem je opět Jaroslav Němec

Mělnicko /FOTOGALERIE/ - Soutěž v pojídání Chřestu v Hostíně u Vojkovic vyhrál stejně jako loni maxijedlík Jaroslav Němec a získal tak titul Chřestožrouta pro rok 2017.

Spory vedou k novým volbám

Mělnicko – Pět zastupitelů podle zákona stačí. Neshody mezi nimi ale mohou obce na čas ochromit.

Uzavírka Fügnerovy ulice zkomplikuje dopravu

Mělník – V následujících týdnech čeká Mělník další uzavírka, která zkomplikuje dopravu. Ke všem dopravním omezením přibude ještě neprůjezdnost Fügnerovy ulice od křižovatky se Smetanovou ulicí až dolů ke kruhovému objezdu v Bezručově.

OBRAZEM: Náměstí zaplnili řemeslníci

Mělník - Na mělnickém náměstí Míru pokračují stejně jako minulý rok až do podzimu každou sobotu mezi osmou hodinou a polednem farmářské trhy. Doplní je také speciální trhy, která zahájily už v sobotu Řemeslným jarmarkem.

Zahájení sezony na letních koupalištích ohrožuje počasí

Mělnicko - Letní sezona je za dveřmi, i když tomu rozmarné počasí zrovna neodpovídá. Provozovatelé koupališť ve středních Čechách jsou připraveni jejich brány otevřít, jen co začne slunce pořádně hřát.

Dotované obědy pomáhají dětem z chudých rodin

Mělnicko - Projekt ministerstva práce a sociálních věcí, který hradí už druhý rok obědy dětem ze sociálně slabých rodin, provází stoupající zájem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies