VYBRAT REGION
Zavřít mapu

On-line rozhovor: ptejte se fotografa, dokumentátora a pedagoga Martina Frouze

Na otázky čtenářů bude ve čtvrtek 15 od 16 hodin odpovídat Martin Frouz. Je především fotografem a dokumentaristou, který velmi úzce spolupracuje s archeology při…

On-line rozhovor: ptejte se úspěšného cyklisty Matouše Měšťana

Na otázky čtenářů bude ve čtvrtek 8. prosince od 18 hodin odpovídat mistr republiky v cyklokrosu, mistr na dráze ve scratch, nadějný šestnáctiletý cyklista ze Mšena…

On-line rozhovor: ptejte se Karla Lojky, projektanta, restaurátora a fotograf

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve čtvrtek 1. prosince od 9 hodin odpovídat stavební projektant, restaurátor a fotograf Karel Lojka ze Skuhrova. Otázky můžete…

On-line: ptejte se Jany Hostákové, vedoucí pečovatelského úseku CSM Mělník

Na otázky čtenářů bude v pátek 25. listopadu od 10 hodin odpovídat Jana Hostáková, vedoucí pečovatelského úseku a sociální práce Centra seniorů Mělník. Otázky můžete…

On-line: ptejte se Josefa Dobsy, šéfa mělnické pořádkové jednotky

Na otázky čtenářů bude ve středu 16. listopadu od 19 hodin odpovídat policista Josef Dobsa, který je šéfem mělnické pořádkové jednotky. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Tomáše Fencla, sládka Parostrojního pivovaru v Lobči

Na otázky čtenářů bude ve čtvrtek 10. listopadu od 13 hodin odpovídat sládek lobečského parostrojního pivovaru Tomáš Fencl. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Jaroslava Víznera, herce a režiséra

Na otázky čtenářů bude v pátek 4. listopadu od 10 hodin odpovídat herec a režisér Jaroslav Vízner, který žije na Kokořínsku. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Stanislava Fraibiše, trenéra čínského kung fu

Na otázky čtenářů bude ve čtvrtek 27. října odpovídat trenér čínského kung fu Stanislav Fraibiš. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se kadlínské grafičky a výtvarnice Jarky Drechslerové

Na otázky čtenářů bude v pátek od 9 hodin odpovídat Jarka Drechslerová, grafička a výtvarnice z Kadlína. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Iry Oppitzové, mělnické lektorky jógy a masérky

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve čtvrtek 13. října od 11 hodin odpovídat mělnická lektorka jógy a masérka Ira Lea Oppitzová. Otázky můžete pokládat už nyní.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení