VYBRAT REGION
Zavřít mapu

On-line rozhovor: Ptejte se divadelní herečky Heleny Plickové

Na otázky čtenářů bude ve středu 10. srpna od 17 hodin odpovídat divadelní herečka Helena Plicková. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Milli Janatkové, zpěvačky, skladatelky a výtvarnice

Na otázky čtenářů bude ve čtvrtek od 20 hodin odpovídat zpěvačka, muzikantka, skladatelka a výtvarnice Milli Janatková, která pochází z Mělníka. Otázky můžete pokládat…

On-line: ptejte se Radky Kareisové, ředitelky Mělnického kulturního centra

Na otázky čtenářů bude v pátek 22. července od 11 hodin odpovídat ředitelka Mělnického kulturního centra Radka Kareisová. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Ladislava Hošmánka, ředitele Městské policie Mělník

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve čtvrtek 14. července od 9 hodin odpovídat ředitel MP Mělník Ladislav Hošmánek. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Jiřího Maleckého, hodináře a hlavního mělnického zvoníka

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve čtvrtek 7. července od 18 hodin odpovídat hodinář a mělnický zvoník Jiří Malecký. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Petra Smetáčka, hudebníka a zakladatele Los Rumberos

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude v úterý 21. června od 13 hodin odpovídat mělnický hudebník a zakladatel skupiny Los Rumberos Petr Smetáček. Otázky můžete…

On-line: ptejte se Michala Šimka, mšenského evangelického faráře

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude v pondělí 13. června od 8 hodin odpovídat mšenský evangelický farář a koordinátor organizace Post Bellum Michal Šimek. Otázky…

On-line: ptejte se Moniky Kolkové, vedoucí kralupského útulku

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve čtvrtek 2. června od 10 hodin odpovídat vedoucí kralupského útulku Monika Kolková. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Jiřího Kabyla, předsedy komise rozhodčích OFS Mělník

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude v pátek 27. května od 11 hodin odpovídat předseda komise rozhodčích OFS Mělník a manažer libišského fotbalového klubu Jiří Kabyl…

On-line: ptejte se Hany Rašákové, předsedkyně Sdružení obcí Kokořínska

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 18. května od 13 hodin odpovídat předsedkyně Sdružení obcí Kokořínska Hana Rašáková. Otázky můžete pokládat už nyní.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení