VYBRAT REGION
Zavřít mapu

On-line: ptejte se Vladimíra Mestenhausera, předsedy Jezdeckého klubu Mělník

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 9. března od 10.00 odpovídat předseda Jezdeckého klubu Mělník Vladimír Mestenhauser. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Šárky Pánkové, vedoucí kralupské městské knihovny

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 2. března od 10 hodin odpovídat vedoucí Městské knihovny v Kralupech nad Vltavou Šárka Pánková. Otázky můžete pokládat…

On-line: ptejte se Ctirada Mikeše, starosty města Mělníka

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 24. února od 10.30 odpovídat starosta města Mělníka Ctirad Mikeš. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Radky Pavlové, duly, laktační poradkyně a masérky z Mělníka

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 17. února od 10 hodin odpovídat dula, laktační poradkyně a masérka Radka Pavlová. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Barbory Kovářové, ředitelky kralupské farní charity

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 10. února od 10 hodin odpovídat ředitelka Farní charity Kralupy nad Vltavou Barbora Kovářová. Otázky můžete pokládat…

On-line: ptejte se Jiřího Vronského, ředitele Centra seniorů Mělník

Na otázky čtenářů Mělnického deníku bude ve středu 3. února od 10 hodin odpovídat ředitel Centra Seniorů Mělník Jiří Vronský. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Pavla Suka, sekretáře OTS Mělník

Na otázky čtenářů bude v úterý 26. ledna od 10 hodin odpovídat sekretář OTS Mělník Pavel Suk. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Jana Bloudka, předsedy Českého horolezeckého svazu

Na otázky čtenářů bude ve středu 20. ledna od 13 hodin odpovídat šéf Českého horolezeckého svazu Jan Bloudek. Otázky můžete pokládat už nyní.

On-line: ptejte se Heleny Jiráčkové, ředitelky DDM Mělník

Na otázky čtenářů bude v on-line rozhovoru Mělnického deníku ve středu 13. ledna od 18 hodin odpovídat ředitelka Domu dětí a mládeže v Mělníku Helena Jiráčková.

On-line: ptejte se Jaroslavy Tiché ze sdružení provozujícího mělnický útulek

Na Vaše otázky bude ve čtvrtek 7. ledna od 19 hodin v on-line rozhovoru odpovídat členka sdružení provozujícího mělnický útulek pro zvířata v nouzi Jaroslava Tichá.…

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení