0:3? Žádný problém! Mělník uhrál s favoritem remízu

Mělník – Další povzbudivý výsledek! Futsalisté Olympiku Mělník ve svém třetím přípravném utkání uhráli remízu 3:3. A to i přesto, že s nedalekými Litoměřicemi tým kouče Pavla Šuby prohrával už 0:3.

20.8.2017

Superpohár: Olympik Mělník - Gamaspol JeseníkFoto: Dana Šubová

V prvním poločase Gardenline ukazoval, proč je mezi absolutní elitou českého futsalu. Nejprve mělnického brankáře prostřelil se štěstím Matheus, na rozdíl dvou branek zvyšoval před přestávkou Rodrigo. Zkraje druhé půle navíc Hrdý perfektní střelou k tyči zvýšil už na 3:0 pro hosty.

„Po dvou chybách v defenzivě jsme soupeři darovali dvě branky. Dále se nám znovu nedařila koncovka. V šatně klukům ohledně střelby něco řeknu a stejně to nešlape,“ zhodnotil první část utkání Pavel Šuba, trenér Mělníka.

Po třetí obdržené brance se Olympik nadechl k překvapivé stíhací jízdě a začal být na palubovce lepším mužstvem. Nejprve snížil Jiří Vokoun, o druhou trefu se postaral Němec, který využil bezvadné přihrávky od Marka Maláka. A při závěrečné power play Mělník dokonce vyrovnal – na konečných 3:3 srovnal aktivní Malák.

„Litoměřice sice po pauze daly rychlou branku, ale pak jsme byli lepším mužstvem my. Hodně nás nabudil první gól, kdy Vokoun propálil Vavreka. Remízový výsledek je naprosto zasloužený a kluci si navíc ověřili, že se mohou měřit s kýmkoliv,“ řekl po zápase Pavel Šuba.

Gardenline odjížděl ze soutoku bez výhry, roli favorita nepotvrdil. Kromě toho ve druhé půli dost zaostával.

„Jsem rád, že se takový zápas odehrál, dostali jsme pořádnou facku a musíme zase pořádně makat. Někteří hráči mě svým představením zklamali, musíme bojovat jako jeden tým. Co se týče Olympiku, nepřekvapil mě. Hrál to, co jsem očekával,“ popsal zápas ze svého pohledu Igor Vodecký, kouč Litoměřic.

Olympik Mělník - Gardenline Litoměřice 3:3 (0:2). Branky: Vokoun, Němec, Malák – Matheus, Rodrigo, Hrdý.

Autor: Jan Pechánek

20.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Pátek patřil v Mělníku heslu Má to smysl, třiďte odpad.
20

OBRAZEM: Na náměstí se třídil odpad

Posezení u vína a burčáku nabídlo letos už šesté Kralupského vinobraní.
26

OBRAZEM: V Kralupech teklo víno i burčák proudem

Sportovní festival přilákal dvě tisícovky účastníků

Mělník /FOTOGALERIE/ - V rámci dvoudenního Mělnického festivalu sportu si možnost vyzkoušet si více jak dvacítku sportovních odvětví nenechaly ujít dvě tisícovky účastníků. Okresní tělovýchovné sdružení Mělník ve spolupráci s městem a místními sportovními kluby uspořádalo již třetí ročník akce, která v jeden den a na jednom místě může rodičům a hlavně dětem pomoci při rozhodování, kterou sportovní volnočasovou aktivitu si vybrat.

Výsledkový servis: Sazená smetla Vraňany sedmi góly

Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený tým?

Derby pro Dynamo! Výhru vystřelil kapitán Kobera

Vojkovice /FOTOGALERIE/ – Trávník skoro hořel! Fotbalisté Vojkovic a Nelahozevsi zahájili jako první páté kolo I. B třídy. Vyhrocené dopolední utkání na půdě nováčka rozhodl jediný gól, o který se ve druhém poločase postaral hostující kapitán Pavel Kobera. Dynamo si tak po vynucené týdenní pauze připsalo cenné tři body.

Neratovice zvládly i těžký šťouch na Kladně

Kladno - Fotbalisté Neratovic jsou v laufu. Vedoucí postavení udrželi i na Kladně, kde vyhráli 3:0.