Bílý Balet nad síly mělnického béčka

Děčín - V šestnáctém kole futsalové divize prohrálo mělnické béčko na půdě posledního děčínského Bílého Baletu 6:2 a přiblížilo si dno tabulky na pouhé dva body.

9.2.2010

Olympik Mělník B - 1. DFK SlanýFoto: Dana Šubová

Mladý výběr tvořený juniory Olympiku měl tradičně dobrý nástup do utkání. O rychlé vedení z kopačky Rolence ale hosté nejenže bleskově přišli, ale už v deváté minutě zaostávali o tři góly – 4:1.

Následný oddechový čas trenéra Václava Virta, který tentokrát zastupoval Pavla Šubu plnícího si povinnosti u A–týmu, hráče do zbytku poločasu nakopl, k jejich škodě ale skončila v domácí síti pouze jediná střela.

Po přestávce už se trefovali do černého výhradně jen domácí, konkrétně Čermák. Kanonýr utkání svým třetím a v závěru i čtvrtým gólem přes celé hřiště definitivně zlomil hostující odpor.

Stinnou stránkou zápasu byli dva zranění futsalisté Olympiku. Ani v případě Repetného, ani u Škrabala ale naštěstí nešlo o nic vážného. Pátečním domácím soupeřem rezervy bude od 20.30 hodin druhá Ebárna Kladno.

OBRAZEM: Masopust v Lobkovicích

V areálu lobkovického zámku se poslední únorovou sobotu konal tradiční masopust.

Dokumentární snímky míří do sokolovny

Mšeno – Do mšenské sokolovny opět po roce míří filmový festival Expediční kamera, který přinese sedm zajímavých snímků.

Vinařskou sezonu zahájí Vinná noc bez sklepů

Návštěvníci mělnického vinobraní letos musí počítat s několika menšími změnami oproti letům minulým, které pro ně připravila místní radnice. Největší novinkou bude možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji on-line.

Prudký vítr přidělal práci hasičům i energetikům

Silný vítr, který na řadě míst republiky už ve čtvrtek večer komplikoval silniční a železniční a dopravu, se nevyhnul ani Mělnicku.