Dravé mládí na zkušenost nestačilo

Neratovice / Trochu stranou zájmu vzhledem k důležitému utkání A-týmu v Kladně odehrála další zápas druholigová rezerva futsalového Olympiku.

23.2.2009

Olympik Mělník B - Dalmach TurnovFoto: Dana Šubová

Hostující slánská Čechie proti domácím mladíkům splnila roli lépe postaveného mužstva v tabulce (3:5). Zkušení hosté hráli spíše pěší futsal. Domácí se jim podřídili, nechali se ukolébat a za nedůslednosti při bránění v prvním spíše nezáživném poločase dvakrát pikali. „My jsme měli na začátku velké šance, Pražák šel sám na gólmana, dali jsme dvě tyčky, opět velká smůla,“ shrnul trenér Olympiku Pavel Šuba, kterého tentokrát na lavičce zastoupili Slavoj Tichý a Václav Virt.

Ti před druhým poločasem sáhli ke změnám v sestavě a jeden ze dvou příchozích hráčů, Jakub Škrabal, hru nejen rozhýbal, ale střelou z úhlu i snížil. Gól domácí nabudil a ti poté skóre otočili ve svůj prospěch. Od té doby se ale trefovali zase už jenom hosté. Ještě ve stejné minutě srovnali, poté vrátili vedení na svou stranu, aby výhru pečetili pár vteřin před koncem z penalty. „U našich mladých hráčů se projevuje velká nezkušenost především při proměňování šancí,“ dodal Pavel Šuba s tím, že v zahazování tutovek se předháněli především Jína s Pražákem.

Olympik Mělník – Čechie Slaný 3:5 (0:2)
Pohl, Škrabal, Jína - Bůžek, Mrština, Jiránek, Dvořák, Hafenrichter. Rozhodčí: Šifalda, Hanzlík. ŽK: Jína, Gabčo - Chadima, Mrština. Olympik B: Kvasnička (21. Saibt) – Hamšík, Vernek, Pohl, Pražák – Štolba, Jína, Tichý, Gabčo (Škrabal, Wolf).

23.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Basketbal: Kralupy - Sparta.

Směšné tresty. V basketbalové kauze si dala vlastní koš i federace

7

Stavba cyklostezek je drahá, přesto přibývají

Buldoci slaví titul. Trenér Chabada se proletěl nad hlavami hráčů

Neratovice /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Během čtyřiadvaceti hodin odehráli dva náročné finálové zápasy, odměna je ale sladká. Hokejisté Neratovic si ve třetí sezoně své existence vychutnávají první postup, do krajské ligy. Z po střechu nabitého zimního stadionu v Čáslavi, kde remízou 3:3 potvrdili domácí výhru 3:2, se centrum oslav přesunulo do Neratovic. A kam jinam než do restaurace Cylindr, sousedící se zimním stadionem. Mistři! znělo sálem.

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Kolín – Věra Špinarová, zpěvačka s hlasem, ze kterého dokázalo až mrazit, měla být hostem letošního ročníku Kmochova Kolína. Kdo nahradí v programu její místo poté, co odešla do hudebního nebe, není zatím jasné.