Druhé kladenské utkání přivedlo do cesty Barakudy ze Slaného, které na Kralupy doléhali ze čtvrté příčky tabulky. Průběh utkání odpovídal jeho důležitosti. Oba celky hrály ze zabezpečené obrany a do šancí se dostávaly jen výjimečně.

Skóre paradoxně otevřeli Slánští, kteří tahali v první třetině za kratší konec. Ve druhé třetině se brankou Hajna a dorážkou Knoppa podařilo hostím zápas otočit. Vstup do poslední části ale byl pro Kralupské tragický, během dvou minut dvakrát inkasovali a začala se nad nimi stahovat mračna.

Po tomto šoku je ale dokázal podržet po celý zápas výborně chytající Lange a čtyři minuty před koncem se navíc podařilo alespoň vyrovnat Vrchotovi, který přeloboval překvapeného gólmana soupeře. Vítězný gól už Kralupští vstřelit nestihli a utkání tak skončilo remízou.

Ta je sice pro hráče FBC vzhledem k průběhu zápasu neúspěchem, ale po ztrátách ostatních pronásledovatelů je udržela v tabulce na výborné třetí příčce.

FBC Kralupy A – Wizards DDM Pha 10 C 5:10
Branky Kralup: Tesařík 2, Hajn, Tetiva, Kroužil. Rozhodčí: Svalko, Michálek. Bez vyloučení. Třetiny: 0:2, 0:3, 5:5. FBC Kralupy: Lange – K. Knopp, Pohl, Cimler - Tesařík, Prantl, Hajn, Vrchota, Kroužil, Tetiva.

FBC Barracudas Slaný – FBC Kralupy A 3:3
Branky Kralup: Hajn, K. Knopp, Vrchota. Rozhodčí: Kněžík, Knap. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Třetiny: 1:0, 0:2, 2:1. FBC Kralupy: Lange - Cimler, Pohl, K. Knopp, Černý - Vrchota, Kroužil, Hajn, Tetiva, Tesařík, Prantl.