VYBERTE SI REGION

Jsme tam, kde jsme chtěli být, bilancuje první část sezony manažer Olympiku

Neratovice – I když to o uplynulém víkendu nebyla pro futsalový Olympik zrovna idylka, tak celkového hodnocení před koncem roku vyznívá pro mělnický klub nadále velmi příznivě. A-tým nadále drží vedoucí příčku ve 2. lize, stejně tak juniorské týmy ve své soutěži, béčko stráví přelom roku na druhé příčce krajského přeboru.

17.12.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

„Naše týmy jsou všechny tam, kde si představuji, aby byly. Myslím, že i když o tom moc nemluvíme, tak tento půl rok patří zatím mezi ty nejúspěšnější v historii Olympiku a jen doufám, že se dočkáme aspoň jednoho konečného prvenství i po skončení soutěží," bilancuje manažer klubu Pavel Šuba.

Od ještě větší spokojenosti nejen jeho připravila páteční domácí ztráta prvního celku, který prohrál 3:4 s Turnovem. „Hráli jsme velice dobře, ale zklamala nás koncovka," objasnil, proč týmu tak jako v minulosti nebyl na vánoční přestávku dán větší klid a bodový náskok.

Mělničtí sice rychle vedli gólem Weinera, ale nechali si dát vyrovnávající gól. Když pak soupeři nechali prostor k zakončení ještě dvakrát, bylo to 1:3. Do druhé půle pak domácí vstoupili ještě aktivněji. „Soupeře jsme přehrávali, ale on byl stále nebezpečný a neustále hrozil z brejků," podotkl Pavel Šuba k oboustranně kvalitnímu zápasu.

Jeho týmu se sice podařilo vyrovnat góly Dvořáka a Weinera, do očekávaného vedení už se ale nedostal. Místo toho přišel faul Dvořáka na unikajícího útočníka hostí v bezprostřední blízkosti brankoviště. Druhá žlutá pro faulujícího pak nebyla jediným trestem, hosté totiž z následné standardky rozhodli. Následné dobývání v podání domácích sice přinášelo šance, ale bez gólů.

"Osmnáctka" poprvé ztratila, béčko vystřídalo Slatinu

Junioři nastoupili ke třetímu letošnímu ligovému turnaji v Chomutově a jejich výsledky tentokrát nebyly zcela stoprocentní. Zatímco „šestnáctka" soupeře opět drtila a všechny tři zápasy s přehledem vyhrála (se Slavií Praha 3:1, s Benagem Praha 10:2 a s Balticflorou Teplice 15:2), osmnáctka poprvé ztratila.

Se Slavií remizovala 3:3, když prohrávala ještě sedm minut před koncem 1:3 a srovnala dvěma góly Weinera při power-play, Benago porazila 12:4 a v posledním zápase s domácí Spartou pak opět prohrávala dvougólovým rozdílem, ale znovu se jí podařilo vyrovnat, aby pak stejně jako v pátek A-tým dojela na množství spálených šancí. „K tomu připočteme vyloučení Malinského, penaltový faul Hrdého a gól dvacet sekund před koncem a byl tu výsledek 3:4," komentoval Pavel Šuba úvodní porážku. Ani ta ale tým nepřipravila a průběžné vedení v soutěži.

Mělnický víkend pak završil nedělní zápas béčka v Kladně, kam hosté dorazili posílení o Vágnera, Volfa a ve druhé lize distancovaného Gabča. V utkání pak porazili díky výrazně zlepšené hře ve druhé půli domácí Slatinu 6:3 (1:3) a vystřídali ji na druhém místě.

17.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Klára Krištofová se rodičům Jitce a Davidovi z Mělníka narodila v mělnické porodnici 16. ledna 2017, vážila 3,22 kg a měřila 50 cm. Na sestřičku se těší 4letá Natálka.
9

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Basket Mělník

Mělničtí basketbalisté zažili na začátku letošního roku hned dva výprasky

Předsedou fotbalového svazu je Kabyl. Pomoc chce mládeži

Mělník – Na středeční valné hromadě okresního fotbalového svazu byl jako předseda zvolen těsným rozdílem dvou hlasů Jiří Kabyl. Jeho protikandidát Jiří Guttenberg byl nakonec zvolen do výkonného výboru OFS.

Lidé ze Mšenska získají větší podporu policistů

Mšeno - Mšeno chce ve spolupráci s policisty ve městě instalovat alespoň jednu kameru.

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.