Kralupští žáci doma vyšli naprázdno

Kralupy nad Vltavou - Ani domácí prostředí nepomohlo ve druhém turnaji společného pražského a středočeského přeboru k bodovému zisku kralupským florbalistům kategorie starších žáků.

27.10.2011

Starší žáci FBC Kralupy - sezona 2011/2012Foto: FBC Kralupy

Ti se nejdříve utkali s dosud neporaženými Athletics Praha a úvod zápasu jim vyšel lépe. Po nahrávce Adama Kozla se prosadil svoji premiérovou trefou Petr Husťák. Jenže soupeř vyrovnal za necelou minutu a za další skóre zcela otočil. Také domácím se podařil rychlý kontr a během půl minuty to bylo zásluhou Jakuba Procházky opět nerozhodně. První část tak skončila smírně 2:2.

Ve druhé třetině Kralupští strhli vedení opět na svoji stranu využitou přesilovkou, když střelu Jiřího Horského tečoval Pavel Tóth. Hráči Athletic ale dvě minuty před koncem prostřední části opět vyrovnali. Závěrečná třetina se svěřencům trenéra Jiřího Cimlera nepovedla vůbec. Pražané dvěma rychlými góly odskočili a k prvním bodům nepomohlo ani Tóthovo snížení.

„Kluci určitě nebyli horším týmem, ale zejména nepřesnost naší střelby a zbytečné hrubky v defenzivní činnosti rozhodly před výbornou diváckou kulisou o naší prohře,“ konstatoval trenér poražených Jiří Cimler.

Nápravu a bodový zisk si Kralupané slibovali od druhého utkání s Nebušicemi. To se ale nakonec proměnilo ve velké zklamání. První i druhou třetinu sice soupeře přehrávali, ale on dával góly. Domácí nebyli na rozdíl od Nebušických schopni trefit branku. Hosté spoléhající na rychlé brejky jejich chyby tvrdě trestali. Gólově prosazovat se domácí začali až za stavu 0:5, a to už bylo pozdě. Branky Dana Bohaty, Adama Kozla a Pavla Tótha tak už pouze kosmeticky dokreslily výsledek.

„Bohužel se naplno projevila naše nepřesná střelba. Šancí jsme měli na tucet branek, ale vsítili jenom tři. Soupeř nebyl lepší, ale efektivnější,“ dodal trenér Kralup.

27.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Zřícenina hradu Trosky

V Branžeži se rozhodovalo v závěru

Kočky z útulku našly nový domov
3

Mělničtí strážníci slavili čtvrt století vítězstvím

Lhotka - Mělničtí strážníci slavili čtvrt století od vzniku založení městské policie vítězstvím. V rámci oslav pořádali třetí ročník soutěže pro strážníky ze širokého okolí, kde si v modelových situacích vyzkoušeli své schopnosti a odolnost. A ze třinácti dvoučlenných hlídek z osmi městských policií byla nejlepší právě ta mělnická.

Krátce z Mělnicka: Na premiéru míří i filmaři

Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Chybí góly a hlavně body. Vymaní se Tišice z krize?

Tišice – Na Mělnicku patří Sokol díky svému postavení k těm přednějším týmům. Hraje I. B třídu, výš už jsou jen divizní kluby Neratovice s Libiší a z I. A třídy Pšovka se Záryby. Přesto v této sezoně Tišice zůstávají daleko za očekáváním.