Nízká produktivita a zraněný brankář rozhodly

Kralupy – Bez téměř všech svých „hvězd" a ještě k tomu se zraněným brankářem Heimrathem, kterému bolavé rameno velmi omezovala pohyb, nastoupili do dalšího divizního zápasu futsalisté kralupského AFC. Hosté z Litoměřic jim pak výsledkem 1:6 uštědřili lekci z produktivity.

28.1.2013

Futsal - ilustrační foto.Foto: Deník

„Konečný rozdíl ve skóre neodpovídá dění na hřišti, zejména v první půli spadlo hostům do branky skoro vše, do čeho kopli," mínili po zápase domácí.

Jako jediný dokázal střelecký zmar Kralup protrhnout okolo desáté minuty Libor Koláček. Po jeho pohledném vyrovnání po individuální akci ale hosté rychle zvrátili stav zpět na svoji stranu, a než se AFC otřepal, bylo téměř po zápase.

Ve druhém poločase se domácí zlepšili, začali napadat po celém hřišti, měli daleko víc možností, ale brankář Litoměřic hostům podržel bezpečný náskok až do konce.

Po druhé porážce v řadě se AFC přiblížilo dno tabulky, k dalšímu utkání nastoupí v pátek ve Stochově proti MCE Slaný.

AFC KRALUPY – GARD. LITOMĚŘICE 1:6 (1:5)
Branky: L. Koláček – Kyzlík 2, Schoř 2, Fadler, Vosmanský. ŽK: Trojan, Polák – Stejskal. AFC Kralupy: Heimrath – Trojan, V. Pavlíček, Karas, A. Moravec – T. Koláček, L. Koláček, Tetiva, Polák.

(am)

Autor: Redakce

28.1.2013 VSTUP DO DISKUSE

Ministryně školství Kateřina Valachová navštívila setkání boleslavských žen.
10

Zaměstnané matky bojují za delší provoz školek

6

Elektronická evidence psů přispěje k nalezení tuláků

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

Hasiči drželi minutu ticha za kolegu

Nymburk /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Při střídání noční a ranní směny došlo při ranním nástupu nymburských hasičů k mimořádné události. Drželi minutu ticha za kolegu Jana Odermatta, který zemřel před několika dny při zásahu u požáru firmy ve Zvoli u Prahy.

KRÁTCE: Zraněný chlapec i občanky ve schránkách důvěry

Co se děje na Mělnicku? Přinášíme vám přehled krátkých zpráv.